Skocz do zawartości

co to ma byc ??


KLIMAA

Rekomendowane odpowiedzi

co to ma byc za sprawiedilowsc operatorow?

 

dowody? za to samo sa bany

 

7 dni ban

 

no_name

 

reklama innego serwisu

 

03.01.2013 20:47:47

 

10.01.2013 20:47:47

 

 

 

inni gracze po 3 lata bany

 

banek reklama innego serwisu 02.08.2012 15:05:38 28.04.2015 15:05:38 MiG

 

 

kacpik reklama innego serwisu 27.07.2012 19:43:02 26.04.2015 22:43:02 MiG

 

 

 

patryk007 reklama innego serwera 11.02.2012 19:38:21 06.11.2014 19:38:21 Catalyst

 

 

 

 

 

co to ma byc pytam sie? ze no_name napycha portfel deusx nie oznacza ze ma inne prawa .....

 

niech sie inni gracze wypowiedza

Edytowane przez KLIMAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban gracza no_name różni się od pozostałych dlatego, że skala przewinienia jest niewielka, w przeciwieństwie do pozostałych.

 

Gracze kacpik, banek, xsiaze dostali dłuższe blokady, gdyż każdy z nich wysyłał linki jak leci, po prostu spamowali w celu ściągnięcia jak największej liczby graczy.

Ten przypadek jest różni się, dlatego długość bana jest znacznie mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban gracza no_name różni się od pozostałych dlatego, że skala przewinienia jest niewielka, w przeciwieństwie do pozostałych.

 

Gracze kacpik, banek, xsiaze dostali dłuższe blokady, gdyż każdy z nich wysyłał linki jak leci, po prostu spamowali w celu ściągnięcia jak największej liczby graczy.

Ten przypadek jest różni się, dlatego długość bana jest znacznie mniejsza.

 

no to co ale reklama to reklama a nie.... bo jak ja bym do kumpla wyslal stronke do gry to bym na 3 lata dostal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówię dlaczego takie blokady a nie inaczej.

Blokady, które są nakładane za reklamę innych serwisów na czas stały otrzymują konta, które zostały nałożone głównie do tego celu. Wiadomości od tego konta wychodzą do prawie każdego gracza. Szkodliwość gracza no_name jest zdecydowanie mniejsza, gdyż wiadomość otrzymały osoby z sojuszu, dlatego blokada jest czasowa. Następne takie samo wykroczenie będzie/byłoby zdecydowanie dłuższe jako recydywa, aż w końcu doszłoby do blokady stałej.

 

Mnie jako operatora uniwersum 5 nie interesuje, jakie konto ma miejsce w statystykach, ile zostało zakupionych dodatków na konto itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę jakie wy głupoty piszecie to się płakać chce. Ban jest dobrze nałożony, mig wyjaśnił, co tu się jeszcze czepiać? Miałbym dostać bana na 3 lata za to, że zapomniałem się i wysłałem link do gry znajomemu, czy do soja? Mi się wydaje że ten ban to jeszcze za długi jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada zostanie zmniejszona do 30 dni, wiadomość była sojuszowa, a konto do grania a nie do reklamowania. Przytoczonej tutaj blokady to nowo założone konta, przez które najczęściej bot wysyła wiadomości. Zamiast szukania sprawiedliwości widzę tutaj raczej zazdrość, że ktoś ma top 1 a ja nie mam i niech ma bana. To jest śmieszne wg. mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdrość haa. Koles kupił konto władował kasę a teraz dostał ban i się wykupi.

 

wypraszam sobie,nie kupiłem zadnego konta tylko dostalem,ja nie wladowalem w ta gre wiecej niz 25zł wiec nie oczerniaj mnie jak cos ci sie nie podoba to porozmawiaj sobie z przyjacielem,masz tez jakies ale do mnie to za miesiac zapraszam,postaw flote i wtedy bedziemy rozmawiac :D

 

 

 

deusx czym mam mu zazdroscic ? ze wladował kase? :) bo samodzielnie grac nie umie:)

 

 

Grac to ty chyba nie umiesz i masz jakies kompleksy,zal ci ze ty takiej floty nie masz,albo nie mozesz sobie jak poprzedni włascicel pozwolic na takie wydatki,Ciebie to powinno glo... obchodzic,to jego kasa i jego sprawa,a po za tym po to sa dodatki zeby mozna bylo kupowac,przez takie osoby ktore kupuja astety masz gdzie grac,bo przez to jest ten server oplacany

 

 

 

Zreszta nie bede sie tlumaczyl co niektorym ............. za co sa dodatki(astety) a za co nie bo wara wam do tego.....

Edytowane przez No_Name
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze napisane- serwer musi na siebie zarabiac... tak np jak ja bym wpakowal kase na postawienie serwera z gra i mialoby mi sie to nie zwracac? to musialbym byc idiota...

 

koles zobacz na ogame:) tam jakos nie laduja kasy w to a popatrz ile serverow bylo kiedys 69 uni z tego co pamietam i jakos gra stoi do tej pory! teraz jest ich malo bo kolo 20 i gra nie upada...:) a tu co 5 uni i na kazdym sa same pustki ! bo tu ino sie kasa liczy tylko:) zobacz jak jest ogame a ta gra... dobra mniejsza szkoda sie wysilac zegam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tematu zrobił się spam, a sami oskarżający już chyba nie wiedzą, jak mają nas oczernić, proszę bardzo, jednak na początku zamiast opinii czy skargi wystarczyło zapytać operatora, czym owe bany się różnią a następnie wysuwać wnioski. Myślę, że w kwestii tej blokady wszystko zostało wyjaśnione.

 

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.