Skocz do zawartości

Ochłodzenie planety za tryt - błąd


spinrad

Rekomendowane odpowiedzi

Po pracach konserwacyjnych z dnia 19 grudnia 2012 roku zauważyłem, że planety które ochłodzone zostały za tryt wróciły do stanu sprzed ochłodzenia.

 

Na dwadzieścia planet które systematycznie były ochładzane do max -99 zostało 7, te które ochładzałem na samym końcu ponieważ koszt był wysoki zachowały swój stan temperatury.

 

Proszę o weryfikację temperatury lub zwrot trytu wydanego na ochłodzenie tych planet.

 

Nie mam zrzutów ekranów na potwierdzenie moich roszczeń ale trudno robić je dla 20 planet co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to niemożliwe, uniwersa się przypadkiem nie pomyliły ? Nic z bazą danych nie było ruszane, nawet restartu serwera nie było.

 

Nic mi się nie pomyliło - miałem ochłodzone prawie wszystkie planety na max a teraz guzik - sprawdź proszę ile zebrałem trytu ile wydałem mam 5741 wylatanych ekspedycji i trafiony 860 razy tryt + bonusy za wykonanie zadań!

 

 

Widzę, że zainteresowanie właściciela gry jakieś mizerne jest! No tak zysków z tego tytułu nie będzie a roboty mnóstwo wow trzeba by było przejrzeć troche historii za free!

Edytowane przez Spinrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.