Skocz do zawartości

odwołanie od bana (marshall)


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

wklejam za marsziego.

 

nick: marshall

Tresc blokady: ban na forum

nick Sgo ktory nałozył bana: deusx

Powod: za wpis :

Deus go nie ruszy bo te homoniewiadomo ma jakies chody u niego niestety...

 

No i pytanie za co ten ban ? za okreslenie homoniewiadomo ? nie jest to napewno obraza dla osoby ktora sama nie potrafi okreslic jakiej jest płci i zmienia ja dosłownie co godzine....

przy czym ciagle prowokuje wszystkich na forum i co dziwne nikt nic z tym nie zrobi....

 

a moze za napisanie ze ma chody u admina ?

@ DropShot : (09 luty 2013 - 22:42 )

"ja mam pewnie jeszcze dostęp do info, bo Deus jak to deus - dał mi hasło a zapomniał pewnie zmienić"

 

No to jak zrozumiec ten wpis na sb ?? ja widze to tak ze Deus daje swoje passy dla zwyklego gracza .... jest to raczej nie na miejscu....

 

ten ban 90 dni jest poprostu za nic... od taki sobie wymysł zebym sie nie czepiał...

 

Edit//   i jesli to mozliwe to chce zeby ludzie sie mogli wypowiedziec w tym temacie, zeby warnow za to nie dostawali...

Edytowane przez charlie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, zarówno na miejscu Deusx'a jak i osoby do której kierowany jest określenie "homoniewiadomo" czułbym się obrażony/urażony.

Po drugie, insynuowanie jakichkolwiek koneksji jest nie na miejscu.

Po trzecie, regulamin forum określa co jest zabronione. Propagowanie treści faszystowskich jak i rasistowskich jest niedopuszczalne. Określenie "homoniewiadomo" ma wydźwięk pejoratywny. To tak jakby mówić o czarnoskórych "murzyn" , "bambus", "asfalt" etc. lub o Azjatach "żółtek".

 

Jestem protestantem i też czułbym się obrażony gdyby ktoś nazywał mnie "heretykiem".

 

Wg. mojej opinii to ten ban i tak jest za krótki.

 

Deusx, wiem że ryzykuje warnem za spam, wybacz ale krew we mnie wrze jak widzę że ludzie nie dostrzegają winy po swojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę po raz kolejny tłumaczył powodu bana, który zresztą jest tutaj przytoczony. Jeżeli ani marshall ani jego współlokatorka nie rozumieją regulaminu to podejmiemy dalsze kroki. Ponadto wyjaśniłem panu marshalowi w grze wpis, który jest tutaj poruszony:

"ja mam pewnie jeszcze dostęp do info, bo Deus jak to deus - dał mi hasło a zapomniał pewnie zmienić"

 

nie będę mu ponownie tego tłumaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.