Skocz do zawartości

Flota bojowa stwórz


Bestia

Rekomendowane odpowiedzi

:) proszą żebym zaczął wątek ok proszę bardzo

:tak: nowa odnoga w zadaniach (bo z monami to lipa)

:) przynajmniej z 50 zadań (propozycja)

:) od 1kk ow do zbudowania dla malusich (propozycja)

:) do Bóg wie ilu hehehe dla głodomorów (propozycja)

:) mega nagrody tak zeby szło zrobić z nich kolejny lvl (propozycja)

:D i niech się nam rodzi nowa karma (dla bant rzecz jasna)

:blabla: może wtedy nie padniemy z nudów hehehehehe

 

"generalnie chodzi oto żeby powstało 200 nowych flot tak żeby Winiu miał sie z czego odbudować"

 

 

;] pozdr.

Edytowane przez Bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

należałoby dodać zadania które w jakiś sposób sprawią aby wszyscy budowali flotę, ale także coś co w ramach tych zadań flot mogli by uczestnicy zrobić dla innych graczy

 

pomysł Besti uważam zasadniczo za trafiony :)

 

Oremi jak najbardziej mogą zrobić coś dla innych !!!!!!!

:P zostawiać je na monach hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw wymyśl te "przynajmniej" 50 zadań przed założeniem takiego tematu. Takie pomysły z góry skazane są na niepowodzenie, czemu ?

Mamy już zadania, na prawdę dobre zadania, nie ma sensu i czasu aby administracja ponownie się nimi zajmowała, dlatego ta część spada już na użytkownika. Jeżeli jako użytkownik proponujesz pomysł musisz go wymyślić a nie dać tylko wizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) o nie nie, nie takie numery z nami ja wypisze 50 zadan i sie zacznie spam do Bożego Narodzenia że tyle za mała a tyle za dużo

:tak: wodzu krótka piłka 50 zadań do stworzenia w Twojej interpretacji :) możesz zacząć od 1kk ow potem wiecej i wiecej i wiecej potem kr hehe pancki itd itp Twoja niech bedzie wola byle to zrobić zanim skończą sie nam pomysły na kawały bo tylko nimi żyjemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oremi jak najbardziej mogą zrobić coś dla innych !!!!!!!

:P zostawiać je na monach hehe

 

mogą ale nie o śmiech tu chodzi tylko o właściwe podejście

ale jak chcesz coś zrobić na + to najpierw coś napisz a potem pisz do Alienów o pomoc

 

jutro będę miał czas to coś wymyślę, jeśli i ty się postarasz racjonalnie i wymyślisz choć 5 zadań które dadzą się wdrożyć w życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zadania, a po co? Floty latają z surki, złomów czy innych środków astatowych. Każdy potrafi sprawdzić ile ich lata tych flot oczywiście. Dużo to to ich nie lata ale widocznie samo eko oraz zbieranie badań wystarcza większości graczy. BTW po zmianach ze spalaniem, mocą stateczków i pancernymi moonami gra stała się bardzo statyczna, niewielu buduje flotę z surowców, a ci którzy ją kupują za astaty szybko ją tracą. Słabym promyczkiem nadziei był pomysł z ekspedycjami - surowce itp z ekspedycji lub złom z szperek bezpańsko pozostawionych samym sobie. Nie do mnie należy określanie strategi prowadzenia tej gry przez jej właściciela lecz obawiam się, że powoli się ona stacza ku powolnemu zapomnieniu i odpływowi graczy poza oczywiście tymi z topki lub kółek wzajemnej adoracji.

Edytowane przez Spinrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zadania mniej więcej w tym stylu tylko nie zacznijcie sie kłócić co za ile bo nie w tym rzecz

 

 

Nr 1 Wybuduj 10.000.000 okrętów wojennych i wykonaj nimi 10 ataków na aktywnych graczy - nagroda 500.000.000 deuteru

Nr 2 Wybuduj 10.000.000 ultra transporterów i wykonaj nimi 50 udanych ataków - nagroda 1.000.000.000 deuteru

Nr 3 Wybuduj 100.000.000 niszczycieli i wykorzystaj je w co najmniej 1 udanej obronie - nagroda 2.000.000.000 deuteru

Nr 4 Wybuduj 500.000.000 bombowców i wykonaj nimi 5 ataków na systemy obronne graczy - nagroda 5.000.000.000 deuteru

Nr 5 Wybuduj 3.000.000 gwiazd śmierci i wykonaj nimi 1 atak niszczenia księżyca -nagroda 7.000.000.000 deuteru

