Skocz do zawartości

Prace konserwacyjne


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Wczoraj i dzisiaj serwer przestał działać w godzinach nocnych. Aby zmniejszyć wasze i nasze nerwy w przyszłości, będę przeprowadzać konserwację serwera dzisiaj od godziny 22:00 do nawet 1,2 w nocy (zależy, może szybciej). System zostanie przeinstalowany, odświeżony. Dzięki temu na kolejny myślę rok będziemy mieli spokój z awariami.

 

Uwaga !

Swoich flot nie należy wysyłać, aby lądowały w czasie prac konserwacyjnych, ponieważ te mogą się wydłużyć i nie będziemy mogli odebrać fs'a, Po pracach nie będzie blokady lotów flot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deusx sa ludzie ktorzy musza akurat wysylac floty na te godziny bo tak wracaja z pracy. Myslisz ze ktos bedzie specjalnie wstawal o 4 bo jest blad jakis na servie...to chyba jest juz wasz problem i wy musicie zapewnic ochrone gracza skoro naprawiacie serv. Dobrze ze zajmujecie sie bledami natychmiast ale musicie tez pomyslec o ludziach tu grajacych... a takim sposobem postepowania zamiast naklaniac do gry doprowadzicie do odwrotnego skutku. Pozdrawiam:)

 

"Swoich flot nie należy wysyłać, aby lądowały w czasie prac konserwacyjnych, ponieważ te mogą się wydłużyć i nie będziemy mogli odebrać fs'a, Po pracach nie będzie blokady lotów flot."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deus nie stresuj się, takie akcje powinno się przeprowadzać z jedno lub dwu dniowym wyprzedzeniem, nie do każdego ta informacja dotrze, musisz to zrozumieć, nie każdy wchodzi na forum i czyta, nie każdy wie że floty są poblokwane, tak na przykład kolega wczoraj zrobił: miał cel, zrobił flotkę ale nie mógł atakować, trzeba ludzi informować a nie podchodzić do tematu bo każdy jest sobie wininen bo froum nie czyta...

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś takie coś zapowiedział tydzień temu to można by zrozumieć brak blokady. Są jednak ludzie, którzy JUŻ wysłali floty na te godziny i nie będa mieli możliwości włączyć urlopu czy wysłac inaczej floty, bo co, mają zawrócić aby im o 3 w nocy wróciły? Blokada ataków to nie nowe skrypty, nie trzeba ich kilkanaście godzin pisać, więc rusz 4 litery i zrób to co należy, a nie jak zwykle wymyślasz durne tłumaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory deux ale pret sa sluszne. Trzeba czasem wprowadzac cos takiego jak blokady lub nietypowe rozwiazania. Ekowcy nie straca nic flociarze jak nie bedzie mozna wysylac atakow tez nic... nie bede musieli tracic dexu na fs Dzien bez farm chyba da sie przezyc...ale jak dla mnie to problem nie twki w blokadzie...nie bede o tym pisal bo zaraz mi tu banem zaswiecisz:)

ale to bardziej ekonomiczny problem... ;D;;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace konserwacyjne się zakończyły. Stary serwer poszedł na śmietnik, nowy, jeszcze ciepły (parametry prawie te same) został skonfigurowany, dane przeniesione (z małym uszczerbkiem*), problemów nie powinno być żadnych. Z racji przedłużenia prac, została włączona blokada flot do godziny 15:00, aby nikt nie był stratny.

Sprzęt się zużywa, zaczyna szwankować lub co gorsza od razu odmawia posłuszeństwa, tzw. siła wyższa, na kolejny bardzo długi okres takie problemy mamy za sobą.

 

Jutro serwer będzie dopieszczany, nie będzie jednak już miało wpływu na grę oraz działanie serwera. Uwaga, z racji przeniesienia się na kompletnie nowy serwer DNS'y muszą wszędzie się poprzestawiać, tzn, że niektórzy mogą mieć problem z zalogowaniem się, zalecamy w takim przypadku wyczyszczenia cache przeglądarki, restart routerów.

 

Z tego miejsca jeszcze raz przepraszam za problemy, które powstały z przyczyn naturalnych.

