Skocz do zawartości

Wiadomosci


Che_ster

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wpadłem na pomysł a żeby zrobić na universach mozliwosc wysyłania wiadomosci do wielu graczy... Czyli w zakladce wiadomości zrobić robryke wyslij do wielu i po wejsciu w ta opcję wyświetla sie tabela graczy i uzytkownik zaznacza do kogo chce wiadomość wyslac...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zeby jeszcze wiecej spamu bylo od ludzi z innych serwerow tego typu...

dajesz sobie sprawe, jakie wspaniale byloby to dla tych, ktorzy chca naklonic do sprawdzenia innego serwera? 

jestem całkowicie na nie, nie chce milionów spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się faktycznie nie zrozumieliście bo to właśnie jest zła opcja. Więcej spamu będzie rozsyłanych. Teraz puszczczenie reklamy do wszystkich aktywnych to troche roboty jest, po Twoim 'usprawnieniu' zaspamowanie całego uni to będzie "trzy minuty i gotowe".

 

Jestem na nie - nie wiem czy ktoś to wykorzysta. Chyba nie puszcza się tej samej wiadomości do wielu osób, a puszczenie jej nawet do 3-4 to nie taki problem. Zysk z udogodnienia minimalny, a problemów może bardzo dużo narobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może chodzi o coś takiego jak jest powszechnie w androidzie, coś na zasadzie dymków.

 

Czyli wyglądało by to tak, iż wchodzimy do wiadomości od graczy i nie ma zgrai wiadomości tylko np. deusx , MiG itd, a gdy wejdziemy dalej to cała korespondencja uporządkowana.

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/00/9c/qa/dkatx3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W historii wiadomości wiadomoć wysłana do sojuszu pojawia się w takiej ilości, ilu jest członków sojuszu - spam niemiłosierny 

Ale super, że jest to wprowadzone :)

 

Niestety tak jest napisany nasz system wiadomości. Spróbuję nałożyć jakiś filtr na to, jednak za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.