Skocz do zawartości

Zmniejszenie spalania


MiG

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Raven

Uniwersum: 3

Problem:

 

Zmniejszyłem spalanie o 20% za pomocą trytu na miesiąc.

Zauważyłem błąd podczas podnoszenia floty, otóż gdy chcemy zabrać ze sobą wszystkie surowce, klikamy zazwyczaj "wszystkie surowce".

Skrypt późno przelicza zmniejszenie, przez co zostaje na planecie deuter z tych zmniejszonych 20% (flota nie zabiera go ze sobą). Przy wysyłaniu FS może być to nieco utrudnienie, jeżeli ktoś wysyła FSa z surowcem, gdyż za każdym razem trzeba wpłacać jeszcze surowiec do banku.

 

Na pewno mam wystarczającą ładowność by pomieścić cały surowiec (7.578.008.483.861.922)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o oszczędzanie ( :troll: ), tylko o to, że jak zapomnisz to inni gracze od razu mają przypuszczenie skąd mogłeś puścić FS.

Poza tym tak raczej być nie powinno że zostaje surowiec który powinien być zebrany przez flote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej, jednak po starcie zostaje 1 jednostka deuteru.

Ponadto znalazłem kolejny błąd teraz. Gdy flota ma ograniczoną ładowność i wciśniemy "zabierz wszystko" to wychodzi błąd:

Nie masz wystarczającej przestrzeni. Brakuje.960

 

sprawdzałem na paru DT i GS. Wszędzie jest taki sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Po skończeniu się pakietu jest taki problem, iż wskaźnik ile deuteru powinien kosztować lot dalej podaje tak, jakby pakiet był wykupiony, mimo iż się dawno skończył.

Gdy wypłacimy taką ilość surowca i spróbujemy wysłać flotę dostaniemy informację, że do startu floty brakuje x deuteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny93

 

U3

 

U mnie błąd nadal występuje, a pakiet trytu został wykupiony przez poprzedniego właściciela konta prawie rok temu!

 

Zmniejszenie spalania o 10% : 26.09.2012 15:31:50 (Pamiętaj, kolejne kupione pakiety się nie sumują !)

 

wyciągam z banku tyle ile mam mieć na fs-a,a tu się okazuje że 10 % tej sumy jeszcze brakuje.

 

dobrze że zauważyłem, bo jak bym chciał flotę podnieść przed atakiem, a miałbym deuteru na styk to trochę lipka by była :)

 

Przeglądarka wyczyszczona do 0

Edytowane przez Czarny93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

kupiłem przed chwilą nowy pakiet zmniejszający spalanie o 30% na 30dni.

Problem nr.1 czyli

 

 


zostaje na planecie deuter z tych zmniejszonych 20% (flota nie zabiera go ze sobą).

 

na opcji zmniejszenia spalania o 30% występuje taki sam błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.