Skocz do zawartości

misja stacjonuj "podstawka" GS


NOVATOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat bo w normalnych sytuacjach niema problemu z misja stacjonuj tzn. kiedy ktoś nas atakuje (nieuwzględniający misji niszcz) i ustawimy flotę nawet 1 sek przednim dochodzi do starcia

problem zaczyna sie z GS-ami lecącymi z  misją niszcz, wysyłam flote od 1 do 4 sek przed atakiem GS (misja niszcz) na misje stacjonuj.

Przy pdodstawce 1-2 sekundowej przed atakiem prawie nigdy nie dochodzi do starcia !!!! nieiwem czy to jest bład odswierzania >> czy coś ale to naprawde jest poważny bład bo flota leci na moona niema RW z podstawki i GS-y walą w pustego moona co za tym idzie go zdejmują, i pytanie co się wtedy dzieje z flotą która już powinna stać na moonie??  Może ginie razem z moonem tego nie wiem? albo samopas spada na planetę i teraz bądź tu mądry i pisz wiersze:D

Proszę administracje o zweryfikowanie ów błędu. i jak najszybsza naprawę :)

 

Przykład z walki nie z symulacji : http://forum.ogam.online/topic/14847-dr-joint-mag-vs-novatorek-alien-obrona/

 

 

Pozdrawiam NOVATOREK

 

P>S  Jeżeli ktoś ma/miał podobny problem proszę o wypowiedzenie się w tym temacie i w miarę jak to możliwe przedstawienie przykładu. (rw,ss,link etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie co się wtedy dzieje z flotą która już powinna stać na moonie??  Może ginie razem z moonem tego nie wiem? albo samopas spada na planetę i teraz bądź tu mądry i pisz wiersze:D

Prawdopodobnie zostaje na planecie. Pamiętam że sam miałem taką sytuację. To jest tak jak puszczasz FSa i zostaje strącony docelowy księżyc. Planeta zamiast na rogala leci na planetkę, więc skoro nie doszło do walki - flota została w pewien sposób opóźniona przez wadę serwera - dolatuje po 1-4 s. na planetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.