Skocz do zawartości

charlie

Rekomendowane odpowiedzi

jakis czas temu ja i marshall dostalismy bana za zasiadanie konta....no oki regulamin zlamany dostalismy kare...jak dowod bylo to ze pisalismy z jednego konta co potwierdzilo kilka osob...no to zglaszam o ban za zasiadanie gracza dropshot ...raz z tego konta pisze rzekomo studentka kasia innym razem oddzywa sie pseudo michał  a innym razem znowu kasia czy ania....nie chodzi mi tu o zmiane płci itp.. i udawanie dropka kogos innego ale z punktu zasad i regulaminu konto ma byc przypisane do jednej osoby która ma z niego korzystac   czyli grac pisac itp..jesli na koncie dropka oddzywają sie rózne osoby róznej płci co mozna potwierdzic wiadomosciami pw i na sb  no to czy to nie jest zasiadanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie dotyczy tylko forum sb ale tez gry..dropshot pisze do mnie i do innych osób jako kasia  a potem znowu jako on czyli facet...totalne zasiadanie...niema wytlumaczenia ze on to robi celowo i udaje kogos innego... teoretycznie wyglądac to powinno na zasiadanie innych osób do jednego konta....marshall tez mogl udawac ze ja jako viki nie istnieje i on tylko udaje raz mnie raz siebie ..ale ja przyznaje sie do istniena i ban dostalismy zasluzenie...wiec sprawiedliwie powinno byc...konto przypisane ma byc do jednej osoby i niema opcji nawet ze bliska osoba czy zona babcia siostra siadają i cos piszą....a u dropshota mamy do czynienia z kilkoma osobami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pisz swoje zgłoszenie poprawnie gramatycznie, nie jesteśmy w podstawówce, używaj dużych liter, przecinków bo nic nie rozumiem.

2. Oddzielaj zgłoszenia z gry i forum, obowiązują tutaj pewne zasady.

3. Odnośnie zasad, regulamin tego działu został złamany i mimo upomnienia w dalszym ciągu nie wiem co zostało złamane, kiedy i gdzie.

 

 

 

Zgłoszenie zamykam, bo jest absurdem, następnym razem proszę podać konkretne dowody, linki czy daty shoutbox.
Ze współlokatorem tacy dokładni jesteście, że pytacie się o powód, punkt swojego bana / warna, wszystko wyjaśniacie i ze wszystkiego się odwołujecie a tutaj co, swoje zasady zmieniliście ? Już można banować od tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.