Skocz do zawartości

limit szperaczy na ekspedycjach


Goldi

  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chciałbyś zwiększenia limitu maksymalnej ilości szperaczy wysyłanych na ekspedycje ?

    • tak
      18
    • nie
      7
  2. 2. do ilu ?

    • 200.000.000
      1
    • 250.000.000
      0
    • 300.000.000
      4
    • więcej niż 300.000.000
      0
    • bez ograniczenia
      14
    • nie chce niczego zmieniać
      6


Rekomendowane odpowiedzi

tak mi się ostatnio nasunął pomysł na temat zwiększenia limitu szperaczy na ekspedycjach.

wiem że już kiedyś to było poruszane, ale może warto jeszcze raz rozpatrzeć tą kwestie ?

 

z plusów to na pewno pojawiłyby sie większe floty na uniwersah, a flociarze mieliby co złomować ;)

jeśli o minusy chodzi to pewnie byłby kłopot z wzorem ekspedycji (nie, nie zmiana w systemie z 150kk na 300kk) ale o to że ekspedycje są zrównoważone już podobno elegancko, i mogłoby to zachwiać troche tym.

 

niemniej jednak zapraszam do komentowania i głosowania, chociażby w ramach rozrywki / z nudów :P

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że może to zachwiać stabilnością na uniwersum, bo przy np. nieograniczonej ilości szperaczy, zyski mogą rosnąć w postępie niemalże geometrycznym, dzisiaj wyślesz 1 mld szperaczy, a jutro już 2, za miesiąc 30. Wiem, że i straty będą dużo bardziej bolesne, bo jednak jednorazowa utrata w dziurce kilku mld szperaczy to ogromna strata, no ale jeśli się ma ten PTE na 28, kiedy to wyniki są zawsze na plus, to jak przy 150kk szperaczach zarabiasz dzisiaj średnio 10b deuteru, to przy 1,5 mld szperaczach będziesz zarabiać 100bln deuteru dziennie. Dlatego jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost strat raczej nie, ale może by uzależnić ilość szperaczy od poziomu PTE?

Dla przykładu:

http://oi41.tinypic.com/2ngeoph.jpg

 

Wiem, że dla was taka różnica to prawie nic, no ale zawsze jest te kilka - kilkanaście procent więcej. :) nie możemy też przesadzać.

Wziąłem bardzo prosty wzorek na dodawane szperacze: 5.000.000 * PTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.