Skocz do zawartości

wanted - ciekawa propozycja


bloodp3t

Rekomendowane odpowiedzi

witam, gralem kiedys w gierke soldier.pl i byla tam taka fajna opcja : wyznacz nagrode za glowe. polegalo to na tym ze gracz A nekany przez gracza B mogl wystawic nagrode za jego glowe w naszym przypadku za flote. wygladalo by to tak ze np gracz A moze wyznaczyc nagrode w postaci surowcow za gracza B a surowce automatycznie byly by zbierane do ogol;nej puli powstala by nowa zakladka np wanted a tam widnialo by kto jest poszukiwany i jaka jest przewidziana nagroda np:

 

mathar  - 30.000.000.000 deuteru

bloodp3t - 10.000.000.000 deuteru

 

 

byly by 3 opcje owej nagrody np za 25% floty 50% i 75% 

 

 

jakie jest wasze zdanie w tej sprawie i co o tym sadzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dawanie limitu "od TOP50" czy to nawet będzie TOP5 nie ma sensu, bo flot jest tak mało, że wszystkie istniejące floty w tej piątce się zmieszczą.

 

Ponadto nagroda za ściągnięcie silniejszego gracza musiałaby być sporo mniejsza względem wartości floty samego agresora, a co za tym idzie marna to zachęta np. takie 5% wartości floty którą złapiemy. Już lepiej by było zebrać w soju tych gnębionych i by ACSa puścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję regulaminowe 3 000 000 000 000 deuteru.

 

Grosiki, ale zawsze jakiś bonus, paliwko się zwróci. No ale pomysł żeby dodawać dział itp. jest trochę... bez sensu. Niech pozostanie to sprawą prywatną np. piszesz do mnie (na pw), że za gracza X dasz mi 3 biliony deuteru. Jeśli sprawię mu łomot, to wyślesz mi regulaminowy surowiec, zgodnie z prawem.

 

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.