Skocz do zawartości

Operatorzy a gra.


Winiu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry dział , w razie czego przenieście ;)

 

 

"§5 Bash
1. Zabrania się ataków na administrację, SGO, GO oraz osoby wyróżnione symbolem GT w galaktyce. Osoby te nie prowadzą czynnej gry."

 

 

Dlaczego Operator na Uni 3 nie moze byc atakowany skoro jest TOP2?

 

2 * DarthMisiek http://ogam.online/skins/epic/img/m.gif   53.552.869.710.400

 

Dlaczego on może mieć lepiej od nas i prowadzić bezstresowa gre? Nikt go nie farmi , FS nie musi wysyłać. żyć nie umierac ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGO nie powinni móv rozwijać tak planet, chyba, że z chwilą zakonczenia bycia SGO konta są kasowane (nie oddawane, licytowane tylko kasowane). Przez takie coś SGO spokojnie się rozwija, nie musi się martwić o to, że jest farmiony, może robić zadania. Zwykły gracz musi uważać a taki SGO nie musi. Wiadomo, czasem deus może potrzebować by SGO sprawdził mu coś i będzie potrzebne troche rozwinięte konto, ale bez jaj.... ja się czuję oszukiwany, bo ja muszę uważać, muszę codziennie wpłacać surkę, a widać sa lepsi ode mnie,, którzy tego robić nie muszą. Jak SGO chce sobie pogra, porozwijać się, to ma kilka universów, może to na nich robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dlaczego Operator na Uni 3 nie moze byc atakowany skoro jest TOP2?

Operator nie prowadzi aktywnej gry. Jedynie we własnym zakresie. Nie możemy was atakować i odwrotnie.

 

 


Dlaczego on może mieć lepiej od nas i prowadzić bezstresowa gre? Nikt go nie farmi , FS nie musi wysyłać. żyć nie umierac

Ma lepiej także pod względem, że widzi ile kto ma w banku, wszystkie planety, wiadomości etc. Więc i tak byłoby na korzyść operatora (jak chcecie nas atakować, to analogicznie odwrotnie też powinno, co jest absurdem). Po za tym, operator ma za zadanie pilnować uniwersum, a gdyby musiał jeszcze uciekać przed złomem, to by tylko utrudniało pracę.

 

Przykład, operator1 ma 900 miejsce w rankingu. Mało punktów, nie może farmić ma powolny wzrost (same eko). A teraz operator2 ma 5 miejsce w rankingu. Dużo punktów, bezpieczna gra i szlifowanie konta. Dlaczego czepiać się tylko operatora2? Bo po zniesieniu zakazu ataku inni mogą na nim zyskać. Kogo obchodzi słabe konto, mimo że ma bezstresową grę. Nie ma floty, nie ma czego niszczyć. A eko niech sobie klepie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że ma bezstresową grę i tak dalej, ale regulamin mu zabrania postawić flotę i atakować, więc jedyne co może robić, to eko. Czy naprawdę uważacie, że ciągłe budowanie kopalni bez możliwości budowy floty to naprawdę jest taka ciekawa gra? ;) wątpię. Myślę, że oni te kolonie rozwijają z nudów ;) a aktywnie grają flotą na innych uniwersach, tam, gdzie nie mają SGO.

 

@up

Ale w czym tak bardzo Ci przeszkadza to, że sobie zbudował kopalnię?

Też możesz ją zbudować. A później surowce z jej zysku możesz przeznaczyć na flotę. A on nie. I to jest ta różnica.

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w czym tak Ci przeszkadza, że jako SGO nie powinien się zajmować takimi rzeczami? Dzisiaj gra sobie eko, a jutro jeszcze flote będzie stawiał i nią latał... Konto ma po to aby pełnić funkcje, a nie po to aby sobie na nim eko stawiać, Cała ta dyskusja jest jakimś absurdem, bo nie powinno dojść do takiej sytuacji. Jak go tak bawi stawianie kopalń to niech skasuje planety i zacznie je kolonizować na nowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dzisiaj gra sobie eko, a jutro jeszcze flote będzie stawiał i nią latał...

Nie będzie latał, bo nie może.

