Skocz do zawartości

"surowce" / "imperium"


Heisenberg

Rekomendowane odpowiedzi

w menu "surowce" dogodnością, stała by się możliwość po pierwsze "zobaczenia" ze geolog jest aktywny/nieaktywny, a po drugie możliwość sprawdzenia naszego wydobycia jakie mamy bez geologa.

 

w menu "imperium" wprowadzić inne kolory dla poziomu budynków, które obecnie są rozbudowywane/burzone i symbole strzałki w górę/ w dół. Ta koncepcja była/jest zastosowana na ogame, nie wiem jak tam obecnie się sprawy mają, w każdym razie zwiększyłoby to przejrzystość i funkcjonalność, a zrobienie czegoś takiego do trudnych rzeczy raczej się nie zalicza ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieczytelność wynika z faktu, że mamy 42 kolumny a nie 18 jak na ogame :P

To z geologiem uważam za średnio potrzebne. Czy jest geolog widać po wydobyciu, w końcu geolog daje +100% a nie +30 i różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka :)

 

Pomysł z zaznaczeniem zmian w poziomach budynków - świetny, Ja bym do tego jeszcze dorzucił możliwość budowania danego budynku po kliknięciu na jego poziom (była chyba na ogame)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem Za, ale dla mnie wystarczą jedynie strzałki przy budynkach gdzie jak się budują na wyższy poziom oraz np jak się coś innego buduje, szczególnie pomocne byłby rozbudowy budynkó na monach z tego względu że tam zawsze się coś buduje - oraz łatwiej by było zapanować nad ich standaryzacją aby wszędzie było to samo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.