Skocz do zawartości

Winiu - obraza i prowokacja po raz któryś (!)


Gość -LEON-

Rekomendowane odpowiedzi

    @  Winiu     :     (27 styczeń 2013 - 18:29 ) haha trans noobie daj sobie spokój
    @  Winiu     :     (27 styczeń 2013 - 18:29 ) konfident jeany
    @  Winiu     :     (27 styczeń 2013 - 18:29 ) weś sie za robote pało

 

Po raz ostatni proszę o surowe ukaranie graczy za wytykanie, obrazę i grubą prowokację do kłótni.

Uważam, że ten gracz za swoje wypowiedzi nie ma racji bytu w społeczności gry (!)

 

 

.................

 

edit:

Kpina z konsekwencji (!), kpina z regulaminu forum (!), kpina z graczy (!)

 

Wnioskuję o ban na IP (!)

......................

@  Winiu     :     (27 styczeń 2013 - 18:36 ) buhahahaha
    @  Winiu     :     (27 styczeń 2013 - 18:36 ) zwykłe 0 z ciebie
    @  Winiu     :     (27 styczeń 2013 - 18:36 ) :D

 

........................

 

@  Winiu     :     (27 styczeń 2013 - 18:46 ) JEAC TRANSA KONFIDENTA

 

....................................

 

Gracz kompletnie niereformowalny, nie poddaje się jakiejkolwiek edukacji

 

@  Winiu     :     (27 styczeń 2013 - 18:55 ) lotto mi to , nie zależy mi na ogam/forum


    @  Winiu     :     (27 styczeń 2013 - 18:56 ) mge nawet do 2040

 

........................

 

 

Uprzejmie proszę o wymierzenie najwyższej możliwej kary. To nie jest pierwsza prowokacja.

Mnie też swędzi język, żeby odpowiadać. Ale nie lubię na banie siedzieć (!)

Edytowane przez DropShot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam , że w regulaminie powinien być pkt że ludzie  [wymoderowano]

Ponadto nie grając już w ogam zauważyłem że 99% graczy żali sie na transa (robisz to swoimi pustymi wypowiedziami)

 

Zauważyłem też , że ludzie zaczynają odchodzić z ogam. tak że już gra sie wypaliła ;)

 

ban dla mnie hmm kłócił bym się.

Niema tu nic obraźliwego . sama prawda.

[wymoderowano]

 

Tyle ode mnie bayoss ^^

 

//warn za obrazę

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na wypowiedzenie: Winiu jak wg Cb wyzywania innych graczy to nie łamanie regulaminu, wróć do podstawówki i naucz się czytać. W regulaminie jasno pisze o tym.

Ja uważam , że w regulaminie powinien być pkt że ludzie [wymoderowano]

Uważać to Ty se możesz. Napisz to w dziale pomysły, jak masz jaja, a nie tylko na SB potrafisz tak pisać. A no i jest coś takiego jak tolerancja. Jak jej nie masz, to olej to. Nie wiem czemu się tak tym przejmujesz, jakby to był jakiś Twój cel, aby obrazić dropa. Lubi on być raz girl raz boy, niech będzie. Nic Ci do tego raczej.

Tyle ode mnie bayoss ^^

3maj się :)


/// Wymoderowano cytat.
Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę o wymierzenie najwyższej możliwej kary. To nie jest pierwsza prowokacja.

Mnie też swędzi język, żeby odpowiadać. Ale nie lubię na banie siedzieć (!)

tym bardziej, że sam ostatnio mało bana nie dostałeś? za szczekanie na wszystkich na forum

 

ja to myślę że jak sobie grabisz to sam do siebie miej pretensje a nie do innych, bo niby w którym to niby momencie winiu cie obraził "konfident jeany" a gdzie tu jest coś obraźliwego

 

nie to co ty..