 

Odpowiedz mi na jedno pytanie:

W którym momencie jesteś stratny przez to, że SGO sobie zrobił kolonie?

Nie pytam o to, czego nie zyskałeś, albo co on zyskał, albo ktokolwiek inny cokolwiek innego, pytam o to, co Ty na tym straciłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie nie przeszkadza ze jako sgo buduje sobie budynki,my grajac flota zarabiamy na kolejna flote czy tez na budynki...on tylko czerbie zyski z produkcji dziennych badz tez z ekspedycji,po za tym on nie atakuje was wy jego,ja wiem ze to dziwnie wyglada,ale szczerze mi to nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem stratny jedno oczko w statystykach. To dla mnie kwestia życia i śmierci. Wystarczy?

 

Tak jak pisałem - eko może sobie klepać na innym uni. Te konto służy innym celom.

 

Chciałbym też dostać od deusa informacje co się dzieje z kontem gdy SGO przestaje pełnić swoją funkcję? Zaczyna sobie normalną grę, mając świetne eko, badania i w cholerę sury w banku? Z tego co widzę konta bylych SGO nie są kasowane czy banowane. 

Edytowane przez Alwego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu maja byc kasowane???

 

on te konto od poczatku gry budowal,wiec jakim prawem idac na sgo mialby po opuszczeniu tej funkcji miec usuniete konto??

ehhhhh

 

 

Alwego --- czego ty sie tak spinasz??Nie farmi cie ty jego buduje eko tylko i nic wiecej nie buduje floty itp...wiec o co jakies aleeeee,nie wiem dla mnie moze buowac eko robic badania itp,tak sam gracz jak my tylko ma inna funkcjie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator nie prowadzi aktywnej gry na uniwersum którym się zajmuje.

Zgodnie z naszym wewnętrznym regulaminem, nie może on posiadać jakiejkolwiek floty bojowej. Nie może on nikogo atakować a jedyne co mu wolno to stawianie budynków plus ewentualnie szperasze na ekspedycje (6x150kk) czy aż tak to przeszkadza pozostałej części społeczności graczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weście się odwalcie od operatorów, pomagają wam za przysłowiowego kopa w d...

niech sobie latają tymi szperaczami jak im potrzeba, jak mają czas nie słuchać waszych lamentów na PW i forum
za to że zapierdzielają należy im się i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze dyskusja poszła na ostro :)

 

oto moje argumenty

 

na odpowiedź w jaki sposob jestem stratny :    pozycje w galaktyce :P np cenna nr 7 ^^

 

 

odpowiedź na wypowiedź oremiego : "zapierdzielają za kopa w du....." 

 

otoz nie za swoją prace dostają astaty i tylko oni wiedzą ile, przeznaczając je zapewne na inne konta więc niech tam sie rozbudowują

 

 

 

a tak do  wszystkich : TEMAT ZMIERZA DO NIKĄD NIC DO NICH NIEMAM A I TEMAT NIC NIE ZMIENI NIECH ROBIĄ CO CHCĄ I JAK CHCĄ BYLE BY DOBRZE WYPEŁNIALI SWOJE FUNKCJE, RZETELNIE I SUMIENNIE PRZESTRZEGAJĄC REGULAMINU Z KTÓRYM JESTEM ZA PAN BRAT :P i oby przy ocenie innych nie kierowali się "kolorem skóry" jak to juz miewało miejsce

Edytowane przez bloodp3t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jestem stratny jedno oczko w statystykach. To dla mnie kwestia życia i śmierci. Wystarczy?

Nie, nie wystarczy.

Takie coś nazwałbym uzależnieniem. A jeśli to jedno oczko w statystykach aż tak bardzo Cię boli, to proponuję po prostu wykluczyć SGO ze statystyk i po problemie.

 

 


Szperacze bez stresu o złoma? ;D Dobra sprawa.

I powiedz mi, co mu po tym? Surowce i tak musi wydać na eko. Ty byś surowce z ekspedycji wydał na flotę, a on nie może.

 

 

 


To ja tez tak chce na swoim koncie.

To zostań SGO.