 

 

 

*Zostały usunięte wiadomości ze skrzynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle ze te prace konserwacyjne nie wyszly na dobre dla niektorych... Mojego kumpla konto zostalo ze tak powiem zdegradowane..! badania ledwo co kazde na 3 poziomie 2 planety z 15 w tym 2 moony.. i rozbudowane tylko i wylacznie magazyny do 30 poziomu!! geolog jak i oficerowie poszly sie j.......c Co to ma byc?!! Porazka!!! Prosze o naprawienie tego..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle ze te prace konserwacyjne nie wyszly na dobre dla niektorych... Mojego kumpla konto zostalo ze tak powiem zdegradowane..! badania ledwo co kazde na 3 poziomie 2 planety z 15 w tym 2 moony.. i rozbudowane tylko i wylacznie magazyny do 30 poziomu!! geolog jak i oficerowie poszly sie j.......c Co to ma byc?!! Porazka!!! Prosze o naprawienie tego..!

 

Ja bym takich kłamliwych kumpli wymienił na bardziej uczciwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za�?�?oga l??�?duj??�?c na obcej planecie zauwa�???y�?�?a dziwny grunt.

Robi??�?c odwiert planeta ma�?�?o nie eksplodowa�?�?a - okaza�?�?o si??�?, �???e to tajny magazyn

deuteru. Podczas pompowania radary zacz??�?�?�?y wykrywa??�? obce obiekty. Ekspedycja uciek�?�?a z planety zabieraj??�?c ze sob??�? 68.400.000.000 paliwa.

 

przyda łoby sie to poprawić ;)

a tak pozatym nie widze chyba niczego więcej

 

edit:

Obraz nie istenieje, odśwież swoją przeglądarkę (F5) aby na nowo się wygenerował.

takie cuś wyskakuje mi po kliknięciu w syngature

 

 

Powiem tyle ze te prace konserwacyjne nie wyszly na dobre dla niektorych... Mojego kumpla konto zostalo ze tak powiem zdegradowane..! badania ledwo co kazde na 3 poziomie 2 planety z 15 w tym 2 moony.. i rozbudowane tylko i wylacznie magazyny do 30 poziomu!! geolog jak i oficerowie poszly sie j.......c Co to ma byc?!! Porazka!!! Prosze o naprawienie tego..!

ja jak miałem 426 badań tak ani jedno nie zgineło, budynki tak samo ok

Edytowane przez Goldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez wszystko jest ok zadne planetki nie poginely badania ok flotka rowniez ok :) wiec faktycznie kolega cos sciemnia poza tym jak patrze w staty to nikt nie polecial czyli wszystko przebieglo pomyslnie :)

 

Pozdrawiam

 

Edit:

 

A jednak floty brak wszedlem zeby odebrac FSa a tutaj flotki nie ma

Edytowane przez spag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raport z dnia 12 wrzesnia ataku na konto guciu34. A byl z nami w sojuszu i to nasz kumpel z rl. a ty tu mowisz o klamstwie. Cos sie stalo i zostaly mu 2 planety. Badania na 3 poziomach i magazyny po 30 poziomy to jak mogl taka flote zrobic??? 4 miesiace temu skoro polowy nie mogl wybudowac...no ku***...to chyba z waszej winy i nalezy to sprawdzic a nie wpieracie komus klamstwo. Gdy byl u nas w sojuszu mial ponad 60 miliardow pkt poznie zostal wydalony z sojuszu...nie bede tu opowiadal z jakich przyczyn. wiec deux sprawdz co sie stalo moze ktos jeszcze ma taki problem. I napraw to.

 

 

Siwy19941 [NT] vs guciu43 [JJJ]

 

Rozpoczęty przez siwy19941, 19 wrz 2012 19:51

 

 

 

//warn x1 za brak kultury

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co próbujecie wskórać i co kombinujecie, ale dalsze ciągnięcie tego, że jednemu użytkownikowi coś rzekomo zniknęło wraz z pakietami, oficerami (gdzie jego liczba kupionych astatów wynosi 0) jest bezcelowe. A i za ten język następnym razem ban będzie, to jest dział NEWS, tutaj tym bardziej trzeba się stosować do pisanego języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.