Skocz do zawartości

Rozmowa o U7 ?


kOtello

Rekomendowane odpowiedzi

 

Decyzja została przemyślana, jest to nieodwracalna zmiana.

Temat zostaje zamknięty, bazując na poprzednich tego typu tematach pojawiało się zbyt dużo warnów czy banów w ostrej dyskusji.

 

Nie chodzi mi o to aby cokolwiek zmieniać ale o sam fakt że po pierwsze była mowa że jeśli zostanie umożliwiony zakup to nie za szybko a po drugie być może wcale aby nie faworyzować tych z zasobnymi portfelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a były takie obiecujące zapowiedzi :)

 

są zawsze. ;D

 

To było oczywiste, że po miesiącu zostanie to wprowadzone, ani trochę mnie to nie zdziwiło.

Z jednej strony to jest dość kiepskie, bo w topce zawsze będą ci którzy najwięcej kupili, ale z drugiej strony będzie dużo więcej złomu z kupionych flot. ;D

 

Moja jedyna prośba do szefa, to żeby nie gadał "promocja" na stałe podwyższenie pakietów... :omg:

Bo 'promocja' na u3 trwa już chyba 2 lata i się od 2 lat nie zmieniła. ;D

 

Osobiście nie lubię surki za astaty, no ale bądźmy szczerzy - każdy chce jakoś zarobić :)

 

@EDIT:

i nie, nie jest to początek końca u7, początek końca u7 będzie dopiero za 11 miesięcy, jak zostanie otwarte u8. :D

Edytowane przez spieriz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było i będzie-admin ma za free pracowac?

wiesz wiadomo ze nie za free ale jak dla mnie to by napisał otwieram nowe uni anty są od otwarcia uni bo i tak jak wiecie co nowe uni i tak predzej  czy później są wprowadzane, wiec po co robić nadziej że może jednak tak szybko ich nie wprowadzą jak każdy i tak wie ze będą ;P lepiej otwierać nowe uni od razu z opcja kupowania surowców ;P

Edytowane przez StoProCent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... wcale mnie to nie dziwi...

od samego poczatku bylo wiadomo ze beda surowce za astaty... bedzie tak samo na wszystkich przyszlych uni...  na u8, u9, u10, itd... :angry:

szkoda, no ale nic na to nie poradzimy :foch2:

koszt serwera zapewne jest juz pokryty kilka razy... przeciez stare uni tez sa otwarte i niektorzy wydawali/wydaja na nich duze pieniadze.

Z drugiej strony kto nie chcialby zarobic? jakby nie patrzec deusx wlozyl w ta gierke sporo pracy i czasu... chyba cos mu sie za to nalezy?

teraz chce z tego zyski :P nie dziwie mu sie... nikt nie byl by inny... lepiej bentley czy fiat? :D

trzeba sie z tym pogodzic i tyle... niestety tutaj tez bedzie sie liczyl portfel a nie umiejetnosci <_>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


niestety tutaj tez bedzie sie liczyl portfel a nie umiejetnosci <_>

Jedynie jeśli chodzi o eko. :)

 

We flocie zawsze wygrywają umiejętności, doskonałym tego przykładem jest u6, gdzie każda zakupiona flota została zezłomowana ;)

 

Wyjątkiem jest u4, gdzie top1 flot ma 5x większą flotę od top2 i 2x większą flotę niż całe top10 za wyjątkiem jego jednego. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie jeśli chodzi o eko. :)

 

We flocie zawsze wygrywają umiejętności, doskonałym tego przykładem jest u6, gdzie każda zakupiona flota została zezłomowana ;)

 

Wyjątkiem jest u4, gdzie top1 flot ma 5x większą flotę od top2 i 2x większą flotę niż całe top10 za wyjątkiem jego jednego. ;D

 

 

nawet jesi chodzi o flote... chodzi o czas zdobycia tej floty... wiadomo ze nadal umiejetnosci gracza sie licza, ale nie sa juz AZ TAK BARDZO wazne. Oczywiscie duzo zalezy od sumy (zl) wydanej :D

Powiedzmy ze normalnie bys musial klepac eko przez 3 miesiace lub zlomowac ladne % kkk dziennie zeby zrobic flote wielkosci kogos kto zakupi astaty za duza sume dwoma kliknieciami myszki i nawet nie musi wysylac FS...

albo lepiej... nie musi wysylac FS dopoki ktos inny nie wlozy wiecej kasy niz on :D

inna opcja jest klepac eko przez 10 lat i uzbierac wysarczajaco zeby zezlomowac flote takiej wielkosci... powodzenia ;)

 

nie ma sensu dalej dyskutowac na ten temat... surka za astaty jest i kazdy wiedzial ze tak bedzie...

mozna sie z tym pogodzic, marudzic, lub poprostu przestac grac, tyle.

