Skocz do zawartości

Kombinacja statków


Shadey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym graczem, ale mimo wszystko poczytałem już trochę forum i nie do końca znalazłem odpowiedź na swoje pytanie, mianowicie od zawsze grałem eko i chciałbym coś teraz zmienić. Chciałbym się dowiedzieć od doświadczonych graczy operujących flotami jaki stosunek statków przyjąć (OW:Pancki:LM)? Zdecydowałem, że będę robił OW,Pancki i LM. Myślę, że jest to w miarę uniwersalny zestaw na floty i da radę nim ładnie zawojować. Mimo wszystko jeżeli ktoś ma jakieś inne zdanie albo wie coś ciekawego i mógłby się ze mną podzielić to byłbym bardzo wdzięczny.

 

Z góry dzięki za konstruktywne odpowiedzi i taką samą krytykę

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zastanowieniu (popraw mnie jeśli się mylę) chyba jednak warto podbić trochę eko na początek, bo widzę, że tu operuje się na ogromnych ilościach ;P

Edytowane przez I_Will_Never_Forget
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupując od razu flotę za astaty kupisz 3x mniej tyle niż za surowce. ; d

 

ale polecam zacząć od eko, żeby mieć za co latać na fs i za co się odbudować na wszelki wypadek.

Odnośnie floty jest kilka prostych zasad:

 

OW - na wszystko poza Pancernikami

Pancerniki - na OW

Niszczyciele - na Pancerniki

LM - mięsko armatnie

GŚ, aurory, bombowce - na bunkry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje abys wpierw wykonał zadanie dostępne od razu czyli flota/stworz bedziesz mial ponad 80 bani dexu co w zupelnosci wystarczy na początkową flote i jeśli polatasz powiedzmy z 7/14 dni utrzymując flote złomując innych itp. wtedy podejmij decyzje co dalej eko/flota/astaty :) po 1 aby latac flotą trzeba mieć lekko rozbudowane moony np falanga 12lv i teleport minimum 3-4lv co da skok co 20/15 minut i dobrze rozlozone kolonie tak abys miał dostęp "wszedzie" czyli np po 2 na gale w okolicach 120 ukladu i 380 da mniej wiecej takie same odleglosci i pamietaj aby zostawic chociaz 1 wolna kolonie tzw lotke :)

Edytowane przez bloodp3t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu trochę zrypałem bo nabiłem już koło 2mld pkt, a żadnego zadania tam nie zaznaczyłem. Właśnie tak jak kolega wyżej radzi, robię teraz głównie eko chociaż mam już trochę floty również, niestety trochę deprymujące jest, jak tydzień pracy nad flotą poszedł w niepamięć bo jakiś gościu z 80 miejsca szukał sobie łatwej farmy ;P Trochę mnie to dziwi, czytałem inne tematy i widziałem, że są ludzie którzy zapraszają innych na uniwersa , ale jak mnie farmi jakiś gościu który ma 100mln ow, gdzie ja gram dopiero tydzień to jest trochę smutne ;P Zawsze mógłby sobie znaleźć przeciwnika bardziej odpowiadającego jego ilości punktów i takiego który mógłby z nim konkurować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.