Skocz do zawartości

Blokowanie slotów.


spieriz

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że powinno się włączyć ponownie blokowanie slotów, tj. 1 flota na 1 sekundę na określone kordy.

Jest to bardzo ważna część przy obronie falangowanej floty, a nie jest jednak aż takie łatwe do wykonania, że każdy od razu potrafi zablokować sobie wszystkie sloty.

Moim zdaniem jest to dużo bardziej pomocne przy obronie floty, niż obecne zmniejszenie prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak wysyłałem 20 razy recki w jednym parcie była tylko ich duża ilość a tak to po 1. Blokowałem całe pz i nie było możliwości podwędzenia złomu. To nie fair względem innych. Teraz nie ma możliwości rezerwowania sobie lotów i jest dobrze. Co do obrony floty, proponujesz tylko tylko ze względu na to, że w przyszłości będziesz chciał naprawić swój błąd bądź zagranie taktyczne przeciwnika. Tzn niszczenie moona jesteś na fali i blokowaniem slotów chciałbyś to uratować nie patrząc czy twój przeciwnik wyczekiwał kilka godzin na twój off i klikał w falangę jak głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiech na sali panowie...A dlaczzego ? otoż dlatego że teraz każdy komu coś nie pasuje zakłada nowy temat i próbuje przeforsować swoją racje skoro np zbiłem komuś moona i siedzialem 12h klikając w legalny sposób falange mam juz jego dokladny czas powrotu, czyli wykonałem wszysko co możliwe na 100% a on na kilka h przed blokuje sloty albo od razu je blokuje staje się juz nieosiągalny do zezłomowania czyli broni się choć nie powinien z jakiej racji ?

 

skoro chcecie powrotu do blokowania slotów to ja chce zeby wrociło wszystko z tamtego okresu np brak podziału na D  i  S

 

 

edit: http://forum.ogam.online/topic/13379-zablokowane-sloty-likwidacja/?hl=sloty

Edytowane przez bloodp3t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


śmiech na sali panowie...A dlaczzego ? otoż dlatego że teraz każdy komu coś nie pasuje zakłada nowy temat i próbuje przeforsować swoją racje

proszę Cię, zacznij myśleć nad tym co piszesz, bo w ostatnim czasie piszesz coraz głupsze rzeczy.

 

Może rozłożę Twoją wypowiedź na kawałki i odpowiem.

 

 

 

 


każdy komu coś nie pasuje zakłada nowy temat

Tak, bo wydaje mi się, że od tego jest to forum i dział POMYSŁY, oraz dział OGam, który ma opis "Rozmowy na temat gry".

Raczej po to to jest, prawda? Więc się nie spinaj, bo sam na pewno nie jeden raz się udzielałeś w temacie dotyczącym gry jak Ci coś nie pasowało.

 

 

 


próbuje przeforsować swoją racje

Po pierwsze: nie próbuję nic przeforsować, jedynie kulturalnie coś zaproponowałem, a Ty od razu mnie atakujesz. A po drugie, chyba to jest oczywiste, że skoro ktoś ma jakieś swoje poglądy, to będzie się ich trzymał.

 

 

 

 


od razu je blokuje staje się juz nieosiągalny do zezłomowania

Napisałem również, że nie każdy potrafi to zrobić.

 

 

To była jedynie moja propozycja kulturalnie napisana z kilkoma argumentami, a Ty od razu się plujesz do mnie.

Skuzi jakoś potrafił napisać to na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo blood tylko popiera cos i kogos  jak ma z tego zysk ;) moglby ktos od razu wyslac flote na "napadaj" i juz by nie bylo zablokowanego slotu :P ale znowu tutaj czepianie byloby, ze dlugi atak a to w regulaminie jest uznawane za bana ;P chociaz jak flota nie stacjonuje to i tak urlopu nie zalaczy  :)

Edytowane przez Maki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


bloodp3t, dnia 21 Cze 2013 - 15:05, napisał:

od razu je blokuje staje się juz nieosiągalny do zezłomowania
Napisałem również, że nie każdy potrafi to zrobić.

