Skocz do zawartości

Uniwersum 6


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

MSC
BlackDemon
BlackDemon | GlupiJasFigiel
BlackDemon | GlupiJasFigiel
Alwego
parapecik
mt07 | sH3epens
Kuziem
Tive | Jezus93
artursi2 | bpk
artursi2 | bpk
passat | michals22
WigR | Lawirant

 

Data: 01.06.2014

Gracze w jeden linii są zgłoszeniu jako wspólne IP (oddzielni pionową linią), jeżeli masz zastrzeżenia co do jakiegoś zgłoszenia załóż nowy temat w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że jest to mało czytelne. Dla przykładu nie wiem jak się odnosić do nicków które są pojedynczo jak np. pierwszy z góry Lucky_lucky.

Może zastosujecie formatowanie gracz1/gracz2/gracz3 ?

 

Poza tym 2 ostatnie wpisy są zdublowane

llbki    LLBBKI    
LLBBKI    llbki

Edytowane przez kOtello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blood, pisałem Ci już, że mnie strasznie drażnisz? "ty łobuzie" oszczędź sb takich zwrotów do mnie, ale nie po to piszę post.

Deusx, czemu tutaj jestem, skoro ja tylko zgłosiłem jednorazowe wejście na konto Euphoria w celu odebrania mu fs-a? Jeżeli user wejdzie komuś raz na konto, to też ląduje  na tej liście? Czy to po prostu niedopatrzenie z Waszej strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2909    camp

2909

Nyczu99    2909

Nyczu99    MiG

 

Więc albo wszyscy mają jedno IP i powinni być w jednej linii albo np. 2909 wchodzi z różnych IP i raz ma wspólne z camp a raz z Nyczu99 a raz z ‘całym osiedlem’.

Te informacje są tak porozrzucane, że zupełnie jest to nieczytelne.

 

Poza tym, konto 2909 to aktualnie kiryl666 i nie wiadomo czy gra ta sama osoba i IP się nie zmieniło, czy ktoś inny na innym IP i powinien być z tej listy wykreślony.

 

Gracz Nyczu99 nie gra na swoim koncie, które jest nieaktywne tylko aktualnie na koncie RevenGe, więc albo zmienił IP albo powinien zgłosić wspólne z 2909 i MiG.

 

Sporo kont z tej listy już zmieniło nazwy i szukaj wiatru w polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2909    camp

2909

Nyczu99    2909

Nyczu99    MiG

 

Więc albo wszyscy mają jedno IP i powinni być w jednej linii albo np. 2909 wchodzi z różnych IP i raz ma wspólne z camp a raz z Nyczu99 a raz z ‘całym osiedlem’.

Te informacje są tak porozrzucane, że zupełnie jest to nieczytelne.

 

Poza tym, konto 2909 to aktualnie kiryl666 i nie wiadomo czy gra ta sama osoba i IP się nie zmieniło, czy ktoś inny na innym IP i powinien być z tej listy wykreślony.

 

Gracz Nyczu99 nie gra na swoim koncie, które jest nieaktywne tylko aktualnie na koncie RevenGe, więc albo zmienił IP albo powinien zgłosić wspólne z 2909 i MiG.

 

Sporo kont z tej listy już zmieniło nazwy i szukaj wiatru w polu.

Jeżeli użytkownik zmieni nazwę to u nas też ona się zmienia, więc jest aktualne. Jutro będziemy wykreślać wszelkie nieaktualne zgłoszenie i zaktualizujemy listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2909    camp

2909

Nyczu99    2909

Nyczu99    MiG

 

Więc albo wszyscy mają jedno IP i powinni być w jednej linii albo np. 2909 wchodzi z różnych IP i raz ma wspólne z camp a raz z Nyczu99 a raz z ‘całym osiedlem’.

Te informacje są tak porozrzucane, że zupełnie jest to nieczytelne.

 

Poza tym, konto 2909 to aktualnie kiryl666 i nie wiadomo czy gra ta sama osoba i IP się nie zmieniło, czy ktoś inny na innym IP i powinien być z tej listy wykreślony.

 

Gracz Nyczu99 nie gra na swoim koncie, które jest nieaktywne tylko aktualnie na koncie RevenGe, więc albo zmienił IP albo powinien zgłosić wspólne z 2909 i MiG.

 

Sporo kont z tej listy już zmieniło nazwy i szukaj wiatru w polu.

