Skocz do zawartości

Cześć Wszystkim


Marco

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim jako, że lubię być nieco oryginalny przedstawię się w troszkę inny niż wszyscy sposób

 

Imię: Marek

Wiek: 25 lat

Znak zodiaku: Ryby

Wykształcenie: Technik Usług Gastronomicznych

Stan cywilny: Tymczasowo Wolny

Miejsce zamieszkania: Radom

Muzyka: Rock, Gothic Metal

Poglądy religijne: Katolik

Hobby/Zainteresowania: czytanie książek, gry komputerowe,

anime, manga, filmy, seriale, koncerty, podróże, muzyka

Praca: Ankieter w studiu Cati

Dodatkowe zajęcia: Operator uniwersum 6

Ulubiony napój: Piwo

Ulubiona potrawa: Pizza, Schabowy z frytkami

Ulubiony kolor: Czarny

 

To chyba tyle najważniejszych informacji. Jakby ktoś chciał wiedzieć więcej - pytajcie :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I póki co odzywają się kolejni członkowie teamu. Ciekawe czy deus też... ;]

 

BTW Darth, prawdopodobnie nie widziałeś Code Geass skoro go nie wymieniłeś. Również godne uwagi są Death Note, FMA, S&W i Elfen Lied.

Mnie rozsadzają od środka scenki z tych tzw. tasiemców, gdzie potrzeba ochrony przyjaciół/rodziny czy kogo tam jeszcze, zmienia sytuację w walce z "nie mogę się ruszyć" na "nie możesz mnie ruszyć"...

I te stałe schematy... Często dosłownie sobie odliczam "Za 3...2...1... wchodzi...! Tak, właśnie on... Następnie ona zrobi to za 3..2...1............... no o sekundę się pomyliłem".

 

Od ponad roku chciałem się zabrać za Ga Rei Zero i D.Gray Man ale coś czuję, że zastanę tam pełno ww. sytuacji.

Widział ktoś? Albo coś innego ciekawego? Mam jeszcze 2 miechy wakacji i na czymś je trzeba zmarnować xP

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Death Note i Elfen Lied mam zaliczone ;]

A czytałeś The breaker i the breaker : new waves?? Jak dla mnie całkiem fajnie się czyta, na początku jest problem z imionami/nazwiskami, gdyż jest to manhwa (koreańska manga), ale tak to całkiem fajny poziom.

O ile mnie pamięć nie myli Air Gear, też fajnie się czytało, choć pod koniec jakoś mnie tak zaczęło trochę odrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chyba nawet kiedyś o breakerze wspomniałeś i tylko zerkłem, a teraz czekam co tydzień na jedną wyimanę ciosów i 3 dialogi.

Wolałbym dowiedzieć się jak już wszystkie chaptery będą :P

 

@EDIT

epickie xD

http://demotywatory.pl/4178271/Moze-i-jestem-dorosly

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.