Nr 6 Wybuduj 1.000.000.000 pancerników i wykonaj nimi 10 ataków na graczy - nagroda 10.000.000.000 deuteru

Nr 7 Wybuduj 10.000.000.000 lekkich myśliwców i wykorzystaj je do udanej obrony swojej floty - nagroda 15.000.000.000 deuteru

Nr 8 Wybuduj 5.000.000.000 krążowników i wykorzystaj je do wsparcia ataku związku -nagroda 20.000.000.000 deuteru

Nr 9 Wybuduj 10.000.000 gwiazd śmierci i wykonaj nimi udany atak niszczenia księżyca o średnicy 5000 - nagroda 25.000.000.000 deuteru

Edytowane przez Bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to bombowce żeby w końcu ktoś je klepnął i przeszedł dalej można jeszcze zrobić z cm dla zabawy a zadania są tylko przykładowe, nie będę robił za bossa ;D jak będzie chciał to przysiadzie nad tym policzy i zrobi jak ma być :) ja to tu tylko sprzątam i powiem serio ze zadania są bardzo dobrą alternatywą w tej gierce i potrzeba ich dużo dużo więcej :tak: jak nie ma zbytnio na co latać to przynajmniej zajmujemy się zadaniami

 

:) tak sobie pomyślałem że można wprowadzić zamiast nowych graczy bo jest ich mało jak by nie patrzeć, konta z pojawiająca sie losowo surka i flotą można je nazwać piratami np. :) i już było by za czym gonić po uni :D ale to temat na następny wątek hehe

Edytowane przez Bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 9 Wybuduj 10.000.000 gwiazd śmierci i wykonaj nimi udany atak niszczenia księżyca o średnicy 5000 - nagroda 25.000.000.000 deuteru

 

Czy Ty wiesz jaki jest koszt wybudowania 10 kk GŚ ?

Ta nagroda przy tym to nic i zero opłacalności.

 

Zadanie z GŚ powinno być jako 30 około.

W Twojej propozycji jest za duży skok w flotach, koszt floty > od nagrody.

Ludzie będą patrzeć na zysk.

 

 

Tak przyglądając się w Twoją propozycję, to budujesz flote, a z zadania masz deuter na atak lub FS.

Edytowane przez Kurosaki-Dono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależeś wymyślił

 

 

powinny być zadania typu

- stwórz 10 księżycy u graczy aktywnych

- pozbieraj pz o wartości...

- przeprowadź minimum ...1000 ataków z użyciem UT I zyskiem minimum 10kkk deu(żeby nie latać jednym ut na jedną planete w układzie, dlatego jest wartość rabunku)

- utrzymaj flotę o wartości min ...50kkk pkt przez okres tygodnia - dwóch

(np też utrzymaj 4kk GSów przez 2 tygodnie, albo inny statek, albo łacznie całe floty itd )

 

 

to są zadania na floty, a nie zadania na niszczenie flot, chodziło mi o floty które są, a nie których zaraz nie będzie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl swietny jesli ktos gra tylko dla zadan i eko to tak czy siak po wprowadzeniu nowych postawil by flote i musial by sie nia opiekowac aczkolwiek jest demontownia... a boss umywa rece wprowadzil nowa promocje w sklepie i nie ukrywam ze zaraz po powrocie z niej skorzystam bo jest to oplacalne za 20zl z 48kkkk surki wielkiej floty nie bedzie ale ilosc wr w razie obrony owszem...:] szkoda ze portfel deusa pęcznieje a uni wymiera az niechce sie grac, mam nadzieje ze wymyslicie jakies ciekawe zadanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oremi jeszcze coś konkretnego wymyślił, zadania typu "przeprowadź X ataków statkami Y rabując Z surowców" wydaje mi się, że złe by nie były.

 

Ale Bestia... no admin to nie sługus, że rzucasz tematem "fajnie by było nową gałąź zadań zrobić" i on ma robić.

Chcesz - rób. To nie jego pomysł i ma wiele ważniejsze rzeczy do roboty.

 

Ja ew. mógłbym coś obkminić jeśli mi się pomysł spodoba ale to "coś" to kiepski żart, a nie pomysł. Nagrody za które zdobędę kolejne nagrody?

Jakbym kupił los na loterii i wygrywam kolejny los na kolejną, większą wygraną. Krótko mówiąc WTF?? o.O

 

i potrzeba ich dużo dużo więcej (zadań)

Na początku było ich może... 20? Potem poszerzyłem tę listę do ~60 teraz wspólnie z kilkoma osobami wycisnęliśmy nawet ze 150 i ciągle mało. Tak można w nieskończoność to ciągnąć i wiecznie będzie mało.