 

 

 


na odpowiedź w jaki sposob jestem stratny : pozycje w galaktyce :P np cenna nr 7 ^^

Cenna 7. W KOŃCU KTOŚ DAŁ JAKIŚ SENSOWNY ARGUMENT !!

Brawo ! :)

 

 

Ale dobrze, przyjrzyjmy się mu. Załóżmy, że bardzo chcesz kolonizować siódemki (10-tki też są dobre, ale zostawmy te 7-mki).

Mamy 11 galaktyk po 499 układów. W każdym jest jedna "7". Co nam daje łączną liczbę 5489 siódemek. SGO zajmuje ich 21. Jest to zaledwie 0,36% !

Gdyby wszyscy gracze kolonizowali tylko siódemki, załóżmy, że większość zostawia sobie jedną lotkę, to zmieści sie nam tam 274 graczy. SGO to tylko 0,36% z nich.

Ale nie wszyscy gracze wolą tylko siódemki. Niektórzy też 10-tki, a jeszcze inni 13-tki. Daje to nam łącznie 3 pozycje na układ. Czyli łącznie 16467 planet na uniwersum. Pomieści to 823 graczy, a SGO wtedy będzie zajmował jedynie 0,12%. Czy naprawdę to tak dużo dla was? Moim zdaniem jest to różnica niezauważalna.

 

A jeśli jedna pozycja w statystykach tak bardzo wam przeszkadza, to można po prostu SGO wykluczyć ze statystyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedz mi, co mu po tym? Surowce i tak musi wydać na eko. Ty byś surowce z ekspedycji wydał na flotę, a on nie może.

 

Skąd ta pewność że do końca kariery zawodowej (gry) będzie SGO?

 

Jak gromadzi surowca do banku, to po pewnym czasie bestresowej i bezpiecznej gry może zrezygnować z bycia SGO i mieć kokosy wręcz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta pewność że do końca kariery zawodowej (gry) będzie SGO?

 

Jak gromadzi surowca do banku, to po pewnym czasie bestresowej i bezpiecznej gry może zrezygnować z bycia SGO i mieć kokosy wręcz :)

I tylko o to chodzi. kilka miesięcy bezstresowej gry, i potem może zrezygnować i zacząć sobie grać mając kilkaset bln deuteru na koncie. Zwykły gracz nie ma takiej możliwości bo jest atakowany. I to jest nieuczciwe. Taki było SGO swoją pozycję zawdzięcza uprzywilejowanej pozycji, a tak nie powinno być.

Edytowane przez Alwego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wy płaczecie, że SGO ma bezstresową grę, to może ja zaraz zacznę płakać, że wy możecie kupić sobie surowce za astaty a ja nie, go kasy nie mam? ;)

 

Na takiej samej zasadzie to działa. Więc skończcie już płakać, tylko grajcie. I nie mówcie, że SGO z samego eko ma nad wami przewagę, bo jeśli byście coś latali flotą to na pewno będziecie mieli więcej surowców niż gracz eko, nawet jeśli nigdy nie został on zaatakowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzenie tutaj nie raz godzinami, sprawdzanie, odpisywanie, pomaganie jest zawsze czymś wynagradzane.
SGO może budować eko oraz wysyłać szperacze na ekspedycję - nic poza tym, są oni jakby słupami w grze, nie toczą aktywnej gry - tak jest od początku i tak zostanie.

SGO nie ingeruje w grę pozostałych graczy, w razie porzucenia pełnienia funkcji, jego konto może być przejściowo zablokowane na okres 30 dni, aby wszelkie dane, które posiadał nie były już aktualne.

 

SGO to ludzie, którzy całkowicie non profit nam i wam pomagają, gdyby nie grupa rzetelnych operatorów gra mogłaby wyglądać zupełnie inaczej. Nikt przez te wszystkie lata nie narzekał na ten system, uważam go za sprawiedliwy zarówno dla graczy, jak i samego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale gdyby nie patrzec taki Misiek z u3 gdy zrezygnuje z SGO bedzie miał konto z full bankiem postawi flote i kto wie ;) Nie tylko on bo kazdy z SGO :) 

 

Minus tego ten ze CI co wysylaja FS ciagle z jednego moona bedą mieli lipe dodatkowo SGO zna ich bank i wie na co ich stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.