Skocz do zawartości

Spadajace gwiazdy


Anora

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na U4 wybudowałem 6kk Gs i sobie niszczyłem mony,przy powrocie jednej
fali 3kk Gs podzieliło je na 2x to znaczy wróciły 2kk i 1kk ale to
jeszcze nic bo wróciły na kolonie a nie na mona :angry:
a naj bardziej zaskoczył mnie taki błąd:Wysłałem te Gsy na na PZ 3x 2kk
Gs i 1 recykler pierwsza fala wracała mniej więcej o 21:05 i co?wróciły
same recki a Gs zniknęły :angry: może Admin sie tym zajmie i naprawi te błędy.

Edytowane przez Anora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

fali 3kk Gs podzieliło je na 2x to znaczy wróciły 2kk i 1kk ale to

 

Taka rzecz jest programistyczne niemożliwa, bo jeżeli rekord może zniknąć czy się nie aktualizować to na pewno nie sklonować a już tym bardziej sklonować jako dwie różne wartości.

 

Sprawdź jeszcze imperium, czy gdzieś nie przeoczyłeś gwiazd, jeżeli uważasz, że coś straciłeś napisz na ogamtest@gmail.com podanie o zwrot wg. wzoru:

http://forum.ogam.online/topic/2130-wzor-na-oddanie-surkiflotyitp/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem zrobić screena wtedy było by wszystko jasne,Gsy niestety nie wróciły ale to już nie chodzi o zwrot tylko o sprawdzenie i naprawę tego;)

 

Mamy twoją historię flot, dlatego napisz podanie o zwrot, sprawdzimy wtedy co możemy i dorobimy ew. historię flot powracających lub potwierdzenie wrócenia na planetę, która jest w historii docelowa. W podaniu napisz dokładne dane jak data, kordy i wszystko po kolei co, gdzie, skąd i o której godzinie. Być może uda się odtworzyć tę sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko 3 raporty powrotu samych recków bez Gsów które znikły ale o której były te 3 fale wysłane to nie pamiętam a kordów pz też nie za bardzo;)więc nie wiem wystarczą same te raporty z powrotu?czy to za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwolę sobie na odświeżenie starego tematu... ponieważ muszę zgłosic że nadal GSy po niszczeniu wracają raz na mona a raz na kolonie...ale nie widać ich na fali po prostu wracają na mona po czym jednak lądują na koloni...no i raz mon raz kolonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.