Skocz do zawartości

błędy w naliczaniu % za wygrane walki


DarkPassenger

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś od rana zarówno na u3 jak i na u6 nie naliczyło mi % za wygrane walki

 

z kolei czasem ( nie wiem od czego to zależy) % naliczany jest podwójnie, raz po kliknięciu w profil krótki czas po starciu, potem zgodnie z zegarem zaliczania zadań czyli o co 15 minut w każdej godzinie

a żeby było jeszcze ciekawiej, to jak się przegra walkę na swoim moonie/ planecie  i po walce kliknie w profil, przegrana walka naliczana jest do naszego profilu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemy są nadal ale procenty już się nie dublują

natomiast coś jest nie tak z naliczaniem % za wygrane walki - dziś rozbiłem się o obronę gracza na u3, % w jego profilu nie zmienił się, bo sprawdziłem przed walką i kilka razy po walce, natomiast mi mimo że przegrałem doliczyło ten % do profilu . na u3 wyślę rw 

 

a na u6 kilka dni temu podstawiłem się, % do tej pory nie został naliczony, możliwe że znowu został doliczony do profilu agresora który starcie przegrał, ale nie wiem bo nie sprawdzałem, rw wyślę na u6 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekacie na przeliczenie raportów ? Ja sprawdziłem kilka możliwych sytuacji i mimo zgłaszanych problemów nie widzę żadnego błędu.

Proszę o podsyłanie raportów w razie niepodliczenia procentu, pamiętajcie, że trzeba poczekać do 15 minut na przeliczenie raportów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem ponad tydzień temu na u6 na pw raporty, bez reakcji

i od tamtego czasu nia naliczyło mi tych % 

wyślę dziś znowu na pw 

 

edit

 

niestety nie wysle bo skasowalem wszystkie wiadomosci wiec moze szef sprawdzi pw od gracza aletta_ocean tylko jedno pisałem więc nie będzie myślę problemu zeby znalezc 

Edytowane przez DarkPassenger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem ponad tydzień temu na u6 na pw raporty, bez reakcji

i od tamtego czasu nia naliczyło mi tych % 

wyślę dziś znowu na pw 

 

edit

 

niestety nie wysle bo skasowalem wszystkie wiadomosci wiec moze szef sprawdzi pw od gracza aletta_ocean tylko jedno pisałem więc nie będzie myślę problemu zeby znalezc 

Nie widzę takiego gracza na u6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja.... to jakby z innej strony, a nie da się dodać do statystyk opcji kolejnego podziału ze względu na uzyskany % z walk? To dopiero by było :D - od razu ze względu na wygrane, przegrane, różnice :)

Być może wtedy problem z naliczaniem % mógłby zostać rozwiązany(jak punkty w statystykach gdyby w/w byłby podawany tak jak punkty w statystkach.

 

 

pozdrawiam oremi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.