Skocz do zawartości

ASTEK

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli ktoś zadania wykonał z ekonomi i infrastruktura  to zapewne jest już w top 20 i nie wiem jak ciężkie do zrobienia by było następne zadanie .

Osiągnij podstawowe, dzienne wydobycie (bez geologa) wszystkich surowców z wszystkich planet co najmniej 15.000.000.000.000 w przeliczeniu na metal.

to jest zadanie 43 to następne miało by wyglądać tak

Osiągnij podstawowe, dzienne wydobycie (bez geologa) wszystkich surowców z wszystkich planet co najmniej 20.000.000.000.000 w przeliczeniu na metal.

i mieli byśmy za to dostać kolejne 250.000.000.000.000 du a może więcej ???

a jeżeli chodzi o flotę

350.000.000.000.000 du. dostaje się jeżeli ma się wykonane zadanie 20 Wygraj walkę na co najmniej 25.000.000.000 %.

trzeba by było być dość dobrym :)

Moim zdaniem zadania by nie miały sensu bo by były bardzo trudne

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że tak będzie - było x zadań, potem 3x więcej i znowu 2x więcej teraz dalej za mało i potem też będzie za mało. Nic więcej nie powinno być robione, bo nie ma nic więcej do roboty.

Zadania to nie "Moda na sukces" xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadania to nie "Moda na sukces"

 

Dobre :D zgodzę się z tobą ale tylko po części. Niektóre zadania są w praktyce dla wielu nieosiągalne do realizacji, mam na myśli tu przede wszystkim zadania Flota. Myślę że wile osób byłoby zadowolone gdyby ułatwić realizację niektórych z nich.

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :D zgodzę się z tobą ale tylko po części. Niektóre zadania są w praktyce dla wielu nieosiągalne do realizacji, mam na myśli tu przede wszystkim zadania Flota. Myślę że wile osób byłoby zadowolone gdyby ułatwić realizację niektórych z nich.

A co tam jest do ułatwienia ? Ustawienie łatwiejszych zadań i dodanie jeszcze większych nagród dla "ułatwienia" ?

Zadania są idealnie skomponowane, podzielone na kategorie tak, aby każdy miał coś dla siebie. W tym temacie nie będzie na pewno nic konfigurowane (chyba, że kosmetycznie), ew. możemy dodać dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się przygotować zbiór moich pomysłów, może się komuś one spodobają.

Ogólnie rzecz biorąc zadania dla floty jest łatwo wymyślić, w porównaniu dla graczy grających eko.

Zastanawiam się czy nie pomyśleć także nad czymś dla graczy co nie grają flotą, ale jednak dużo farmią... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -LEON-

 

Zadania są idealnie skomponowane, podzielone na kategorie tak, aby każdy miał coś dla siebie

 

nie są.

Zadanie z flotek polegające na ubiciu 100 flot na 100kk% jest typowo antyOGamowe. Żeby to zadanie wykonać, wielu topowych graczy, którzy jakimś cudem lub świadomie nie łapią reszty graczy pod 'S' ubiją wszystko co zaczyna się od 20kkk pkt we flota.

Juz przynajmniej 1/3 pełnego składu szperaczy daje to 100kk%

 

Jest wielu graczy, którzy tracili małe flotki i szpery po kilka, prawie naście razy, a w związku z tym i aby uniknąć nawału ataków i polowań - rezygnowali z fruwania.

 

Więc postanowiłem ten post napisać, w celu dania dobrej rady:

Proponuję wam usunąć to zadanie z listy zadań, ze względu na szkodliwość jaką wywołuje chęć wykonania tego zadania.

A kilku graczy już to zadanie wykonało.

 

Pomyślcie o ile byłoby wiecej flot (!) / a nie ma, bo trzeba wykonać zadanie z uwaleniem 100 flot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Drop, na tym gra polega. Moim zdaniem to nie zadanie ich do tego skłania - i tak by ich wykosili.

Nie w zadaniu jest problem tylko w tym, że gra umożliwia takie masowe "mordy", bo równą walką bym tego nie nazwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego wogóle nie kumam ... przecież o to chodzi w grze by być najlepszym najsilniejszym itp. zawsze będą gracze co złomują i Ci co będą złomowani , jak też Ci co będą klepać eko ... dziwi mnie tylko to że nazywasz to "mordem" przecież to taka gra jak szachy ..a nie karze się tych lepszych bo umieją myśleć logicznie i przewidywać....dojdzie do tego że będzie limit dzienny na złomowanie na eko ...wydaje mi się że każdy ma tu równe szanse rozwoju ..każdy może zakupić astaty i grać siedząc po 24 h na dobę nikt tego nie broni ..ale niestety próbuje się to zniszczyć wprowadzając różne ograniczenia ..aż to ze masz stać się najlepszy staje jest jakimś " mordem " lub niepożądaną rzeczą..ale czy o to tu chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

..każdy może zakupić astaty

 

Oczywiście masz rację, każdy MOŻE ale nie wszyscy są na tyle zamożni aby sobie na to pozwolić lub najzwyczajniej w świecie szkoda im setek a nawet tysięcy złotych na wydawanie na grę. W dużej części przypadków o sile agresora nie świadczy jego doświadczenie a zasobność portfela. Przypomnij sobie chociażby taką grę jak Q3, każdy mógł kupić CD z grą za 59zł a o zwycięstwach na arenie decydowało tylko Twoje doświadczenie i umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również tyczy się to czasu. Każdy może nie każdy ma. To, że ja nie jestem tak uzależniony jak co niektórzy wpływa na częstotliwość zaglądania do gry i niestety czas lotu po 2 min sprawia że nie mam szans zauważyć ataku.

Teoretycznie to jest równe, bo każdemu leci tak samo ale tylko nieliczni aż tak się będą pilnować.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i temat sie rozwinoł i pozytwywnie :ok:

 

co nie ktorzy sie troszke spinaja ale nie na tym rzecz polega zadania przeciez nie sa obowiazkowe i kazdy moze je zaliczac albo i nie!

 

jak w temacie napisałem cd zadan ale nie koniecznie miałem na mysli kontynuacje tych starych bo nie ktore sa kosmiczne to fakt choc nie znaczy to ze nie osiagalne i na pewno sie by znalazł ktos taki kto je zrobi np. 20 Wygraj walkę na co najmniej 25.000.000.000 %. jest to do zrobienia co nie ;D

 

np. dla ekowców uzbieraj x sorowcow i utrzymaj przez x czasu

 

lub nowy dział w zadaniach farming

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. dla ekowców uzbieraj x sorowcow i utrzymaj przez x czasu

 

Bez sensu :) po to ekowiec farmi surowce aby je zainwestować w kopalnie by zwiększyć wydobycie a nie "kisić" w banku, no chyba że przewidujesz nagrodę która zrekompensuje to ze znaczną nadwyżką.

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.