Skocz do zawartości

Ekspedycja


Buszek

  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zwiększyć możliwość wysyłania szperaczy ?

    • Tak
      12
    • Nie
      7
    • Nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ; D

 

 

 

Mam taki pomysł żeby zwiększyć możliwość wysyłania szperaczy z 150.000.000 do np 300.000.000 lub trochę mniej .

 

 

Jeżeli ten pomysł nie ma wejść to jakie są tego powody ?

 

 

 

 

Jeżeli chodzi o to że będzie można zbierać większą ilość deuteru to chyba nawet dobrze by było .

 

 

edit :

 

Gracz cycu wpadł na jeszcze lepszy może dla nie których osób pomysł żeby znieść ograniczenie .

Edytowane przez Buszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez limitu? W tym momencie wyrzuciłeś powagę za okno :P

Miałbym w 2 dni dość surki, by rywalizować o TOP1 u2, a jestem 15...

 

Z całym szacunkiem to jest tylko pomysł nie jest on może przemyślany żeby ograniczyć ale może podnieść np do 250kk lub 300kk jak napisałem w pierwszym poście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez limitu? W tym momencie wyrzuciłeś powagę za okno :P

Miałbym w 2 dni dość surki, by rywalizować o TOP1 u2, a jestem 15...

 

Nie wiem co Ty masz w tej głowie swojej :) ale każdy Twój post powoduje rogala na mojej twarzy :)

Chyba matematyka nieźle Ci w tej głowie namieszała ;) z mózgu pasztet ;)

 

 

Aby spamu nie było :P

 

Pomysł, zły i bezsensowy.... nawet podwojenie szperaczy tylko przez chwilę spowoduje różnicę później i tak znów się to wyrówna i będziecie psioczyć czy aby nie można było podwoić liczby szperaczy(ponownie)..... BEZSENS.....

Edytowane przez hhsnake0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO jak ktoś zrobi 30 poziom PTE, wiesz co to będzie? pomyśl 6 slotów załóżmy po xxxxkkk szper.... proszę Cię, można by zwiększyć ale znieść.

 

czytaj może cała moją wypowiedź potem przemyśl co napiszesz z 3 razy i wtedy dopiero zastanów się co masz napisać .

specjalnie edytowałem temat i dodałem co jeden z graczy zasugerował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowal jesli chodzi o max liczbe wysylania szperaczy zeby to zalezalo od lvl ekspedycji . Zeby kazdy poziom badania dawal +10%

 

np x poziom ekspedycji to 150k max

+1 to 150k +10%

 

Zakładając, że ekspedycje można wysyłać od 20 lvl to można by dać 100 mln + 10 mln za każdy kolejny lvl. Było by to coś pomiędzy.i wzrost nie byłby jakiś duży, bo max. można by było wysłać 200 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.