Skocz do zawartości

Czyszczenie Galaktyk ;)


Jelonek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

 

Jestem stosunkowo nowym graczem i kolonizuje nowe planety w tym celu przejzalem 11 galaktyk na u6 i niestety nie udalo mi sie znalesc zadnej pozycji 7 wolnej sporadycznie 6 z mala iloscia pol,bardzo mnie to zniecheca do gry bo co mi po planetach 123 itd gdzie pola sa po 200...

 

Wielu graczy jest ktorych juz dawno nie bylo i to z mala iloscia punktow i to oni wlasnie zasiedlaja te 6,7 planety czy nie dalo by sie ich usunac i tym samym dac szanse rozwoju dla nowych graczy jak i starych ktorzy swoje malo rozwiniete planety o ile takie maja by mogli zmienic na posiadlosciz  wiekszymi polami ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co więcej? Puste będą stać albo się marnować na bezużytecznych budynkach.

 

Rozplanuj sobie przy pomocy mojego kalkulatorka (w sygnie) albo nawet systemowym tak budynki by się zmieścić w 360-380 polach. Wtedy pozycja 10-11 i 260-280 pól jak znajdziesz to styknie, a i wydobycia przybędzie dzięki niższym temp.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że masz tendencje Jelonek do siania zamętu w momencie kiedy totalnie nie znasz niuansów i realiów tej gry, jak chcesz sobie to se poszukaj siódemek, napewno znajdziesz pod typowo nobowskie rozłożenie planet dla typowej farmy i górnika, którego wtedy napewno nie ominę ;)

 

zgodnie z radą trzcigodnego kolegi z postu wyżej zapoznaj się z zasadami tej gry, podpytaj co lepszych graczy o to jak grać, i do czego tu startować, a potem zgłaszaj lepiej przymyślane pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jedną ale nie wszystkie naraz, zresztą te zadanie można pominąć, co się opłaca jeśli planety są na dwóch minusach, a nie osiągnie się tego zbytnio stawiając się w układzie na 7 pozycji, no ale niech stawia te 400 wolna droga, tylko co z tego że pól więcej jak wydobycie 2x mniejsze niż mogłoby być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie przesadzaj, 2x różnicy nie będzie..

Kto cierpliwy ten sobie powynajduje duże i zimne - tak to celowo zostało zrobione. Poza tym warto zimne mieć, bo ochładzanie trytem później będzie kosztować grube miliony trytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.