Skocz do zawartości

Oddam konto u6 :)


Rekomendowane odpowiedzi

A więc kończę na obecną chwilę z ogam. Ostatnio cofnęło mi się 21 mśbn i odechciało mi się zbieranie trytu od nowa itp. A poza tym studia, sesja za miesiąc i sprawy osobiste. Może zobaczymy się na u7 :) Konto oddam doświadczonej osobie, która nie zaprzepaści tego co osiągnąłem. Możliwe, że nie oddam konta, zależy od chętnych. W razie pytań zapraszam na moje gg 7909352.

                                   

 

Punkty 5.717.451.590.660   34/4074

 

Astat: 58
Tryt: 230.337

 

Badania główne to:

msbn 20

TE 28

flotowe: 29/28/28

 

Prowizja banku: do 05.05.2013 13:59:33
Geolog (+100%): do 18.01.2014 8:49:29

 

bank suprise, ale jest duży :)

 

Wyprzedzając pytania, astaty doładowywałem tylko na początku w ilościach ~20. Resztę sam zdobyłem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na urlop bez sensu iść, wpłacam surę do banku, a mało kto atakuje mnie, bo weszły te śmieszne ograniczenia :) A geolog na kilka miechów jeszcze :) Także nie ma sensu. Na gg pisać w razie jakiś pytań, a tutaj piszcie, czemu to akurat Tobie mam oddać konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z rozmową z PW wiem że jeszcze nie zdecydowałeś, więc mogę zaproponować, że poświęcony Twój czas na rozbudowę konta nie pójdzie na marne.

Jeśli zdecydowałbyś się mi je przekazać gwarantuję, że nie będzie tak, że po chwili konto stanie się farmą, jestem aktywnym graczem i jestem gotowy je poprowadzić.

Jestem górnikiem więc wydobycie i kopalnie będą rosły ;)

Pozdrawiam i czekam na decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, dzięki wszystkim za zainteresowanie :) Konto oddaje koledze :) Dzięki wszystkim za grę i może do zobaczenia na u7 :wave:  (chociaż wątpię, bo zaczyna się sesja, potem gdzieś do pracy, a ogam zabiera trochę czasu).

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.