Skocz do zawartości

slawekbest


Feniks

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym złożyć skargę na slawkabest bo widocznie ma problemy ze swoim ego i dowartościuje się dając baby bez żadnych konkretnych dowodów.

 

Slawekbest nałożył na mnie bana za Push od sylwunia29 i anakinskywalker z recydywą oraz dorzucił jeszcze gratis x2 bash.

 

Na Push jedynie co miał to tylko podejrzane ataki mojego konta na dwa inne wyżej wymienione oraz że raz przez ich IP pojawia się na moim koncie.

 

Zapytałem slawkabest ile razy moje ich IP pojawiło się na moim koncie, slawek nie raczył odpowiedzieć,

Może raz podłączyłem sie do ich IP kiedy byłem u babci w barze czy w innym miescie w Polsce przez przypadek bo do tego służy Wi-fi, W domu mam stałe łacze i jeden adres IP, a może to nawet moji sądziedzi tego nie wiem.

 

Moje ataki są dość podejrzane bo samemu trudno było by uwierzyć że ktoś miał takie farmingi, ale trafić w 6 w lotka też jest prawie nie możliwe a ludzie wygrywają. Wiec nie wiem na jakich dowodach opierał się slawekbest.

Jeżeli ma jakieś dowody że się z nimi dogadywałem niech to przedstawi(odrazu napisze że nie przedstawi bo z nikim się nie umawiałem)

 

Na dodatek dowalił mi jeszcze 2 x bash, nie wiem co to za Operator gry ale chyba się nie zna na regulaminie ponieważ w obu przypadkach 6 ataków było przed północą i 6 ataków po północy.

Sławek w temacie odwolania od bana napisał że postara się jeszcze coś na mnie znaleźć i tu widać jego jednostronność i nie trzymanie nerwów na wodzy ponieważ nawet nie sprawdził czasów ataków i pochopnie dał dodatkową blokade.

 

Wiem że raczej tu nic nie wskuram, więc nie licze na nic korzystnego dla mnie, chciałbym tylko prosić by administracja zwróciła mu uwagę na nie kierowanie sie własnymi emocjami i upodobaniami oraz aby rzetelniej wykonywał swoje obowiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx, znalazłem błąd, faktycznie ban za bash jest nie sprawiedliwy, w panelu mamy raporty RW wraz z czasem letnim, stąd to wyglądało jak bash.

 

Co do pytania adekwatnie na pojawianie się IP nie chciałem i nie musiałem odpowiadać, bo ban jest za push, a push nie jest bezpośrednio związany z występowaniem IP, jakbyś dostał bana za multi to inna sprawa.

 

Co do tego, że postaram się znaleźć to co to ma do trzymania nerwów na wodzy?? Jedynie za Twoje wybielanie się i obarczanie mnie nie kompetencją tym zainformowałem cię, że przeglądane dokładnie wszelakie dostępne mi informacje powiązane z twoim kontem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie dokładnie przejrzałeś ( chodzi o bash )

Na przyszłość przeglądaj dokładniej.

 

Co do pushu uważam że też jest nie sprawiedliwy no ale nie mogę tego niestety udowodnić.

Korzystając z okazji pragnę przepuścić slawkabest za wszelkie oskarżenia bo trochę mnie poniosło, ale co się dziwić jak się dostaje bana, który jest w połowie właściwy.

 

Teraz napisze jak było naprawdę, z kontem anakinskywalker faktycznie to było ustawione, gracz anakinskywalke napisał mi na gg że dostaje nowe konto i w zamian o pakt o nie agresji z sylwunia29 i jego nowym kontem lukeskywalker, wystawi mi na starym koncie surowce na co się zgodziłem.

Dwa dni wcześniej z kontem sylwunia29 to był przypadek i przez to gracz lukeskywalker(wtedy jeszcze anakinskywalker) postanowił o zawarciu paktu za surowce.

 

Trochę namieszałem za co przepraszam, tylko zirytowało mnie dodatkowy ban za atak na sylwunia29 co było przypadkiem i zgodnym z regulaminem i zacząłem ciągnąć to wszytko. To cóż 42 dni bana, według mnie powinno być 14 dni no ale myśle że za te kretactwo ban taki jaki jest powinien zostać.

 

Jeszcze raz za wszystko przepraszam a w szczególności Ciebie Slawekbest, po prostu pościły mi nerwy jestem tylko człowiekiem :P

Edytowane przez Feniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw namąci / pokłamie w żywe oczy a potem uda skruchę i myśli, że się ktoś na to nabierze ;)

Ban to ban - dobrze, że z urlopem...gorzej bez - wtedy bym rozumiał powód Twojego bulwersowania.

teraz napisze jak było naprawdę, z kontem anakinskywalker faktycznie to było ustawione, gracz anakinskywalke napisał mi na gg że dostaje nowe konto i w zamian o pakt o nie agresji z sylwunia29 i jego nowym kontem lukeskywalker, wystawi mi na starym koncie surowce na co się zgodziłem.

Dwa dni wcześniej z kontem sylwunia29 to był przypadek i przez to gracz lukeskywalker(wtedy jeszcze anakinskywalker) postanowił o zawarciu paktu za surowce.

jakiś Ty groźny, że wszyscy się Ciebie boja :P

 

ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestia czego niby nie sprawdził dokładnie??

Jeśli chodzi Ci o bash, to sam znalazłem można to powiedzieć przypadkiem, bo ani SGO, ani Administrator nie posługują się flotą, więc skąd mogliśmy wiedzieć, że czas jest błędny?? Ja dopiero po poście w innym temacie wykonałem kontrolny atak, by sprawdzić jego słuszność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że operator jest święty tylko napisałem, że wykonał swoją pracę i na podstawie swoich zbiorów (dowodów) nałożył blokadę. Od blokady można się odwołać, po to są te działy, błędy się zdarzają. Jeżeli użytkownik poniósł straty może starać się o rekompensatę z naszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.