Skocz do zawartości

Połączenie


EVOLUTION

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako ze połączenie uni2 i uni3 miało ożywić gre na uni3 a niestety tak sie nie stało wpadłem na pomysł aby do uni3 dołączyć kolejne universum mianowicie 4 a nawet mozna by było i 5 wiem ze stworzyło by to troche zamieszania ale moze by coś pykło wtedy ;) a jak nie oba uni to chociaz jedno albo uni4 albo uni5 dołączyć do uni3.. ;)

 

 

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie miłego wieczoru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W duzym stopniu ozywila fuzja miedzy u2 i u3 ...wiecej aktywnych osob jest i w ogole..

 

ale jesli chodzi o polaczenie to fakt mozna byloby polaczyc jeszcze jakies unie np u3 i u4.

 

U5 tez juz stara unia wiec bylo by po rowno 2 unie stare i 2 unie nowe..

 

Ja jestem jak najbardziej za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma narazie sensu łączyć u3 z u4 ? przed chwilą było z u2 i dalej nic? po co dalej pchać się w to? i co będzie u3 z u4 za dwa miechy u4 z u5?

 

to może od razu u3 z u4 i u5?

albo u3 zostaje, a łączy się u4 z u5 a po roku łączymy u3 z połączonym u5 i jest git

powstaje wtedy super uni u5(połączone 4 uniami) i uni u6 i u7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, za wcześnie zdecydowanie z połączeniem u3 do u4, a po za tym gracze grający na tych uni (przykładowo ja) znowu musieli by pozbyć się jednego z kont, no chyba że w ramach rekompensaty przeniesiecie mi konto z u5 na u6 i reszcie podobnych graczy, wtedy jestem za...

Edytowane przez Czarny93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o połączenie uni 4 to tylko z uni 5 bo przecież gracze co grali z uni 2 maja lepsze konta od graczy z uni4(różnica wynika z czasu powstania uni 2 a uni 4) wiec różnica będzie widoczna a jeśli połączone będzie uni 4 z 5 to różnica w rozwoju nie będzie az tak duża. A później połączenie uni 5 i 3. Po za tym na kolejne połączenie uni jest według mnie za wcześnie bo jeśli tak szybko będziemy łączyć to tez gracze nie beda grali na innych uniwersach tylko na jednym. Co 2 lata powinno byc takie połączenie lub nawet później.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zrobić dwie ankiety za połączeniem uni4 i uni5 i uni3 i uni4 ewentualnie jeszcze uni5 ;) to by miało sens bo wtedy wszystkie uni starsze były by łączone w całość ;) i moze coś by sie zaczeło dziać ;)

 

Tak do końca to wcale nie jestem o tym przekonany że "coś by się zaczęło dziać" Weź pod uwagę że 90% kont na tych uniwersach należy do tych samych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u4 z u5 to pierwsza sprawa

do tego jeszcze połączmy u6 z u7(bo na u7 wieje nudą, a i na u6 nie lepiej)

od połowy października zróbmy u8(bez astatów i zadań przez pierwsze dwa miechy i będzie git)

no jeszcze by się przydałoby max ilość zakupu surki za astaty aby nie dochodziło do sytuacji w której na u5 top 1 ma 32 kkkk flot, a drugi 5? i nawet połączenie uni nie zmieni tego stosunku flot i nie zmieni tego że każde jedno uni umiera w momencie 2 krotnej dominacji top1 we flotach nad top flot 2 ... za każdym razem... to samo obecnie mamy na u7? jedynie w miarę normalna sytuacja jest na u6, ale tylko dlatego że jest status quo - a wszyscy mają urlop załączony... bo "pikna pogoda"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca to wcale nie jestem o tym przekonany że "coś by się zaczęło dziać" Weź pod uwagę że 90% kont na tych uniwersach należy do tych samych graczy.

 

ale te 10% to juz jest cos ;)

 

//ostrzeżenie słowne za pisanie krótkich treści i zbaczanie z tematu

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 osób z flota po 2kkkk pkt i jest co robić... :)

Ale mnie rozbawiłeś  :D :D :D, wskaż mi te 10 osób o których piszesz z U4 i U5 które posiadają taką flotę i nie należą do tej grupy o której wspomniałem w poście http://forum.ogam.online/topic/16162-po%C5%82%C4%85czenie/?do=findComment&comment=113672

 

//warn za spam

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.