Skocz do zawartości

Ban z urlopem, a nagle ban bez urlopu?


Nyczu99

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę nikogo wykorzystywał bo znów dasz warna komuś za pisanie za mnie, choć nie wiem od kiedy tak się dzieje ani gdzie to zostało opisane.

 

Dostaję bana za wulgaryzm na pw w którym świniak sprzedający się SS na to zasłużył, dostaję urlop wraz z banem. Teraz nagle mi ktoś pisze że nie mam U. Czy moją winą jest, iż ktoś nie popatrzył że byłem wyliczony? Po nad to, Marek puścił 10 czy 12 slotów ataków, jaka jest pewność , że puści flotę na odpowiedni czas? Nie mogę zrobić podstawki ani nie mogę się nawet zebrać, więc mogę tak stać i stać a SS mnie może zjechać nawet i jutro. Nie dość że mam teraz pewnego złoma to nic nie mogę zrobić.

 

Po nad to, dlaczego nam po znalezieniu nowych linków zostało przedstawione iż podchodzą pod nielegalne oprogramowanie, a marek na nich śmiga 3 dzień od zgłoszenia i nic?

 

I jeszcze jedno pytanie, dlaczego w regulaminie nie ma nic na temat nagrywania obrazu + automatycznego odświeżania ekranu podczas falangowania? Programy, więc gdzie tu sens, skoro zakazujemy falangatorów, to daj też zakaz na tego typu "mechanizmy".

 

Kolejna rzecz, pamiętam dawniej jak bany były z powodem "do wyjaśnienia", dlaczego takich banów już nie ma?

 

A no i jeszcze to z początku, gdzie jest napisane, że za pisanie za kogoś odwołania są warny? Jesteś tak restrykcyjny do regulaminu to sam go przestrzegaj.

 

Aha i gdzie się zawieruszył temat odnośnie tego mojego bana i urlopu, bo podobno takowy był.

 

PS.

 

Oddam u3 top 99

Uni 4 top 16

Uni 5 top 105

Uni 6 cholera wie jaki top po stracie floty będzie.

 

GG 4435083

 

 

Edit. Zostalo u3 i u5 do oddania

Edytowane przez Nyczu99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej sytuacji, cały dzień spędziłem dziś w pracy.

Ban został nałożony przez Dagger'a, który został SGO na u6. Jeśli oczekujesz wyjaśnień napisz odwołanie w odpowiednim dziale a napewno otrzymasz stosowne wytłumaczenie odnośnie powodu blokady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zakazać nagrywania ekranu jak tego sie wykryć nie da, co innego z automatycznm odświeżaniem.

Problem polega na tym że falanga jest za tania bo dzień klikania to jakies 3 bln deu, co to jest ?

Powinna kosztować przynajmniej 1mld za klik to może sie odechce co poniektórym klikania cały dzień :)

Edytowane przez cycu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

.......

 

Aha i gdzie się zawieruszył temat odnośnie tego mojego bana i urlopu, bo podobno takowy był.

 

..........

 

 

to jest link do tematu http://forum.ogam.ne...-utracic-floty/

 

niestety temat jest tu:

http://images47.fotosik.pl/1632/b7e09f78abc54b00gen.jpg

Edytowane przez karaluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tematy zostają przenoszone do odpowiedniego działu a nie po 20 minutach lądują w koszu, hm, dziwne.

 

Tak czy siak, admin był, ani słowem się nie wypowiedział. Konta oddane, powodzenia i miłej zabawy.

 

PS.

co do mojego skanowania....skanuje normalnie z galaktyki

 

 

Tak, ja też w 18 sekund 20 planet ręcznie skanuje ;)

 

Temat do zamknięcia i wyjebania do kosza w ciągu 20 minut żeby po mnie nie było syfu :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.