 

 

@maki ty zaliczasz sie wlasnie do tej części :P

 

@spieriz ja nikogo nie atakuje ale w ostatnim czasie po zmianach ktore miały powodować przyrost flot efekt jest odwrotny

zwroc uwage na nowe uni nowi gracze nawet forum nie czytają powiedz mi  jak chcesz "nauczyć" ich blokowania slotow

po mojemu jest to niepotrzebna zmiana w grze i tyle, jesli gracz to potrafi obroni sie jeśli nie niema szans tak jak teraz jest dobrze można powiedziec każdy ma rowne "Szanse"

 

a skoro uwazasz zwrot "śmiech na sali" (nic innnego nie jestem w stanie wymienić) za plucie sie to tu w tym miejscu i momencie kończe jaką kolwiek konwersacje z tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


czyli wykonałem wszysko co możliwe na 100% a on na kilka h przed blokuje sloty albo od razu je blokuje staje się juz nieosiągalny do zezłomowania czyli broni się choć nie powinien z jakiej racji ?

 

 

 


jesli gracz to potrafi obroni sie jeśli nie niema szans tak jak teraz jest dobrze można powiedziec każdy ma rowne "Szanse"

 

To jak to będzie w końcu???

bo raz piszesz ,ze się można obronić ale z jakiej racji a zaraz piszesz,ze każdy powinien mieć równe szanse..hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to zly pomysl...

kiedys byla opcja blokowania slotow, co czasami bylo niezlym ulatwieniem dla ratowania floty (w niektorych sytulacjach).

Kiedys moony byly z papieru i padaly jak nic... takze jezeli flota byla na fali to byly dwie opcje:

albo podstawka albo blokowanie slotow, a zablokowac 10-15 slotow tez trzeba umiec i nie miec najgorszego neta...

 

dlaczego pomysl lipa? po pierwsze to juz bylo i sie nie przyjelo a po drugie wyobrazmy sobie klikanie na fali przez kilka godzin, dochodzi do wysylania ataku i puff... najblizsze 10-15 slotow (sek) zablokowane przez obronce/sojusz... i lipa... :(

 

do tego teraz moony sa twarde (i kosztowne) co jest minusem dla gry flota, wprowadzajac system blokady slotow (po raz kolejny) bylby to kolejny minus.

 

jestem na nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za powrotem blokowania slotów, prócz uni7, ponieważ na pozostałych uni jest możliwość kupna surki za astaty. dajmy na to że Soprano z pomocą dwóch doświadczonych graczy wyliczyli cię na falandze i co zrobisz? No nic, możesz tylko spróbować złom pozbierać, chociaż szanse są małe. Więc stawianie floty w takim przypadku jest bezsensem i dlatego ich nie ma.

 

 

 

dlaczego pomysl lipa? po pierwsze to juz bylo i sie nie przyjelo a po drugie wyobrazmy sobie klikanie na fali przez kilka godzin, dochodzi do wysylania ataku i puff... najblizsze 10-15 slotow (sek) zablokowane przez obronce/sojusz... i lipa... :(

 

Co ty za głupoty wygadujesz :omg: to działa w dwie strony, wyliczyłeś to blokujesz jak najszybciej slot 1-4 sekundy po lądowaniu floty i potem dołączasz się ACS-em i masz dużo łatwiejsze zadanie niż obrońca który musi zablokować ~ 10-20 slotów i to sekunda po sekundzie (kto pierszy zablokuje, ten lepszy :) )

 

Blokowanie slotów nie jest stałą opcją gry, ale pomagało zniwelować utrudnienie jakim jest ogromna prędkość w porównaniu do ogam.pl i pomagało się uchronić przed bogatymi graczami, którzy zakupili taką flotę, że nie ma jak się obronić nawet całym sojuszem.

Edytowane przez Czarny93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty za głupoty wygadujesz :omg: to działa w dwie strony, wyliczyłeś to blokujesz jak najszybciej slot 1-4 sekundy po lądowaniu floty i potem dołączasz się ACS-em i masz dużo łatwiejsze zadanie niż obrońca który musi zablokować ~ 10-20 slotów i to sekunda po sekundzie (kto pierszy zablokuje, ten lepszy :) )

 

ekhm... glupoty to chyba Ty wygadujesz :cisza:

oczywiscie jak tylko wyliczyles cel mozesz sprobowac blokowac sloty, ale obronca (jezeli online i w miare bystry) ma juz te sloty pozablokowane przez samego siebie/sojusz :)

mowimy o sytulacji gdzie obronca nie ma szans obronic moona przed wielka fala GS

dodam ze to chyba oczywiste ze blokada slotow dziala dla atakujacego jak i dla obroncy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.