Skocz do zawartości

Ograniczenie urlopu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proponuje wprowadzenia jakiegoś limitu przebywania na opcji URLOP. Połowa uniwersum tak siedzi i jaki jest w tym sens ?

Moją propozycją jest:

-na urlopie można przebywać maksymalnie 20 dni (po przekroczeniu 20 dni urlop zostanie automatycznie zdjęty)

-ponowne załączenie urlopu bedzie możliwe po upływnie 20 dni aktywnej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel jaki chcesz osiągnąć jest dobry. - Coś ma się dziać.

Ale sposób w jaki to chcesz zrobić już zły. Pomyśl, że właśnie ty grasz tak rzadko. Masz opcję z której korzystasz i tylko dlatego, że z niej korzystasz zostaje ona osłabiona. Jeżeli narzekasz na to, że się nic nie dzieje zawsze możesz zacząć grać solo i się wypiąć na innych tak jak to Leon zrobił.

Morał jest krótki i niektórym znany, jak ma się coś dziać to nie jak jesteśmy nietykalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pomysł jest troche nie w ta stronę chłopaczyna ma racje cos się powinno zrobić żeby orzywić uni2 uni3 i uni4 a zwłaszcza uni3 bo tam to jest konkret padaka....;/ ale nie w ten sposób zeby ograniczyć urlop.... mnie to tam to też zbyt nie przeszkadza bo ja na urlop nie wchodze wogole oprócz na weekend ale przydało by sie znaleść inny sposób na orzywienie tej gry nie wiem jakieś bonusy przez administracje czy nagrody czy coś kolwiek innego.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś bonusy przez administracje czy nagrody czy coś kolwiek innego....

 

Coś w tym jest, jak wiemy większość urlopowiczów to ekowcy, jeżeli by dodać coś w rodzaju takim:

- Przez brak załączenia urlopu przez 30 dni zwiększa się wydobycie na wszystkich planetach o 10%.

- Po włączeniu urlopu premia zanika i trzeba odczekać 30 dni na ponowną premię.

 

Jak dla mnie to co podałem to bardzo głupi pomysł, ale myślę, że idea dobra. Jakby znalazła się kompetentna osoba co miałaby ochotę zająć się czymś podobnym, [Neriel, Leon] bądź ktoś inny co jest kompetentny a go nie kojarzę, mogłoby coś dobrego z tego wyjść.

 

@EDIT, ja mówię o urlopowiczach a nie o idlakach. Taki przecież nie zejdzie z urlopu nigdy, chyba, że zarobi i dokupi wszystkiego by był nie do ruszenia.

Edytowane przez Skuzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuzi nie do końca masz rację, często postawią porzadne floty, spadnie pare kulek, flote odbiera i idzie na urlop który często się nie kończy bo co jakiś czas się na konto logują. Co do ekowców dobrze mówisz, wg. mnie 10 % to sporo i tak jak prezent za nie wchodzenie na urlop, ale trzeba też pomyśleć o tych flociarzach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo, 20 dni aktywnych

 

powinno być np 30 dni nie grania tj urlop, wtedy z automatu zdjęcie urlopu i dopiero po 2 dniach można by było znowu załączyć urlop - w sam raz żeby pograć przez weekend - jeden weekend w miesiącu

jednak zanim przeleci urlop to na 10 i na 2 dni przed końcem 30 dniowego urlopu zostało by wysłane powiadomienie na mejla że tego a tego i o tej godzinie zostanie wyłączony urlop

 

wtedy tak może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pomysł do kosza chodź zajęcie sie graczami na urlopach z flotami bądź rozruszanie universum np 3 to nie głupi pomysł... tak samo gracze którzy dostają bany a mają floty... tez bana mają na dożywocie ponad już 50dni jeden koleś na uni3 czekam na jego flote a on ciągle ma urlop aktywny nie wiem jakim sposobem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może pójść bardziej w tę stronę: Urlop trwa nieprzerwanie przez system 50 dni od załączenia. Urlop zdejmuje system po zalogowaniu się na konto gdy urlop trwa powyżej 50 dni. Jednak jeżeli gracz nie zaloguje się na konto po 50 dniach od jego załączenia to system odlicza czas 50 dni od ostatniego zalogowania, jeżeli czas minie zdejmuje urlop, jeżeli gracz się zaloguje też zdejmuje urlop. Taka opcja bardziej sprzyjająca aktywnie grającym. Po co trzymać martwego gracza, jak mogą mu inni złupić zasoby. I żeby to nie było bez sensu urlop można załączyć po 4 dniach od jego zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.