Edytowane przez DanielDz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tego tematu nie jest odpowiedni w żadnym sensie.

Otóż spojrzymy pewnie na statystyki u6 / u7 z początku startu - graczy jest mniej więcej tyle samo, kont mniej na u7. Z czego to wynika ?

Z innej formy reklamy, bardziej rzetelnej. Licznikiem online można sobie dowolnie manipulować, kontami również, nawet nie botami, a prawdziwymi graczami. Nie jest problemem na start założyć 2000 kont i online 700 ludzi - łał na pokaz, troszkę tak było na uniwersum 6, jednak poza pustymi statystykami - nic więcej, dlatego zrezygnowaliśmy z tego posunięcia (nigdy nie manipulowaliśmy licznikiem online czy też botami, wszystko to byli zawsze prawdziwi ludzie).

Od lipa zostanie wprowadzona zupełnie inna, innowacyjna forma reklamy - zobaczycie po statystykach kont, będzie ich dużo i prawdopodobnie szybko będą znikać, jednak mamy tutaj szczere nadzieję, że sporo z nich zostanie, bo jest to głównie ta grupa odbiorców. Wdrożymy na stałe system polecania kont (co miesiąc nagrody, skromne ale nagrody). Okres wakacyjny to od lat przestój, od września zawsze rejestrujemy przynajmniej 15% wzrost. Pogoda za oknem w ostatnich dniach również nie zachęca do zostawania w domu.

 

Statystyki Google Analytics wykasują zmiany na plus i na minus z poprzednim rokiem, odwiedzin jest mniej o 40% ale odsłon więcej o 60%, świadczy to po prostu o "jakości" użytkownika, odwiedzają nas bardziej wartościowe dla nas osoby a nie np. boty z chin czy ludzie, którzy nie są w ogóle zainteresowani. Za 200 zł można sobie zrobić top 1 wszystkich toplist - tylko po co, na pokaz ?

Dlatego pozwoliłem sobie zmienić nazwę wątku, który nie jest odpowiedni do panującej sytuacji i wprowadza w błąd, bo czytanie o końcu czegoś, co jest w dobrym stanie jest błędem - nie twierdzimy, że jest świetnie - ale dążymy ciągle do tego - potrzebujemy też waszego wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta dozycie do lepszego ciekawe owieracie nowa unie a stare dobrze nie chodza

 

i teraz mozdzycie tam jak sciagnac ludzi zeby zachcialo im sie grac

 

i nic nowego niepotraficie wymyslic i dlatego to cos co nazywacie dobrym stanem jest tylko wprowadzaniem nowych graczy w bład bo twierdze ze długo nie bedzie swietnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dlatego pozwoliłem sobie zmienić nazwę wątku, który nie jest odpowiedni do panującej sytuacji i wprowadza w błąd, bo czytanie o końcu czegoś, co jest w dobrym stanie jest błędem

 

 

____________________________________________________________________

 

Deusx, mam nadzieję że tym razem masz rację a ja się myliłem nadając temat szybkiego końca uni7, niestety moje doświadczenie jak i poprzednio uruchomione uniwersa kończyły/umierały w podobny sposób czyli możliwość zakupienia surowców za astaty kończyła się tym że bardzo szybko najsilniejszą flotę na uni zdobywali ci którzy kupowali bardzo dużo astatów lub ci którzy skutecznie złomowali "świeżaków" i w ten sposób budowali swoją potęgę militarną. Summa summarum w krótkim czasie prowadziło to do gigantycznych dysproporcji w sile flot którą posiadało 5 do 10 graczy w stosunku do pozostałych którzy nie chcieli ich budować w obawie o zezłomowanie.

 

Obym się mylił.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze  mam pytanie 

do deusa : co ze zmianą prędkości

 

 

może warto przywrocić boty i wybierac powiedzmy 2/3 konta na ktorych losowo pokazywala by się floota badz surowce ? moze to zmobilizowalo by jakos ludzi do grania, pamietam gralem kiedys na takim uni gdzie bot co 24h namierzal 1 stojącą flote i wysylal na nią utworzoną przez siebie z misją napadaj  :) jak i co 24h wybieral losowo ksziezyc gracza i leciał z misja niszcz 

Edytowane przez bloodp3t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.