 

 

Sprostuje - 2909 to był Dymek, z nim wejście na konto było jednorazowe tak jak i z Migiem, nie widzę sensu trzymania jednorazowych wejść na tej liście, czy to zostanie usunięte czy też nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the best off ;)

LukaS    screv99    
LukaS    Rawel    
LukaS    Rawel    screv99
LukaS    m4tik    
LukaS    krystia
screv99    LukaS   

ip x 5

sander    Neltharian    
        Neltharian
kanacha    Neltharian    
Lich    Neltharian    
Neltharian    sander    

ip x 4

ogólnie pięknie dziękuje za taką listę :) brawo :D
ja od pewnego momentu byłem pewny swojego sojuszu, ale patrząc na to co wyżej, to można mieć obawy o to czy wszyscy wiedzą z kim grają.. i czy wiedzą co się dzieje

ciekawi mnie tylko jedno... "JOZE    joSSe" jakie uzasadnienie ze wspólnego ip podali... ;) rozdwojenie jaźni? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oremi ch.... cie to powinno interesowac (zarcik oczywiscie :) no stress)  wazne ze administracja to lykala i tyle moglem grac na 20 kontach kazde miec w innym soju a oni to mieli gdzies....dobrze ze jest ta lista, oczywiscie ze dobrze....ale co dalej ? skoro i tak łykaja wszystko....

 

 

pamietacie takie zlomowanie co gosciu chyba wanted dostal 1s ? nom to moje kolejne konto bylo w tym soju, zreszta z innego ip mialem konto w alienach/moze dalej mam :)

 

edit: takich walkarzy jak ja do niedawna bylem jest tu przynajmniej 5 sproboj zalozyc sobie drugie konto zglos gre z 1ip i postaw flote za jakies 30 bnaniek i zobaczysz jak szpieguje cie gracz z top 900 a po chwili masz lotke w ukladzie z top50 hehehe  gram teraz z dziewczyna z 1ip i wiem o czym pisze

Edytowane przez bloodp3t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oremi ch.... cie to powinno interesowac wazne ze administracja to lykala i tyle moglem grac na 20 kontach kazde miec w innym soju a oni to mieli gdzies....dobrze ze jest ta lista, oczywiscie ze dobrze....ale co dalej ? skoro i tak łykaja wszystko....

 

 

pamietacie takie zlomowanie co gosciu chyba wanted dostal 1s ? nom to moje kolejne konto bylo w tym soju, zreszta z innego ip mialem konto w alienach/moze dalej mam :)

 

Ban za multi, oczywiście nicki te "cashmir | bloodp3t" są już nieaktualne na powyższej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Game team dokłądamy wszelkich starań aby gra była w 100% uczciwa. Niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkiego i bardzo ważne jest aby to gracze zgłaszali nam wszelkie podejrzenia odnośnie łamania regulaminu. Między innymi dlatego została upubliczniona powyższa lista.

Gwarantujemy, że wszelkie zgłoszenia traktowane są poufnie (anonimowo) i każde jest dokładnie weryfikowane. Efektywność naszych działań zależy w dużej mierze od postawy graczy na danym uniwersum.

 

Działania takie jak opisane przez kolege bloodp3t powyżej, prędzej czy później zostaną przez nas wykryte. Jest to tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban za multi, oczywiście nicki te "cashmir | bloodp3t" są już nieaktualne na powyższej liście.

 

 

 

 

hahahah jaki ban za co skoro mam zgloszona gre z 1 ip ? cashmir zglaszala gre ze mna ponadto mam pw ktore wysylalem do ciebie zanim konto zostalo zalozone i zanim zglosilem gre z 1ip wszystko bylo zrobione tak jak kazales !

 

a sytuacja ktora opisalem byla na kontach beru / joze / karolinka ?

powyzsze konta zostaly zbanowane i przyznaje ze oszukiwalem lecz tteraz jesli mnie zbanujesz oznacza to tylko ze dajesz przyzwolenie wybrańcom, 

wiec pytam jaie multi he ?  mam ci zdjecie dziewczyny  dac czxy chcesz z nia na skypie pogadac ?

Edytowane przez bloodp3t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah jaki ban za co skoro mam zgloszona gre z 1 ip ? cashmir zglaszala gre ze mna ponadto mam pw ktore wysylalem do ciebie zanim konto zostalo zalozone i zanim zglosilem gre z 1ip wszystko bylo zrobione tak jak kazales ! a sytuacja ktora opisalem byla na kontach beru / joze / karolinka ? wiec pytam jaie multi he ? mam ci zdjecie dziewczyny  dac czxy chcesz z nia na skypie pogadac ?

 

Odwołanie składamy w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.