 

@ DropShot : (11 styczeń 2013 - 10:54 )

no fakt. newbie zaorał ss. Zegnam frajerów, Nie mam zwyczaju dyskutować z debilami dłużej niz to konieczne

 

@ DropShot : (11 styczeń 2013 - 10:55 )

w ci**ę mnie możecie pocałować. tylko se modry umyjcie hamy je***e. Pozdro Kasia. Prsekonałam się, że nie warto tu być, banda hamów

szkoda gadać...

edit @Kriss porównując te o to dwa zgłoszenia to ewidetnie do przekazania mam jedno, drop pisał to z premedytacją i bez zachamowań, winiu liczył się z tym że trzeba używać zdawkowych określeń, tak aby nie być posądzonym o brak kultury, oczywsicie i jedno i drugie nie powinno mieć miejsca, ale skoro drop za "deb*** ham***, fraj*** i mor**" nie dostał bana to czemu winiu miałby?

nie pojme jednego w stosunku do dropa... zachowuje się tak jak inni a oczekuje specjalnego traktowania z tego względu że uważa się że on jest tu "jedynym sprawiedliwym" oraz dlatego że wydaje mu się że jak nie potrafi określić się czy jest "nią" czy też "nim" to oznacza że każdy musi być na tyle tolerancyjny żeby jego samego traktować lepiej. koniec tolerancji dla nie toleranycjnych, dosyć tego!

 

 

//warn za spam

//deusx

Edytowane przez deusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to gra a ja odnoszę wrażenie że co poniektórzy gotowi zabić za swoje "racje". Osobiście uważam że ban się należy, nie wiem czy do 2040 jak deklarował Winiu że może siedzieć ale na pewno się należy.

 

Ja uważam , że w regulaminie powinien być pkt że ludzie  [wymoderowano]1
Ponadto nie grając już w ogam zauważyłem że 99% graczy żali sie na transa (robisz to swoimi pustymi wypowiedziami)
 
Zauważyłem też , że ludzie zaczynają odchodzić z ogam. tak że już gra sie wypaliła2
 
ban dla mnie hmm kłócił bym się.
Niema tu nic obraźliwego . sama prawda.3
Co by sie na sb nie napisało - trans zakłada temat o złamaniu regulaminu

 

ad. 1

To co ty uważasz to z całym szacunkiem gucio kogokolwiek obchodzi. Na tej grze jesteś tak samo szarym graczem jak Drop czy Ja. 

Kim ty niby jesteś, albo próbujesz być żeby rozdzielać kto ma mieć dostęp do Ogam a kto nie?

Ad.2

To że ludzie odchodzą z Ogam może mieć multum powodów i wątpię żeby był jeden dominujący. Skoro gra się wypaliła to w nią nie graj

Ad. 3

Winiu, My tu nie dochodzimy czy to jest prawda czy nie ale czy jest to obraza. Możesz tą samą informację przekazać łagodnie albo obrażać. Mimo że nie używasz wulgaryzmów jako takich, to wypowiadasz się o Dropie z pogardą i obrażasz go. Z tego co Drop wrzucił ewidentnie to widać.

 

Tyle ode mnie :)

 

EDIT: Oremi należy zdać sobie sprawę z jednego faktu. Temat jest o Winiu i jego domniemanym złamaniu regulaminu a nie co napisał Drop "X" czasu temu. Owszem stawia go to w złym świetle w oczach oceniających temat a nie oceniających sytuację i podejmujących decyzję co do bana w tej sprawie. Tu należy się zastanowić czy Winia zachowanie kwalifikuje się na bana czy też nie i kropka :)

 

 

/// Wymoderowano cytat.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warn x1: "haha trans noobie daj sobie spokój"

Warn x1: "konfident jeany"

"weś sie za robote pało" - wliczane do poprzedniej ilości ostrzeżeń

Warn x1: "zwykłe 0 z ciebie"

Warn x2: "JEAC TRANSA KONFIDENTA"

Warn x3: "zapytaj mamy może; chyba że jest tak niedorobiona jak ty"

Plus ban na sb (i warn za posta w tym temacie).

 

Obrazę można zrozumieć, dwie jeszcze w afekcie, ale napisanie kilku shotów z obrazą, skandowaniem i obrazem rodzica to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.