Skocz do zawartości

marshall- odwołanie od bana


Bestia

Rekomendowane odpowiedzi

:) na prośbę lamy wstawiam

 

nick: marshall

 

Treść blokady: ban na forum i sb

 

Nick SGO, który nałożył bana: Deusx

 

Powód: za wpis na sb " Lepiej sobie mózg kup za ta kase "

 

 

 

Prosilbym o odbanowanie mojego konta, bo powod za ktory dostało one bana jest smieszny niestety...

 

 

Proszę zapoznać się z punktem 2.3 Regulaminu Forum.

Temat przeniesiono.

Dagger157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód: za wpis na sb " Lepiej sobie mózg kup za ta kase "

Dla informacji, za to jedynie był warn, powodem bana jest ciągłe niestosowanie się do regulaminu, ponadprzeciętna liczba ostrzeżeń i kompletny brak poprawy po każdorazowym zdjęciu bana czasowego. Ponadto zaistniały słuszne podejrzenie do użytkownika, że ten nie jest w stanie zrozumieć regulaminu forum, a tym samym nie może z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawiam na prosbe:

 

 

No to prosze mi pokazac gdzie złamalem regulamin po ostatnim zdjeciu bana ? bo jakos sobie nie przypominam, chyba ze chodzi o rozmowy o gejach ... wiec widac ktos tu jest zagorzałym homofobem skoro nie lubi gejow...

I ciekawe skad ten pomysł ze regulaminu nieznam ? Bo nie chcialem napisac rozprawki ? a co ja jestem na jakims egzaminie ? szkoda mi czas upoprostu na takie pierdoły...

zreszta wydaje mi sie ze sam Deus nie znasz regulaminu, baaa ty go nawet pod siebie ustawiasz jak jest taka potrzeba...

Zreszta twoja odpowiedz jest absurdalna bo nic nie wykazuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pią, 09 lis 12 Inne 0 deusx Szczegóły

pią, 09 lis 12 Obraza użytkownika 1 deusx Szczegóły

czw, 18 paź 12 Spam 5 MiG Szczegóły

śro, 22 sie 12 Spam 2 Dagger157 Szczegóły

śro, 01 sie 12 Niewłaściwy język 1 Dagger157 Szczegóły

pon, 14 maj 12 Inne 999 deusx Szczegóły

nie, 13 maj 12 Spam 1 deusx Szczegóły

pią, 06 kwi 12 Inne 0 deusx Szczegóły

pią, 06 kwi 12 Spam 1 deusx Szczegóły

pią, 06 kwi 12 Inne 2 deusx Szczegóły

pon, 26 mar 12 Inne 1 deusx Szczegóły

sob, 17 mar 12 Inne 0 deusx Szczegóły

pon, 19 gru 11 Inne 0 deusx Szczegóły

śro, 07 gru 11 Inne 1 deusx Szczegóły

nie, 27 lis 11 Inne 0 deusx Szczegóły

czw, 17 lis 11 Inne 0 deusx Szczegóły

pon, 14 lis 11 Inne 0 deusx Szczegóły

pią, 21 paź 11 Inne 0 -NightGhoust- Szczegóły

pią, 02 wrz 11 Inne 0 deusx Szczegóły

czw, 07 lip 11 Inne 0 -NightGhoust- Szczegóły

czw, 09 cze 11 Inne 0 -NightGhoust- Szczegóły

czw, 09 cze 11 Inne 1 -NightGhoust- Szczegóły

 

 

Ze szczegółami byłoby ze dwie kartki a4. A starsze warny mają 0, bo były wstawiany jeszcze na starej wersji forum. 22 warny z czego większość ponad 1 punkt, a 10 jest dozwolonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx ale po co wklejasz całosc jak sam napisałes ze łamie regulamin po ostatnim zdjeciu bana ? Wiec pokaz mi te warny ktore dostalem po odbanowaniu ?

no jedna obraza jest ktora w sumie nazwac ciezko obraza, no i za spam warn... a spam to pojecie wzgledne w sumie, bo dla jednego bedzie to spam a dla drugiego normalny wpis w temat...

To dajesz bana i nawet nieumiesz dokladnie wytłumaczyc za co ? no to ładnie sobie działasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marshal to taki typ człowieka który za dużo pisze i za dużo gada nie potrzebnie, taki bez wewnętrznych barier, nie potrafi się zatrzymać i odetchnąć, zamknąć się wtedy gdy wypada i odpuścić sobie....

 

niestety ma pecha, ponieważ deuxs jest do niego podobny - taki usadny strasznie

 

powinniście sami ze sobą o tym pogadać i ktoś musi ustąpić, żeby sobie nie robić wyrzutów bez sesnu i potrzeby

 

niestety marsh to chyba ty będziesz musiał odpuścić, wypada jednak ustąpić

 

a co do mojego postu: piszę w tym miejscu dlatego(mimo iż jestem przeciwko SS i ich teoriom) iż lubie z marshem pogadać głupoty i pośmiać się i również dlatego że każdego czasem ponosi i mnie i ich, a potem się żałuje

dlatego z tego miejsca zachęcam do rozejmu i pogódźcie cię!

złość tu nic nie pomoże, szkoda czasu na takie duperele

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę marshalla ;)

Dla informacji, za to jedynie był warn, powodem bana jest ciągłe niestosowanie się do regulaminu, ponadprzeciętna liczba ostrzeżeń i kompletny brak poprawy po każdorazowym zdjęciu bana czasowego...ciach

 

Deus to pierwszo piszesz ze niema poprawy po ostatnim banie... jak cie pytam w ktorym miejscu złamalem regulamin po ostatnim unbanie to mi teraz wyjezdzasz ze to jest za całosc..... nawet nie potrafisz nalezytego stanowiska zajac tylko ciagle odwracasz kota ogonem... napisz poprostu ze nielubisz mojej osoby i dlatego jest ten ban a nie tutaj scieme walisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.