Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie i zarazem pomysł :)

dlaczego nie można rozbudowywać albo wybudować kilka milionów albo więcej małej powłoki ochronne i dużej ???

jak zbuduję jakieś 10.000.000.000 dużej powłoki ochronnej to jej osłona wynosi 360.000.000.000.000 przy Opancerzenie 26 lvl

dla tych co inwestuję w obronę to bu było dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz miałem sytuację, że została sama powłoka... no i remis

 

Jak wyliczasz w symulatorze co do sztuki to tak się dzieje :) nawet niewielka liczba UT niszczy powłoki w jednej rundzie.

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem ZA - jakąś zmianą skuteczności powłoki ochronnej bo w tej chwili one nie mają zadnego znaczenia.Jest jedna , czy dwie nie robi to zadnej róznicy.

Mało w tej grze mowy o obronie natomiast o flocie bez przerwy czytam na forum

Może by sie ktoś tym pomysłem zajął ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" a może to, a może tamto "... A może... najpierw deus coś powie i wtedy się będziecie martwić szczegółami?

I tak na chybił trafił nie traficie odpowiednich wartości.. to trzeba zwyczajnie ustalić i obliczyć to co się ustaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest:

 

Duża powłoka ochronna

Metal: 50.000 Kryształ: 50.000

W przeliczeniu na deuter: 37.500

 

Punkty strukturalne 100.000

Siła obrony 2.000

Siła ataku 1

 

Po przesymulowaniu... Dopiero 12 OW (225.000 deuteru) niszczy 1 dużą powłokę. Czy to aby na pewno fair?

 

Żeby nie było, że jestem we wszystkim na nie to proponuję dodać:

 

Mega powłoka ochronna (max. 10)

Metal: 10.000.000.000 Kryształ 10.000.000.000

W przeliczeniu na deuter: 7.500.000.000

 

Punkty strukturalne 1.100.000

Siła obrony 220.000

Siła ataku 1

 

Myślę, że byłoby to sprawiedliwe. Można kombinować, czekam na propozycje/udoskonalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabeł - czyli 1 mld dużych powłok pada bez problemu, bo o flotę kilkunastu mld OW nie problem.

Ew. można zakombinować i max. ilość powłok to wynik mnożenia badań (ochronna, pancerz, bojowa, laserowa, jonowa, plazmowa). Daje to wynik ok. 1 mld. Byłby też sens aby robić badania na wyższy poziom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byłby też sens aby robić badania na wyższy poziom :)

 

W ubiegłym roku pisałem że cześć badań w ogóle nie opłaca się robić , chyba że dla PKT bo nie mają żadnego wpływu na siłę obrony, mówiąc delikatnie zostałem olany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Technologia plazmowa

Rozwój grawitonów

Technologia jonowa

Technologia laserowa

 

Te technologie w ogóle nie są brane pod uwagę podczas ataku a myślę ze tez są ważne, prosiłbym jeśli to możliwe fizycznie o wprowadzenie także ich

Nie wiem czy to skomplikowane czy tez nie ale dałoby to dodatkowego "kopa" gierce

Trzeba by było je także dodać do symulatora walk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest:

 

Duża powłoka ochronna

Metal: 50.000 Kryształ: 50.000

W przeliczeniu na deuter: 37.500

 

Punkty strukturalne 100.000

Siła obrony 2.000

Siła ataku 1

 

Po przesymulowaniu... Dopiero 12 OW (225.000 deuteru) niszczy 1 dużą powłokę. Czy to aby na pewno fair?

 

 

Zsymuluj jeszcze raz i przemnóż przez miliard. Zdziwisz się jak się wynik zmieni..

Ponad 2x mniej OW sobie poradzi, więc jeśli chciałeś osłabić powłokę to ja bym się zastanowił nad jej wzmocnieniem.

To nie ma być fair - jakby było równo to po co powłokę robić? Lepiej OW.

 

A co do angażowania w limit wszystkich badań to już chyba za bardzo pokręcone by było..

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł może i ok, ale czy to będzie jedna powłoka tzw MEGA czy kilkaset mniejszych? przydałby się jakiś limit

pytanko też mam czy powłoki będą tak samo niszczone o 1/3(?) tak jak wr?

 

być może nie każdy pamięta ale powłoki mają swoje zadanie w tej grze, chce zobaczyć tych co będąc na nowym u7 po tygodniu powiedzą, że się nie przydają :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pomysł może i ok, ale czy to będzie jedna powłoka tzw MEGA czy kilkaset mniejszych? przydałby się jakiś limit

 

Świetny pomysł, też jestem za wprowadzeniem limitów, np nie można mieć więcej niż 1.000.000.000 OW

 

 

 

 

 

(sarkazm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopotem to jest ale nie dla mnie. Po prostu myśleć trzeba co się proponuje, dlatego ja jeszcze nic nie zaproponowałem, bo póki dobrze nie przemyślę to pewnie bzdurę jakąś walnę.

 

Możemy zamiast się męczyć z limitami dać jedną wielką powłokę i jeden problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.