Skocz do zawartości

Czyszczenie uni 6


sofly

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w najbliższym czasie jest planowane czyszczenie uni 6 z kont które sa od dawna nieaktywne a nie osiągneły conajmniej 1 mld pkt ? na takich sie prawie w ogóle nie farmi a zajmują dobre pozycje w galaktyce chociazby cenna pozycje 7. Obecnie chyba  w żadnym układzie nie ma wolnej pozycji 7 a bez tego nie idzie wykonac zadania z rozszerzeniem planety do 580 pól :/. Prosiłbym bym o odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlatego że zadanie ma ci wyjść to administracja ma czyścić grę?

rozumiem że nie znalazłeś ani jednej pasującej pozycji na 7 ? ani jednej? niema?

 

...aż tak to proste być nie może, ja postawiłem teraformer na 26 lev...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo terraformer na 26 lvl. czyli daje to 130 dodatkowych pól więc by wykonać misje potrzebujesz planety min 450 pól od razu, a gdzie taką znajdziesz jak nie tylko na 7 ? największa na 6 jaka mi się trafiła 424 brakuje wiec od tych 26 lvl jeszcze 6 lvl przy czym cena zaczyna być bardzo wysoka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

brawo terraformer na 26 lvl. czyli daje to 130 dodatkowych pól więc by wykonać misje potrzebujesz planety min 450 pól od razu, a gdzie taką znajdziesz jak nie tylko na 7 ? największa na 6 jaka mi się trafiła 424 brakuje wiec od tych 26 lvl jeszcze 6 lvl przy czym cena zaczyna być bardzo wysoka

 

z tego co mi się wydaje, zadanie jest 'uzbrojone' w opcję 'pomiń', więc czyszczenie nie jest konieczne. Aczkolwiek byłoby wskazane wywalanie raz na pół roku kont (iI) z top ponad 2k.

 

A co do planety 424 pola na 6 pozycji, to jest to niemożliwe.

 

http://forum.ogam.online/topic/11574-planety-wielkosctemperatura/

 

Tam wyraźnie widać, że na 6 jest możliwe max 420 pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.