Skocz do zawartości

Wiadomości - ilość


oremi

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chciałbym zgłosić propozycję aby w wiadomościach można było wpisać ile wiadomości chce się na raz wyświetlać. Obecne 100 często bywa za dużo, nie raz za mało, np nie można przeczytać starszych wiadomości, zobaczyć gdzie się wątek zaczyna.

Równie dobrym rozwiązaniem jest możliwość przeglądania starszych wiadomości na zasadzie następnej strony(jak na forum), w ten sposób łatwiej byłoby dotrzeć do interesującej i przesiać nie potrzebne.

 

 

Pozdrawiam oremi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie spowolni bardzo to może być. Ale ja bym najpierw zrobił nowy dział np "aktywność szpiegowania" i tam dał osobno skany które otrzymujemy. Nie jest to tylko zmiana "kosmetyczna" ponieważ np skanując całe 20 planet z moonami to jest trochę tego i jeśli ktoś mnie zeskanuje, to jest duża szansa że nie zauważę tego, lub zauważę za późno, a mając skany przychodzące w innej kategorii wiadomości od razu wiem że ktoś mnie zeskanował i nie muszę szukać :)szczególnie ułatwi to grę na zakładkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to też dobre Czarny :) zasadniczo to o czym ty piszesz zawsze mnie denerwowało, potem człoiwek przyglądał po 300 RS-ach, że ktoś go kiedyś tam skanował i ogólnie ciężko jest farmić z mona stałego przy tej dysfunkcji gry

 

deu te strony to dobra rzecz, już nawet w tym przypadku(opisanym przez Czarnego) problem ten się nawarstwia, przejrzec np 700 RSów i sprawdzić czy ktoś nas nie skanował (akurat tam gdzie jesteśmy) to prosta sprawa, bo przeciez nie wywale 700 świerzutkich RS-ów żeby sobie "przepatrzeć" czy ktoś mnie skanował.... prosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.