Skocz do zawartości

konta widma/ bank


Figo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przedstawić mój pomysł odnośnie nieaktywnych kont.

 

Napewno wiele ludzi chciało by pozyskać cenne surowce w bezpieczny sposób, czyli atakowanie nieaktywnych kont/planet, lecz na chyba wszystkich takich planetach nie ma dużo surowców. Wpadł mi do głowy pomysł, żeby zrobić tak, że te nieaktywne konta automatycznie będa wypłacały surowce z banku na swoje planety. przykładowo 5% wszystkiego z banku na wszystkie planety na dzień. Konta z urlopem są zwalniane z tej opcji. (konta nieaktywne to 7 dni bez wchodzenia) mój pomysł celuje w nieaktywne konta 14 dni.Co wy na to?

Edytowane przez Figo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł moim zdaniem nietrafiony:

Załóżmy, że na u5 mam badany PTE 29 i muszę wyjechać na 3 tygodnie. Wtedy zamiast załączać urlop i tracić czasochłonne badanie wole ustawić wydobycie na wszystkich planetach na 0% i wysłać flotę na miesięcznego FS'a.

W tej sytuacji miałbym stracić surowce z banku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jakim cudem, FS z 1 do 11 gali na 10% leci w jedną stronę 4 dni.

To był przykładowy czas (nie gram flotą więc nie wiem jak długie można FS'y aktualnie robić), chodziło mi bardziej o sam fakt, że część graczy zamiast załączać urlopy poprostu zeruje sobie wydobycie i wysyła floty na bardzo długie FS'y.

Dlaczego więc mieliby w takiej sytuacji tracić surowce z banku?

Edytowane przez KarolRadom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak czy inaczej fs nie leci dłużej niż tydzień.

i odnośnie tej nieaktywności, to sam pomysł nawet mi się podoba, ale na pewno nie po 7 dniach, to jest termin absolutnie nie do przyjęcia. Nie wcześniej niż po 30 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość I_Will_Never_Forget

To ja mam inny pomysł.

W pewnej grze typu ogam są tworzone konta ,,banki" są one w różnych miejscach gali, tworzone o losowych porach z losową ilością surki(lecz jest ona duża). Jest to pewien rodzaj urozmaicenia bo trzeba przeglądać gale aby je znaleźć.

Na takie konto również można nałożyć zasade basha 3 ataków by jeden agresor nie sfarmił 80% surki i by inni mogli także zarobić.

Pomysł do przemyślenia ale w tamtej grze sprawdza się dobrze biorąc pod uwagę, że nie ma farm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.