Skocz do zawartości

ban na sb.deusx przestac olewac graczy!!!


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

ban na sb dla marshalla...

po pierwsze ban za co? za obraze gracza eryk i nazwanie go typkiem bez mózgu..

dałes dozywotniego bana marsziemu za obraze pseudo gracza ale to ze pseudo gracz eryk napisał do mnie na forum w temacie zmian przeliczen ze mnie przeleci w kakałko kompletnie zlekcewazyles.... no gimbus pisze co chce a ty nic tylko do marshala sie czepiasz i wklejasz mu podstawy regulaminu i nakazujesz by sie z nimi zapoznał a potem stwierdzasz ze uwazasz ze ów pan jak to ładnie nazywasz marshalla nie rozumie go i du** i ban...

a ty deusx rozumiesz regulamin? dlaczego nie odpisujesz na wiadomosci od graczy? skoro masz swiecic przykładem dla innych to wytłumacz mi swoje postepowanie? dlaczego eryk za obraze mnie i to total wlugarną nie został ukarany? dokonujesz sobie osobistej selekcji graczy i ustalasz swoje własne prawo blokady kogos na kogo masz ochote zrobic blokade albo nie...

mamy tu do czynienia z totalną ignoracją i szowinistycznym podejsciem twoim do funkcjonowania całego tego uni...sam pomysł zmian naliczen stał sie w sumie tematem do kłótni dyskusji i podziału tego uni..wywołales sam burze nad którą nie potrafisz zapanowac jedynie tylko co robisz to banowac wyrywkowo jak leci tych co ci nie pasują bo mają inne zdanie niz ty..

proponuje napisz nowy regulamin i nazwij go TOTALITARYZM ZASAD WEDŁUG DEUSXA !!...

w du*** mam czy mnie zbanujesz....olewam forum i sb...jesli niema w nim demokracji tylko wolnoc tomku tym co w tyłek ci wchodzą to niech sobie tam siedzą razem z tobą i wymyslajcie nastepne bany warny wedlug pseudoregulaminu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś odpowiedź (wiadomość niespełna sprzed czterech godzin), że jak piszesz już na kogoś zgłoszenie i kogoś jeszcze obrażasz w tym zgłoszeniu to nie będę tego rozpatrywał.

 

Ponadto, gratuluję swoistego wypracowania, totalny stek bzdur, post, który jest co najmniej nie na poziomie, obrażasz cały team nie tylko tu, ale też w postach na forum, dlatego łamiesz ten jak to nazwałeś "pseudoregulamin" i skoro masz takie zdanie o tym wszystkim to po prostu zakończ tutaj siedzieć i grać. Ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.