Skocz do zawartości

Przenoszenie planet


paciorkowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pomyślałem może udostępnić grającym możliwość przenoszenia planet .

Grałem keidyś na jedej podobnej grze gdzie była opcja przenoszenia kordów swoich planet.

Oczywiście możliwość wiązała by się z jakims kosztami .NP jedno przeniesienie planety z całym inwentarzem 100.000 trytu lub 25 astatów.Akt ten byłby ograniczony 10 krotnym przenoszeniem na jedno konto.

Czemu taki pomysł. Często i gęsto dziedziczymy konta od innych graczy . I często układ planet nam sie nie podoba, gdyż poprzedni właściciel był typowym ekowcem i nie zależało mu na dobrej lokalizaji planet.

I to na tyle .. sprawa do komentowania i wprowadzenia jk sie spodoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym piszesz :) prawdopodobnie graliśmy na tym samym serwerze, pomysł był świetny ale ja bym go ograniczył do jednokrotnej możliwości przeniesienia 1 planety a nie do 10 razy na konto. Druga sprawa to koszt, jeśli ktoś ma planetę na współrzędnych x:x:4 to zapewne jest ona bardzo gorąca a co za tym idzie czy przeniesienie na współrzędne x:x:15 powodowałoby zmianę temperatury czy tylko koordynatów? W wersji o której mówisz przeniesienie powodowało zmianę temperatury na planecie, w takim przypadku koszt przeniesienia powinien być wyższy z uwagi na bonus który otrzymujesz oszczędzając tryt konieczny do oziębienia planety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pomysł bardzo dobry ,można było by przenieś tylko raz kolonie ,ale myślę że pomysł ze zmianą temperatury nie przejdzie bo jaki sens by miało ochładzanie planet jak byś przeniósł planetę i zarazem ochłodził ją np. o 150st.

A doliczając koszt ochłodzenia planety do przeniesienia koloni byłby ogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było, aby opcja ta miała sens i nie była nadużywana koszt przeniesienia planety oscylowałby w okolicach 20-50 zł jednorazowo, dlatego zrezygnowaliśmy z niego.

 

To dlaczego nie wprowadzić przeniesienia za np. 1.000.000 trytu (bez ochłodzenia) tak jak wiele innych opcji za tryt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmowanie kont jest płatne i chyba bez podglądu kordów planet. Potem się okazuje, że lipnie są planety rozłożone i ani surowców za ich usunięcie ani możliwości ich przeniesienia. Chociaż jeden dobry wybór by się przydał.

 

Jeśliby ograniczyć każdą planetę jednym przeniesieniem to nie uważam by występowały jakiekolwiek nadużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.