Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna, 9 odsłona konkursu Zabawa w złomowanie !

Na czym polega słynna zabawa ?
Tworzysz fikcyjny skład floty warty 10 bilionów (bln) deuteru, który zgłaszasz na email (zapisujesz się). Tworzony jest losowy harmonogram walk ze wszystkich zgłoszonych flot (1 vs 1). Wygrywasz, przechodzisz dalej, walczysz z przeciwnikiem, który jest najbliżej Ciebie w harmonogramie i tak aż do ostatniej, finałowej walki.

Potrafisz zrobić perfekcyjny* skład, który wygra ?


Swoje zgłoszenia wraz z flotą proszę kierować na podanego maila według wzoru.
Adres e-mail: zabawawzlomowanie@gmail.com
Tytuł maila: Nasz Nick (Nasze Uni)
Treść e-maila:
nazwa jednostki floty ilosc (ilosc)

 

Czyli:

Tytuł: deusx (uni 1)
Treść:
Okręt Wojenny 250.000 (250000) (koniecznie przepisujemy bez kropek, odstępów itd.)
Pancernik 124.500 (124500)

 

PODANA POWYŻEJ FLOTA JEST TYLKO PRZYKŁADEM I NIE SPEŁNIA ONA NAWET WYMAGALNEJ WARTOŚCI, PROSIMY SIĘ NIĄ NIE SUGEROWAĆ.

Tylko wiadomości spełniające powyższy wzór będą rozpatrywane.


Nagrody w konkursie
Podium
1 miejsce - astaty na wybrane konto o wartości 450 zł
2 miejsce - astaty na wybrane konto o wartości 250 zł
3 miejsce - astaty na wybrane konto o wartości 100 zł

Nagrody dodatkowe
Dodatkowe nagrody w postaci astatów na konto o wartości 30 zł otrzyma każda trójka najlepszych graczy z danego uniwersum z wyłączeniem osób, które znalazły się na podium, gdyż nagrody nie sumują się.
Oznacza to, że oprócz pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca zostaną rozdane nagrody również dla 15 innych graczy, którzy zajdą najwyżej ze swojego Uni.


Kalkulator:
KLIK - podaje wartość w METALU (4 razy większą), flota do konkursu powinna być warta 40.000.000.000.000 metalu.

*Perfekcyjny skład na prawdę nie istnieje, jest on ważny, jednak ważny jest też skład przeciwnika. W konkursie poza umiejętnościami czy praktyką ważny jest też element szczęścia.




LISTA UCZESTNIKÓW

 

U2:
-

U3:
Mathar (Wojskowy)
GHOST
Raven

Shisui

Dymek

Mati9520

Neriel

Ruby

kiryl

Karwi

DarthMisiek

caterham

Karoolu89

SirMag

Smakosz1

ZSRR

Y2K

arturgo1

 

U4:
Zorg

Salioner
ChRoScIk

toldi

TomaszMROK79

CzEeeSiOooRrrr

kamillu12

Twain

RevenGe

Skuzi

No_Name

Sroka

Czarny93
Arys
Devine
Bonkers

Goldmano

Hammurabi

manticore

Achivo

PaXoN

 

U5:
KarolRadom
bubu56

Quahodron

Saiyan

flag8er

ktotoja

Przemuslaw

BumblEe

BladeFury

Winiu

kamel

grodos

Marc0
Respect

mondi

Maksio

 

U6:
kkolles
skalar
plyku1986

SunZi

Viher (Kpina)

adek84

menior1

eldoka

Brasilas

bloodp3t

ProKielbasa

Unlock

Dagger157

Makintosz

andrzej

Stalowy

Gad125

Brodi
Shinobi
dark_raven
chomiczek_17
qwerty3
marshall

WucOsamma

 

U7:
parapecik
Damor
D3athHunt3r
rafcik
TheDevil
Isildur
SheeVa

matimax

kolos88

samael1257

Grinu
OkurW
Hitess
ZgadnijKotku
HunteR
ciechen
Zequ
Never
kaboom
BlackHors

nomor
szymon0147
Mavis
ciepiela22

MrWhite

Unhsiw (Pocikola)

spieriz

Imposing

Imagine

LordTrolololo13

Gregorii

Patryk007
HaRd
Shen

Viher
NitroSlamper
Revan
Szuw4r
isiu

KRISS
Orka ( ARAB )
Repcak

Pomidor
palenie_zabija
nebu
Mateu52
cytrynowy
TomenPL3
PonuryZlomiarz
Puoteck
GRIMM

Shiro
sofly
Evi
V
Paciorkowiec
WiLlYWOoNkA
pap2012

 

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2013 10:12

 

Zasady konkursu:
1. W konkursie może wziąć udział każdy gracz. Jedyne wymaganie to konto w grze. W przypadku posiadania kont na więcej niż jednym uniwersum, udział może wziąć tylko jednym kontem.
2. Żeby wziąć udział w konkursie nie trzeba posiadać floty. Należy jedynie wysłać nasz wybrany skład na zabawawzlomowanie@gmail.com. Wiąże się to z obliczeniami, aby Nasza flota nie przekraczała poniższych ustaleń.
3. Flota nie może przekraczać wartości 10 BLN deuteru i nie może być mniejsza niż 9.9 BLN deuteru (przelicznik 4:2:1).
4. Turniej odbywa się poprzez symulacje podanych składów flot. Przechodzi osoba, która odniosła mniejsze straty w pojedynku. Do następnej rundy brany jest pod uwagę pierwotny stan floty.
5. W przypadku remisu, w którym gracze stracą identyczną wartość jednostek przechodzi osoba, która będzie wybrana metodą losowania.
6. Walki będą przeprowadzane na silniku walk (symulatorze) ogam.online, przy równym poziomie badań, domyślnie ustawionym na 0. Dzięki temu walki są przeprowadzane bez rozróżnienia uniwersum. Spotkać się może każdy z każdym.
7. Zapisy trwają do 25 czerwca do godziny 23:59.
8. Zabrania się ujawniania swoich składów flot podczas zapisów i trwania konkursu osobom trzecim.
9. Udział w konkursie wymaga akceptacji niniejszego regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się mylicie;/ nawet jak techy dałem na 0, to i tak agresor atakuje pierwszy, nie chodzi mi o techy, tylko kto pierwszy uderzy ten ma przewagę, czyli agresor....dawałem 'swoją' flotę na agresora i na odwrót, to jako obrońca, to jest znacznie gorzej....sami sprawdźcie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się mylicie;/ nawet jak techy dałem na 0, to i tak agresor atakuje pierwszy, nie chodzi mi o techy, tylko kto pierwszy uderzy ten ma przewagę, czyli agresor....dawałem 'swoją' flotę na agresora i na odwrót, to jako obrońca, to jest znacznie gorzej....sami sprawdźcie;p

 

Wciąż coś źle robisz, nawet z ciekawości zrobiłem kilka prób, i za każdym razem wychodz tak samo, niezależnie czy jestem agresorem, czy obrońcą.

 

Bierzesz pod uwagę, że korzystając z opcji "zamien floty" ponownie uzupelnai Ci techy, i do tego dorzuca obronę z planety na której jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deusx proszę, sprawdz maila ze zgłoszeniem do złomowania gracza Viher z u6  :) obecny gracz wysłał zgłsozenie po tym, jak oddałem mu konto i nick się jeszcze nie zdązył zmenić. ... z tego co wiem, napisał w mailu że nick ulegnie zmianie  :) czy jest mozliwość zmiany jego nicku na obecny tak, żebym mógł wystąpić z u7 jako ja?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.