Skocz do zawartości

Corey

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł zainspirowany powstałą i dobrze działającą giełdą trytu.
Proponuje by powstała podobna Giełda która miała by na celu sprzedaż Astatów!

Cena za kupno astata była by dużo wieksza niż trytu.

Pomysł ten wyszedł by na + dla graczy i serwera.
Osoby które nie chcą wydawać kasy na gre będa mogli kupić astata za surowiec, a osoby które beda chcieć podskoczyc troche w rankingu zasilą wten sposób serwer.  

Edytowane przez Corey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma to sens.. Komuś się opłaci.

Nawet przy cenie 2 bln deu za 1 Astat (gdzie na u3 na promocji 1 Astat wart jest 1 bln deu) mając wydobycie dzienne 1 bln deu opłaci się wtedy kupić geologa. Da on 60 bln deu po 2 miesiącach i tyle też by kosztował.

 

A Astaty tak czy inaczej muszą być przez kogoś kupione, więc deus na tym nic nie straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie sprzeda taniej astatów niż może sam za nie dostać w sklepie, jednocześnie nikt nie będzie przepłacał surowcami za astaty, z które będzie miał mniej surowców. Oficerów można znaleźć na ekspedycji jak i same astaty, jeżeli na nie nie latam a chce mieć większe wydobycie, to geolog kosztuje dosłownie grosze.

 

Nie masz 5 zł na sms'a ? Obecnie możesz za darmo astaty dostać Zgarnij darmowe astaty - sprawdź !.

Jeżeli nie będziemy dawać takich możliwości jak obecnie i nie masz żadnych pieniędzy a chcesz grać z geologiem nie latając na ekspedycję - napisz do mnie, możemy się dogadać, za reklamę, poradnik czy inną zaproponowną przez ciebie ofertę, która będzie korzyścią dla gry możesz dostać astaty.

 

 

Popieram jednak rozwinięcie giełdy, jednak w innym kierunku - może handel flotą ? :) Ktoś zamiast demontować będzie mógł ją sprzedać komuś innemu, tym samym flota zostanie na uniwersum a nie idzie na złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nieraz chętnie kupił szperki, zamiast latać po planetach, wypłacać, dobudowywać, wpłacać i wysyłać.

Z tym, że giełda usiałaby je od razu wcinać, chyba że mi z FSa podpierdzieli środku lotu ;D

Tryt z resztą to samo, 300k mam z czego 200k sprzedane... prawie tydzień już czekam na akceptacje. Przydałoby się to już zautomatyzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.