Skocz do zawartości

Błąd w czasie badań


toma791

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio puszczałem badanie i odkryłem ciekawą rzecz a mianowicie wygląda to tak:

puściłem badanie które trwało 1 dzień i 10 godzin, w trakcie badania czas już wynosił 2 dni i 20 godzin, a po skończeniu badania czas znowu się podwoił i teraz wynosi ponad 5 dni . O co w tym chodzi??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie w każdym badaniu się natknąłem na ten błąd ale ponieważ czas nie wynosił dni o nie zwracałem na to aż takiej uwagi a teraz już jest widoczna różnica w czasie jak z jednej doby przechodzi nagle do pięciu poobserwuj sobie sam badania zobaczysz 

Edytowane przez toma791
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnych problemów, czyli twierdzisz, że jest np. tak:

 

 

Badanie np. Technologia bojowa poziom 10 czas badania 20 godzin

 

Rozpoczynam i leci 20 godzin w dół

Po chwili czy dłużej chwili czas zamiast być odpowiednio mniejszy powiększył się na np. 40 godzin i leci w dół

 

I chciałeś skrócić badanie (trytem?) i się jeszcze wydłużyło - mowa cały czas o jednym uruchomionym już badaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy, że uzyskanie poziomu 10 trwa 20 h i nastęny powinien wynieść 40h a wynosi 80h. pokazuje w trakcie trwania badania że następny poziom wyniesie 40 h , ale jak skończy to już pokazuje 80h.... 

Edytowane przez toma791
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy, że uzyskanie poziomu 10 trwa 20 h i nastęny powinien wynieść 40h a wynosi 80h. pokazuje w trakcie trwania badania że następny poziom wyniesie 40 h , ale jak skończy to już pokazuje 80h.... 

 

Gdzie pokazuje, ile będzie trwać następne zadanie ? W zakładce po wciśnięciu Badanie level x Czas budowy nie ulega zmianie, dopiero po wykonaniu badania aktualizują się wszystkie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się wytłumaczyć najprościej jak potrafie i przedstawie zdarzenie od początku .....przedwczoraj puściłem badanie technologia ekspedycji na poziom 21 . Czas badania wyniósł odpowiednio 1 dzień i coś koło 10 h .w zakładce badania na dole w zakładce z danym badaniem jest pokazany czas budowy i po zapuszczeniu badania pokazywał czas budowy badania na 1 dzień i ileś tam godzin. Przed zakończeniem badania czas wynosił juz nie 1 dzien ale 2 dni i 20 h . Jak już zakończyło badanie czas tam znowu podwoiło i teraz na następny poziom już nie czekam 2 dni ale ponad 5. w innych badaniach miało miejsce podobne zdarzenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prościej można to zrobić...

Podaj poziom MŚBN, jakie masz labki na wszystkich planetach i jakie badanie na jaki poziom ile się bada, a ja w moim programie, który niżej w sygnie możesz sobie ściągnąć sprawdzę czy na tym poziomie przy takich a nie innych laborkach powinno się tyle badać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.