Skocz do zawartości

Rozmowa o U7 ?


kOtello

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie mowie ze to ma być i juz po prostu mowie ze kiedys gralem na takim serwie :) a "g***o" chyba jest niezbyt stosowne mogles napisać "shit" lepiej by to sie czytało, niewiem ja tylko w jaki kolwiek sposob staram sie przyczynic do rozwoju do jakiego kolwiek progresu na korzyść naszej gry, bo naprawde chcialbym aby bylo nas o wiele wiecej w grze jak i na forum i to głownie od nas zależy czy sytuacja ulegnie zmianie :) dlatego kombinujmy myślmy co mozna zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się główny temat zmienił. A skoro już mowa o urozmaiceniu gry, botach etc. to Deusx mógłby uruchomić bota który co 24h będzie na losowo wybranej pozycji stawiał planetę a na niej powiedzmy 3.000.000.000 Deuteru, kto pierwszy znajdzie ten farmi a po upływie 24h planeta znika i pojawia się w innym miejscu znów gotowa do tankowania. Można też na takiej planecie lub moonie zostawiać flotę do zezłomowania, ważne żeby taki gracz widmo nie pojawiał się w statystykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Trochę się główny temat zmienił.

tematem jest rozmowa u u7. ;D więc chyba można tutaj wszystko pisać o u7.

 

 

 


3.000.000.000 Deuteru

chyba się o co najmniej trzy zera pomyliłeś. :D

 

Stawianie deuteru do farmienia nie jest dobrym pomysłem, bo ktoś zbuduje kilka UT i dalej wszystko będzie pakował w eko.

Lepiej by było zrobić coś takiego, że flota o losowej wartości (ale w jakimś przedziale), stoi lub lata między jakimiś planetami (żeby każdy mógł falangować bez niszczenia moonow) w pewnej galaktyce.

 

Czyli pojawia się nagle gdzies w podglązie komunikat, że pojawiła się obca flota w galaktyce 8. I wtedy sobie gracze mogą ją znaleźć falangą i zniszczyć ;) dodatkową korzyścią tego będzie to, że zawsze ktos może postarać się o kontrę do jednego z lecących graczy, więc będzie oczywiście więcej ST niż to jedno z floty administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o czym teraz pisaliśmy ma za zadanie spowodować, że obecni gracze chętniej będą budować flotę.

 

nowych graczy nie przyciągnie ŻADNA zmiana w grze, bo nowi gracze nie wiedzą w ogóle, że taka gra istnieje, a co dopiero o zmianach w niej.

 

Nowi gracze - reklama.

Więcej flot/aktywnych graczy - zmiany w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze panowie spieriz i matimax nie róbcie sobie SB z wątku i nie nabijajcie postów pisząc po kilka słów a po drugie spieriz propozycja ma być alternatywą zarówno dla graczy EKO jak i lotników więc Twój pomysł na wystawianie wyłącznie flot będzie krzywdził ekowców a temu ja i zapewne jeszcze wiele osób będzie stanowczo przeciwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postów nie muszę sobie nabijać, bo mam ich już wystarczająco dużo.

Skoro chcecie coś też dla ekowców, to można zrobić obie rzeczy: dla flociarzy latająca flota, dla ekowców trochę surowców rozrzuconych np. po idlerkach. ;) również w określonej galaktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki gracz to nie gracz tylko obserwator... Co byś nie zrobił on nie dogoni graczy latających flota jednocześnie posiadając eko.

Poza tym co dla nich wymyślisz? Ekowiec jest ekowcem, bo nie chce mu się nic robić, zatem nadal będzie tylko wpłacać w bank.

 

Mi się ten pomysł sztucznych flot nie podoba ale to jedyna opcja dla flociarzy którym się marzy 10 ST dziennie. Przynajmniej będzie na co latać.

Ja bym co X godzin spawnował określoną ilość rożnej wielkości flot. Np co:

- 1h 5 flot o wartości 1 bln deu

- 3h 3 floty o wartości 5 bln deu

- 8h 2 floty o wartości 15 bln deu

- 24h 1 flote o wartości 25 bln deu

- na wyjątkowe okazje lub wg humoru deusa jakieś większe

 

Do tego w wielu kombinacjach oraz latających lub stojących w bunkrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postów nie muszę sobie nabijać, bo mam ich już wystarczająco dużo.

Skoro chcecie coś też dla ekowców, to można zrobić obie rzeczy: dla flociarzy latająca flota, dla ekowców trochę surowców rozrzuconych np. po idlerkach. ;) również w określonej galaktyce.

 

Gdybyś czytał wszystkie wypowiedzi w tym temacie to pewnie byś zauważył i mój post powyżej http://forum.ogam.online/topic/15734-rozmowa-o-u7/page-2?do=findComment&comment=111671

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko odpowiedzieć inaczej niż jednym słowem - gracz.

 

Z tym że pokaż palcem cytat, gdzie napisano, że ma latać z moona na moona oraz, że ma to być idler.

Może ktoś wyżej zarzucił jakiś taki pomysł ale chyba wyrażnie napisałem na początku "Ja bym (...)".

 

Poza tym nawet gdybym coś takiego zaproponował skoro obawiasz się że nikt by tego nie robił to w czym problem? Czekasz aż flota doleci do celu i wtedy ją atakujesz.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Gybyś czytał wszystkie wypowiedzi w tym temacie to pewnie byś zauważył i mój post powyżej http://forum.ogam.ne...e-2?do=findComment&comment=111671

zauważyłem, ale gdybyś Ty czytał wszystkie wypowiedzi, to byś też zauważył, że ja zaproponowałem najpierw tylko flotę, później Ty surowce, a ja w moim ostatnim poście zrobiłem 'podsumowanie' łącząc obie nasze wypowiedzi.

 

 

 


Kto będzie ściągał moona/falangował idlera?

 

Jak komuś zależy na % lub surowcach, to będą. :) Zresztą mówiłem też, że można by to wysyłać z planety na planetę dla ułatwienia, i wtedy więcej osób by się rzuciło na tą flotę i byłoby więcej kontrataków na powracające floty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, ale gdybyś Ty czytał wszystkie wypowiedzi, to byś też zauważył, że ja zaproponowałem najpierw tylko flotę, później Ty surowce, a ja w moim ostatnim poście zrobiłem 'podsumowanie' łącząc obie nasze wypowiedzi.

 

 

 

 

Jak komuś zależy na % lub surowcach, to będą. :) Zresztą mówiłem też, że można by to wysyłać z planety na planetę dla ułatwienia, i wtedy więcej osób by się rzuciło na tą flotę i byłoby więcej kontrataków na powracające floty.

 

Człowieku, weź się w garść i przeczytaj cały ten wątek post po poście bo widzę że jesteś tak zapatrzony w swoje własne wypowiedzi że to co napisali inni wcale cię nie interesuje. Czytaj ze zrozumieniem podkreślam ZROZUMIENIEM i w kolejności chronologicznej i dopiero przelewaj na forum swoje wypociny i "podsumowania" tego co już wcześniej zostało napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.