Skocz do zawartości

odwolanie od warna Perkele91


Perkele91

Rekomendowane odpowiedzi

moj nick: Perkele91

osoba która nałozyła warna: Dagger157

 

Został na mnie nałożony warn z tego powodu że umieściłem posta w dziale "odwołania od bana"

 

oto treść mojego posta za którego dostałem Warna:

 

"z gory przepraszam za spam.

1. IP zewnetrzne mimo ze kozysta z innego komputera jest zawsze takie same wiec jesli nie zglosiles gry z jednego ip to jest ban za multikonto

2. nawet jesli takie zgloszenie wyslales to i tak powinien byc ban za push (jak dobrze pamietam), poniewaz regulamin zabrania transportu surowcow miedzy kontami ktore maja zgloszona gre z jednego ip

3. w Twojej wypowiedzi sa ewidentne dowodu na to ze jest gra z jednego ip, a za tym idzie multikonto

4. oraz przyznanie sie do drugiego przewinienia -> transport surowcow miedzy kontami posiadajacymi te same ip -> ban za push (jak dobrze pamietam)

 

moja dobra rada: przeczytaj regulamin

 

pozdrawiam :)

 

 

z gory informuje ze nie jestem zadnym SGO ani GO gry i tez sie za nich nie podszywam

"

 

 

zgadzam się z tym że zwykła osoba która nie jest SGO, GO, adminem nie ma prawa wcinać sie w konwersacje w tym dziale no ale cóż.

 

Dagger nałożyłeś na mnie warna za posta mimo że nie każda osoba dostaje za takie coś warna, więc żądam sprawiedliwości skoro ja dostałem chcę widzieć czarne na białym że każda osoba która wypowiada się w tym dziale poza administracja ma nałożonego warna. Moje źródła mówia że wasi "najbliżsi" nie dostają warnów ...

 

Dostałem ja dostają wszyscy z dowodem czarno na białym że każda taka osoba ma nałożonego warna - tak jak wyżej napisałem chcę to widzieć czarne na białym, z reszta niektóre osoby też takie coś chciałby by zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi, jaki cel miała Twoja wypowiedź w tamtym temacie? Napisanie tego, co by zaraz zrobił operator? Wpisanie się, by do licznika postów doliczono +1? Jeszcze na początku piszesz, że "przepraszasz za spam" czyli liczyłeś się z konsekwencjami.

W wielu wypadkach sami musimy ocenić czy jest to spam czy nie, a wiadomo, że jak ktoś wnosi coś do tematu, co by nie mógł napisać operator, to na siłę warna nie wciśniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.