Skocz do zawartości

Nieregulaminowe działania graczy


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

 

Bardzo często dzieje się sytuacja, gdzie gracz, który dostał bana ma pretensję nie do tego, że blokadę otrzymał, ale że inni jej nie dostali.

Pragnę was poinformować, że to, co dzieje się wokół was, co jest dla was oczywiste dla nas (administracji) już nie jest. Operatorzy mają swoje techniki, programy do weryfikowania różnych przewinień, jednak najlepszym narzędziem jesteście wy, gracze. Zgłoszenie przewinienia po długim czasie bardzo często uniemożliwia jego udowodnienie, tym samym gracz pozostaje bezkarny.

 

Setki razy działo się coś, o czym wiedzieli wszyscy, tylko nie administracja. Każdy myśli, że jak nasz sojusz wie to administracja na pewno - otóż nie, my nie wiemy, bo nikt nam tego nie zgłosił.

 

 

Aby gra odbywała się w 100% sprawiedliwie musicie zgłaszać wszystkie przewinienia do operatorów lub na forum w dziale złamania regulaminu.

 

 

Zgłoszenie przewinienia do operatora jako wiadomość w grze z dopiskiem "proszę o anonimowość" gwarantuje 100% anonimowość.

W takim przypadku cięższe jest udowodnienie winy, czasem jesteś jednym dowodem, wtedy otrzymasz informację, że gracz nie może zostać zablokowany ze względu na twoją ochronę i ty decydujesz, czy chcesz się ostatecznie ujawnić czy nie (nie, czyli gracz jest pod obserwacją bez bana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajka i bzdura! :)

 

Szanowny Deus-ie wiele razy zgłaszałem Ci błędy w grze, magiczne sztuczki niektórych graczy (głównie odnośnie szpiegowania z zawrotną, jak na człowieka, prędkością). Wszystkie zgłoszenia były jednakże jak grochem o mur!!! W dalszym ciągu zdarzają się błędy które dawniej zgłosiłem, w dalszym ciągu zdarza się że jeden gracz skanuje mnie w 1, 5 i 10 gali w ciągu sekundy. To tylko przykłady żeby nie rozpisywać tu każdego przypadku odrębnie. Bany dajesz równie chaotycznie i bez przemyślenia czy słusznie czy nie jak ów gracze tworzą nowe sposoby by "ułatwić" sobie grę. Naprawdę jako gracz życzyłbym sobie żeby administrator robił tak jak tu próbujesz siebie kreować i liczę że może do tego kiedyś dojdziesz jednak póki co panuje tu zasada "równi i równiejsi" i banujesz wedle uznania. :)

To tylko moje zdanie dlatego proszę żeby inni potencjalni "krytycy" wypowiadali się w swoim imieniu

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie skanowania zostały poczynione zabezpieczenia już kilkukrotnie. Poza skanowaniem przytaczasz coś jeszcze czy cały post tyczy się wyłącznie skanowania ?

Jeżeli gracz użyje poprawnego referrera i będzie leciał programem to jak mu udowodnisz winę ? Przecież mógł wcześniej przez godzinę wstawiać sobie karty a potem kombinacją klawiszy skanować w czasie szybszym niż sekundę. Oczywiście to już was nie obchodzi i to wy próbujecie kreować administrację na krętaczy, nam naprawdę obojętne jest w jakim jesteście sojuszu i gdzie mieszkacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny przykład. Jak nie wiesz niestety przywiązuje ogromną wagę na bezpieczeństwo FS-a. Jeśli gracz skanuje planetę/moona gdzie leciał FS to całkowicie zmieniam styl FS-owania. FS-y wysyłam TYLKO z moona na moona a sytuacji gdy moon został zdjęty zmieniałem następnego FS-a całkowicie. O dziwo, mimo tak zróżnicowanych FS-ów są gracze (co jeszcze dziwniejsze ciągle przewijają się te same sojusze) którzy wykonują skany zawsze na koordy skąd i dokąd leci FS tylko i wyłącznie. Wybacz nigdy nie uwierzę w to że to przypadek zwłaszcza że jest to nagminne.

Albo mają co poniektórzy kryształową kulę albo nie wiem. Zwłaszcza że nigdy (pardon raz się zdarzyło po awarii gdzie floty zniknęły) nie wysyłam FS-a z ostatnio skanowanej planety.... ==

Nikt nie mówi że to Administracja jest krętaczami a przynajmniej nie ja ale są sytuacje w grze w których ciężko uwierzyć w szczęście graczy a są bezkarni i praktycznie śmieją się w twarz i administracji i graczom... Oczywiście mogę przez najbliższe dni porobić screeny w razie takich sytuacji ale chciałbym wierzyć że nie napracuje się na darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet operator nie widzi skąd i dokąd flota została wysłana, skąd miałby to wiedzieć gracz (poza oczywiście wskazówkami, który pozostawia użytkownik) ?

Liczymy na przesłanie wszelkich możliwych danych odnośnie skąd, dokąd flota została wysłana, skąd teleportowana co zostało (flota) po teleportacji co zostało po wysłaniu fs'a, stan galaktyki (gwiazdki) oraz następnie skany graczy lub dane, które uznasz za właściwe, sprawdzimy na pewno - zawsze sprawdzamy, dlatego niekiedy odmawiamy sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.