Skocz do zawartości

Krótszy Urlop...


Che_ster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym zaproponować mały pomysł a mianowicie chodzi mi o urlop żeby skrócić możliwość zejścia z urlopu od czasu jego załączenia z 24h od załączenia do 12h było by to myśle o wiele lepszym rozwiązaniem bo ktoś włączając urlop booo coś tam mu wypadło na godzine czy dwie itp itd musi czekać 24h a tak już po 12 by mógł znów wrocić do gry....

 

 

Dodatkowo chciałem zaproponować więcej dostepnych opcji podczas włączonego urlopu... mianowicie możliwość symulowania walk przy załączonym Urlopie (nie mylić z atakowaniem kogoś przy załączonym urlopie) ewntualnie możliwość wejścia we flote stocznie obrone lecz bez możliwości budowania oczywiście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz który włączał by urlop na noc aby uchronic flote i robił by to regularnie mógł by mieć wtedy urlop przywrócony do normalnego czasu czyli do 24h...

 

 

Co do opcji to tak jak pisałem obrona flota stocznia symulacja walki przeglądanie galaktyki te bez budowania szpiegowania latania oczywiście mogły by byc dostepne w czasie trwania urlopu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, może i jest to alternatywa dla nocnego fs'a, ale nie sądzę żeby wiele osób z tego korzystało - np. jak ktoś ma długie badanie lub budowę na moonach

jeżeli już by miał być urlop 12 godzinny  to można by zrobić ograniczenie że można go włączyć np. raz w tygodniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gracz który włączał by urlop na noc aby uchronic flote i robił by to regularnie mógł by mieć wtedy urlop przywrócony do normalnego czasu czyli do 24h...

 

Wydaje mi się że to nie ma szans przejść, raczej nikt nie ma zamiaru indywidualnościami sobie głowy zawracać. Jeżeli komuś coś wypada na godzinke czy dwie, puszcza fsa, ot co. Ale co do umożliwienia pewnych rzeczy w grze będąc na urlopie jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, może i jest to alternatywa dla nocnego fs'a, ale nie sądzę żeby wiele osób z tego korzystało - np. jak ktoś ma długie badanie lub budowę na moonach

jeżeli już by miał być urlop 12 godzinny  to można by zrobić ograniczenie że można go włączyć np. raz w tygodniu 

 

 

Z tym raz w tygodniu to nie wiem czy jest to dobry pomysł... przykład: właczam dziś urlop zdejmuje go po dwóch dniach bo wydaje mi sie ze moge juz pograć nagle po jakimś czasie dzwonią z pracy że jest pilny słuzbowy wyjazd i nie wiadomo ile on potrwa i co w tym przypadku... mam zrobic skoro wykorzystałem jednorazowy urlop jedno tygodniowy.. to było by dobre rozwiazanie dla melanżowiczów hahahah :D czyli dla mnie ten urlop raz w tyg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale 12h raz w tygodniu , a tak to normalnie jak Ci sie podoba 24/h min.

chociaż czy ja wiem czy jest sens żeby tak kombinować :> 

 

No to już brzmi o wiele lepiej ale tak jak pisałem graczom którzy notorycznie by korzystali z takiego urlopu do oszczędzenia na fsach można by ustawić urlop 24godzinny ponownie... według mnie jest to korzystne rozwiązanie bo np tak jak ja dziś w nocy miałem mały problem rodzinny i nie wiedziałem ile mi sie z tym zejdzie a ze zalezało mi na czasie to najszybszym rozwiązaniem było kliknąć urlop niz bawić sie w fsy... a teraz musze czekac 24h zeby z niego zejść bo nie wiedziałem czy zejdzie mi sie 30minut 3h czy 10h.... jak sie okazało zeszło się krócej i chętnie bym sobie coś poszpącił zamiast siedzieć bez czynnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisany pod siebie bo jestem pewny że jest wielu takich graczy w takiej sytuacji i to nie raz akurat teraz ja sie w takiej znalazłem a pomysł był pisany z myślą na przyszłość i jak byś nie umiał czytać w pomyśle nie napisałem że chodzi mi o mnie tylko ogólnie o graczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten pomysł jest absolutnie zbędny, fsa można puścić od 1h do ponad 4 dni i nie widzę potrzeby zmiany tego na urlop, druga sprawa jak już ktoś zaznaczył to nie sądzę aby ktoś chciał z tego korzystać ze względu na konieczność wyłączenia badań są przecież i tacy którzy demontują flotę, wyłączają produkcję aby uniknąć ataków i zostawiają tak konto bez opieki nawet na dłuższy czas zachowując włączone badania. Jak dla mnie lipa ale ponieważ mnie to nie przeszkadza to jak tam sobie chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zrobił tak by urlop był mozliwy do 30 dni nie dłużej. Czy tak juz jest ? bo nie wiem moze sie myle.

 

Jeżeli się logujesz to urlop jest nielimitowy, bez logowania po 50 dniach urlop się automatycznie wyłącza.

 

BLACK___HAWK, odblokujemy podstawowe rzeczy tylko do poglądu, jednak za jakiś czas dopiero, obecnie mamy inną pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna opcja ktora w czasie urlopu jest zablokowana i według mnie to absurd jest ze to jest zablokowane bo na tym traci Administracja to możliwość korzystania ze sklepu.....

 

 

Chciałem teraz wejść zamówić Astaty przez sms bo mam teraz taką możliwość a tu du** za przeproszeniem wyswietla sie masz status urlop.... i pozamiatane już sobie wykupiłem...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.