Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W telegraficznym skrócie:

 

1) W przypadku budynków czy badań można by było dodać opcję "wypłać brakujące". Aby z banku zostało wypłacone tylko tyle surowców, ile brakuje do potrzebnego budynku/badania.

 

 

2) W górnej części menu mamy pokazane ile mamy surowców. Po najechaniu na ikonkę widzimy ile brakuje surowca do zapełnienia magazynu. Zamiast surowca, można by było podać czas. Np. do zapelnianie magazynu: 17h 50m. A jakby taka opcja była w zakładce surowce to już w ogóle była by bomba.

 

 

3) Możliwośc budowania z zakladki Imperium. O ile pamiętam na ogame można było w tej zakladce kliknąć na poziom budynku i w ten sposób rozpocząć jego budowę (pokazywało nawet jakie budynki są w kolejce). Było by to miłym udogodnieniem :)

 

Pytanie bonusowe: Ceny kolejnych poziomów badań rosną x2 / x3 czy mogą tez rosnąś o np. x1,2?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysły trafne bardzo , choc do zrealizowania na samym koncu , najpierw naprawił bym wszystko co jest źle a później zajął się kosmetyką . Pomyślał bym nad zadaniami iż już wiekszosc graczy je wykonala i nie mają motywacji do dalszej gry moim zdaniem .

 

 

Ale podobają mi się Twoje pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie doczytałem, badania rosną x2, jedynie grawitony x3

Właśnie chodzi mi tutaj  możliwości silnika, czy w przypadku nowych badan, mnożnik musi być liczbą calkowitą, czy może to być ułamek jak w przypadku budynków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.