Skocz do zawartości

Australijska polityka - tolerancja?


oremi

Rekomendowane odpowiedzi

http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201307/1374703305_gzksln_600.jpg
 

Czy zgadzasz się z australijskim podejściem do emigrantów?

Ja osobiście uważam, że to najlepsze rozwiązanie. Mój kraj i zasady wypracowane przez wieki!


 

 

temat: nie ma na celu obrażania nikogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100%.

Nie po to mamy swój kraj i swoją kulturę, aby ktoś przyjeżdżał do mnie i narzucał swoją w imię tolerancji i poprawności politycznej (to ostatnie to jest największe g*wno jakie ktos kiedykolwiek wymyślił, chyba zaraz po socjalizmie).

Jak będę chciał zwiedzać kulturę arabską czy inną, to pojadę do Afganistanu. A jak arab chce żyć w kulturze islamskiej, to niech sobie wraca z europy to swoich kumpli w Iraku czy gdzieś tam.

Jak nie potrafisz przyjąć zasad kraju w którym mieszkasz jako GOŚĆ, ktoś obcy, to granice zawsze są otwarte abyś mógł wyjechać : )

 

 

@EDIT

dorzucam wulgarny obrazek, ale mi się on bardzo podoba. ;D

 

 

 

 

 

 

 

 

[wymoderowano]

//Ostrzeżenie słowne za zawarte wulgaryzmy w obrazku

//deusx

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez popieram...my jak jedziemy do innych krajow musimy sie podporzadkowac jego kultura,zasada itp,wiec u nas taka polityka tez powinna byc..

 

w naszym kraju to same bagno na stołkach w urzedach sami zydzi(Nie obrazam nikogo) wszystko kradna dla swoich itp,a my mam h... z tego...

 

masakra,jestes w danym kraju podporzadkuj sie a nie nazekaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ważny głos tej pani, ważny głos dot. tolerancji, granic i podejścia... myśle że wręcz idealny
fajnie że tak samo uważacie, fajnie że wiecie z czym się to wiąże, tzn. jak chcą być ok, jak chcą nas zmieniać, nas sposób myślenia - to dowidzenia, bo przecież nie powinni oni nas uczyć tolerancji, powinni sami jej się wpierw douczyć, pojąć co to słowo "tolerancja" oznacza



może trochę z innej bajki.. choć ....no sami oceńcie...
http://film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/scena-zbrodni-tak-fajnie-mordowalismy/4fyyt


 

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może włożę kij w mrowisko ale spróbujcie sobie wyobrazić co by się działo w państwach Islamskich gdyby tak to Chrześcijanie zaczęli domagać się swoich praw ! (Patrz przypadek Marte Deborah Dalelv Norweżka zgwałcona w Emiratach i skazana za seks pozamałżeński.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.