Skocz do zawartości

38 zadanie, ekonomia. Przesadzone?


faziee

Rekomendowane odpowiedzi

38    35.000.000.000.000    Niech suma wszystkich laboratoriów z wszystkich planet wyniesie co najmniej 700.

 

 

Nie uważacie że to zadanie zostało "lekko" przesadzone? Blokuje dostęp do innych racjonalnych zadań..

 

Koszt postawienia na 20 kolonach labków na 35level = 300.000.000.000.000 deuteru

 

Pozatym komu potrzebne 35 labków na kazdej planecie, to zadanie mogloby być przed ostatnie, albo ostatnie..

Dla mnie powinno zostać przeniesione albo usunięte, inne zadania robi sie w dzien/kilka a tu nagle przeskok i takie zadanie mozna zrobic za kilka miesiecy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nikomu to nie przeszkadzało i wiekszosc porobiła  : ) Nie uwazasz ze 500 moonow 3k to jest przesadzone ? komu sie chce tyle czekac jak mam juz zadanie ostatnie zrobione a blokuje mnie 500 ? : ) 

 

jakbyś pomyślał i kupił Admirała to za jednym zamachem byłbyś w stanie niszczyć ~60 moonów. GŚ wystarczy 200kk. Wysyłasz po 3.333.333 GŚ na moona razy 60 i idziesz robić co tam chcesz. I nie gadaj że nie ma rogali bo zawsze jest po kilka planet z moonami w układzie ;P

 

@ TOPIC:

 

Równiez uważam to za zadanie przesadzone lub co najmniej bardzo bardzo trudne i zbyt wcześnie dane do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neriel, Ty to wymyslales zadanie wiec wiadomo ze bedziesz za :D

 

pozatym wiedzialem ze wspomnisz o lotce, ale czy na tym zadania maja polegac? albo to z tymi moonami... 

 

Pół roku temu o tym pisałem, jakbyś dobrze poszukał to uniknąłbyś powielania wątków :) odpowiedzi są równie trafne http://forum.ogam.online/topic/13757-dowolna-kolejnosc-zadan/?do=findComment&comment=101804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o logikę tego zadania... Zbuduj lotkę, będzie taniej, nie usuniemy zadania ani nie przeniesiemy bo nie chodzi przeciez o to zeby robic zadania w jeden dzień...

 

Robię lotkę, zaliczam zadanie, usuwam lotkę, Bezsens? Zadanie wsadzone na siłę, nie po to aby pomoglo, nakierowało. Pozatym tak jak juz pisales w tamtym temacie, duzo to nam nie da, w perspektywie kilku tygodni, czas sie skroci o kilka minut :D

 

Neriel:

 

"

Kwestia wyboru, albo bez sensu zniszczysz i tanio albo marnuj sobie 200 bln żeby był sens

Aaaa jeśli tak bardzo chcesz najpierw zrobić eko a potem labki to wyobraź sobie.. że świat sie nie zawali jeśli tak zrobisz
Po prostu nagrodę za kopalnie dostaniesz jak wybudujesz labki ale nagroda się przez to przecież nie zmieni no i budujesz w swojej kolejności"

 

Żałosne, i tak sensu nie ma ani troche to zadanie... A teraz broń swojego.

Edytowane przez faziee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.