Skocz do zawartości

Przycisk max. i zbyt duża liczba


Dagger157

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli możemy stworzyć więcej niż 1.000.000.000.000 dowolnego statku czy jednostki obronnej liczba w oknie, po kliknięciu przycisku MAX., zamienia się w np. 1.00452438218E+12. Sprawdziłem na sondzie szpiegowskiej oraz WR i LDL, bo na resztę surowce nie pozwoliły. ;D Ale wydaje mi się, że wszędzie byłoby podobnie.

 

Oczywiście upewniłem się i sprawdziłem to, bo Szuwar o tym napisał w temacie z RW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech temat będzie przestrogą dla innych. Bo w tym dziale takiego chyba nie było i się nie dziwię, że można o błędzie nie wiedzieć.
Może warto zrobić listę znanych błędów, które są do poprawki aby w przyszłości nikt się nie dziwił, że efekt czyiś działań jest odwrotny do zamierzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blad bledem ale nie prze to stracil flote....

 

porpostu net mu zamulil albo cos

 

 

pierwszy skan na jego planete...chodzi o godzine

 

Wyszpiegowane surowce Kolonia [xxxxxxxx] godzina: 5:42:08 Metal 2.388.014.423.260.445 Kryształ 13.738.822.136 Deuter 18.287.981.328

 

a to drugi  

 

Wyszpiegowane surowce Kolonia [xxxxxxx] godzina: 5:42:31 Metal | 2.388.014.423.260.445 | | Kryształ | 13.738.822.203 Deuter | 18.287.981.349 | | Energia | 1

 

 

a to atak

 

P Starcie flot z: 16-08-2013 05:41:29.

Agresor wygrał bitwę! Przejął: 67 Metal, 67 Kryształ i 67 Deuter Agresor stracił 232.226.006.186.000 jednostek. Obrońca stracił 1.223.390.737.289.600 jednostek. Na tych współrzędnych znajduje się teraz 458.839.237.054.500 Metal i 330.705.140.350.800 Kryształ.

 

 

wiec jakby do ostatnie sec czekal to zgarnelibysmy metke a tego nie zrobilismy wiec prosze was i szuwara,zamuli mu net czy cos w typ zwiazane i stracil flota a teraz tym blede sie zaslanaia...zenada,dostales baty i tyle a teraz placzesz ze to przez blad

Edytowane przez Angry Young Men
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie  się  zdziwiłem   kolego że  wogole nie zebraliscie  surki z planety  jak lezalo około 2.400.000.000.000.000  metalu  moze     zwiazek acs  nie zbiera  surki    kolejny błąd. Twoje  podejrzenia są słuszne    lecz nieprawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • photo-thumb-4520.jpg?_r=1366539574
  • Użytkownik
  • 14.jpg
  • 339 postów
    • Online: 23d 18h 3m 19s

Napisano dziś, 13:02

ale z drugiej strony szuwar mial 30 min na to zeby sprawdzic itp...to nie jest tak ze mial czas min czy tez 2 min

 

mial 30 min

 

 

 

      Panowie i Panie, na miejscu Szuwara to byście siedzieli czekali( i popijali przysłowiowe piwko) na to jedno kliknięcie i co? i du**. Reakcja wasza była by taka sama  pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli lecisz ACS'em a pierwszy atak który został wysłany to np 2 x FS to pojemność ładunkowa wynosi 2 x 100=200 czyli 67+67+67 M+K+D i tyle można zebrać, reszta floty podłączona do ACS'a nie zbiera surowców.

 

 

To jak tak mowisz to chyba faktycznie nie przez to tylko fs-zabral surke i tyle,no jak tak jest to oki i zwracam honnor szuwarowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuwar ale miałeś pół godziny, żeby wypłacić surke. Kliknac max i zobaczyc ile tych WRek postawisz ... i tak było Ci to potrzebne do symulacji ... więc widziałeś, że wyskakuje 1213423E+12 czy coś takiego więc to oczywiste, że jak klikniesz enter to się nie wybudują. Moim zdaniem nie powinieneś dostać zwrotu surowców no ale jak dostaniesz to też smutny nie będę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinias  napisze Ci   jedno   troche   ciemny jestes     jesli w   kalkulatorze  brakuje  ci pol a ty wpiszesz  libcze  z  kosmosu zawsze  Ci pokaze    do   poteki liczbe    i mozesz  pracowac    dodawac i mnozyc  a tutaj   wywalilo blad      skad ja  to moglem  wiedziec  wiec  zastanow sie    co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś ręcznie wpisał 1 200 000 000 000 to też byś nie wybudował ?? 

edit:

Wiesz Szuwar mi nie chodzi o to, żebyś ty nie dostał floty, bo szczerze Ci powiem, że od czasu złoma twojego to lipa jest na uni bo nikt nawet mnie nie skanuje ... Już wolę grać jak wiem, że ktoś się czai na mnie to zawsze pobudza do gry jak wstajesz rano i patrzysz, że Ci zdjęli 11 moonów :D to automatycznie ty też coś działasz a teraz to ja tylko buduję sobie eko za surkę z twojej floty ... dobrze też by było jakby Ci oddali bo wtedy złomniemy Cię drugi  raz :)

po prostu to moim zdaniem nie ogarnięcie twoje a nie błąd gry spowodowało, że straciłeś flotę no ale to moje zdanie, które nie ma znaczenia, najważniejsze jest co powie deusx mam nadzieje, że poinformuje o tym tutaj

Edytowane przez Cinas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam jakieś dziwne rzeczy piszecie, jest przycisk max i ma budować maksymalnie tle ile się da, a nie tyle ile pojawia się po wciśnięciu w komórce,

choćby maksymalnie było tyle że program pokazuje +12 to powinno wybudować tyle ile maksymalnie może - ile surki ma

..........wpadacie w tym temacie w jakąś paranoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.