 

 

Sugerowałbym kombinować zadania typu tego z 1 zdania. Zbieranie RW to chyba żadne zadanie, robimy to automatycznie po wykonaniu ataków należących do innych zadań (Flota wygrane/obrona). Tak samo robienie moonów - taka gałąź ma być właśnie dodana. Z tym, że nie ma nic o graczach aktywnych - to można by zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo co to za przyjemność latać po nieaktywnych, farming na 50%?

zadań kilka na utzymanie floty, plus zbudowanie i coś nimi zrobić -pętli się nie zrobi, ani beczki ale jakieś typu farmerskie, komuś w czymś pomóc... no trzeba w jakiś sposób zmusić przeciętnego gracza uni, aby po za eko zaryzykował i stworzył flotę, same zadania zrobiłbym na nowym uni lub dał do zrobienia jedynie słabszym aby ci mocniejscie nie zarobili na tym, bo to nie o nich się przecież rozchodzi .......a równość to tylko za komuny była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość nowynowy

jak dla mnie genialny pomysł ja puki co gram tylko eko i dla zadań, też gdyby były nowe zadania na flotę pewnie bym ją postawił, z tym żęby były logiczne nagrody za logiczne zadania bo na chwilę obecną floty zadania dla mnie są bez sensu dlatego że zadanie Wykonaj atak na co najmniej 40.000.000%. za takie grosze mija się z celem ja zbuduję w miarę dużą flote (jak na mnie) zrobie zadanie dostane te groszaki a za 2 dni wleci ktoś i mnie zezłomuje. Też proponuję żeby zadanie typu np wybyduj 100 k OW po wykonaniu dawało conajmiej 90% wartośći jaką włożyłem w dane zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje tak,ze zalozmy jest zadanie postaw 1kkk OW. no to stawiam,a za zadanie mam zwrocone 40 % floty. tzn, to czego nie pozbieralbym z debrisu.

jesli jestem lamusem,nie wiem co to fs itd to strace,jesli nie to zysku miec nie bede,ale straty rowniez.

Edytowane przez -shiwa-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

proponuje tak,ze zalozmy jest zadanie postaw 1kkk OW. no to stawiam,a za zadanie mam zwrocone 40 % floty. tzn, to czego nie pozbieralbym z debrisu.

jesli jestem lamusem,nie wiem co to fs itd to strace,jesli nie to zysku miec nie bede,ale straty rowniez.

 

Wcale nie muszę być lamusem żeby stracić flotę. Są ludzie w tej grze dla których ogam pozostaje cały czas grą a nie całym życiem tak jak dla innych. Nie zawsze mam czas wejść na ogam żęby odebrać i posłać nowego fsa bo np.mam rodzinę, pracę, obowiązki itp. też żeby pobudzić graczy takich jak ja to jedyny sposób. A twój pomysł to tylko kolejne mialiardy pkt dla topki graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowynowy... ja chce zwrocic CZTERDZIESCI procent floty. a nie 90. topka zrobi wszystkie zadania 1 kliknieciem i dostanie 90 % zwrot, pomyslales ?

 

a fs mozesz myslec jak wysylasz i wyslac na taka godzine,kiedy na pewno bedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nowynowy

nowynowy... ja chce zwrocic CZTERDZIESCI procent floty. a nie 90. topka zrobi wszystkie zadania 1 kliknieciem i dostanie 90 % zwrot, pomyslales ?

 

a fs mozesz myslec jak wysylasz i wyslac na taka godzine,kiedy na pewno bedziesz.

 

No to masz w sumie rację ale nie ma możliwości zrobienia zadań które nie zasili znowu graczy top z tym żę jak dla mnie dana ilość surowca zmienia dużo a dla top 10 to są grosze. A jeżeli chodzi o godzinę której będe pewny, to pewny tylko jestem śmierci i podatków. Pozatym koło się zamyka bo jeżeli ja zbuduję flotę na poziomie 50 kk pkt to tak naprawdę nie ma na kogo nią lecieć bo albo wszyscy inni mają flotę o 100x poteżniejszą albo 100x słabszą co za tym idzie na co mi taka flota. Jednak jeżeli wrzucimy zadanka i trochę się to ruszy pujdzie już z górki będzie wiecej flot powiedzmy równej wartości, chociaż z drugiej strony maniacy zaorają to wszystko w 2 dni. Czyli podsumowując nie da się nic zrobić :(

Edytowane przez nowynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.