Skocz do zawartości

Naliczanie pkt flot


spag

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie nie wie skąd leci

 

Od tego jest sojusz. zbierasz ekipe 5 osób i po zabawię.

 

 

Wg mnie niema to najmniejszego sensu.

 

No ale dlaczego czy bedzie Ci to panie szanowny Winiaczu w czyms przeszkadzalo jezeli zobaczysz skok flot 8h pozniej a nie godzine ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ciebie dla was, jak wy macie 90% flot na tym uni, wam się w zasadzie nikt nie oprze...

 

staty w innych grach są w ciągu dnia raz bo tam podobno powoli się gra, ale tam też powoli się buduje floty, a tu sekunda i pobudowana, wybudujesz top 20 w sekundę ale i stracisz ją w sekundę...

czy chcesz mi powiedzieć że ta gra polega jedynie na tym: żeby minutę po pełnej godzinie wejść w staty floty i po 10 minutach cieszyć się z tego że się zrobiło SJ, a jak się trafi ktoś z grubszą kasą to ST?

 

czy na tym ta gra ma polegać? pomóżcie trochę czasem tym słabszym aby i oni się pocieszyli to flotą trochę dłużej niż godzinę

bo w zasadzie jak wam to bez różnicy to co wam zależy na tym żeby nie zmieniono zasad statystyk flot, ostatecznie może się okazać że wam przybędzie celi i w końcu może będziecie mieli komu tą swoją wojne wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dlaczego czy bedzie Ci to panie szanowny Winiaczu w czyms przeszkadzalo jezeli zobaczysz skok flot 8h pozniej a nie godzine ? :)

 

 

A czy tobie coś da jeśli twoj skok zobacze 8h później ??

Będziesz miał stracić flotę to i tak ją stracisz czy po 8godzinach czy po 1 godzinie

 

Poprostu trzeba się pilnowac.

 

 

 

dla ciebie dla was, jak wy macie 90% flot na tym uni, wam się w zasadzie nikt nie oprze...

 

staty w innych grach są w ciągu dnia raz bo tam podobno powoli się gra, ale tam też powoli się buduje floty, a tu sekunda i pobudowana, wybudujesz top 20 w sekundę ale i stracisz ją w sekundę...

czy chcesz mi powiedzieć że ta gra polega jedynie na tym: żeby minutę po pełnej godzinie wejść w staty floty i po 10 minutach cieszyć się z tego że się zrobiło SJ, a jak się trafi ktoś z grubszą kasą to ST?

 

czy na tym ta gra ma polegać? pomóżcie trochę czasem tym słabszym aby i oni się pocieszyli to flotą trochę dłużej niż godzinę

bo w zasadzie jak wam to bez różnicy to co wam zależy na tym żeby nie zmieniono zasad statystyk flot, ostatecznie może się okazać że wam przybędzie celi i w końcu może będziecie mieli komu tą swoją wojne wypowiedzieć?

 

To idz sobie na inną grę jak tutaj jest la ciebie za szybko

Wg mnie przeliczenia są dostosowane do prędkości jaka tutaj jest.

i o to w tej grze chodzi.

Edytowane przez Winiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy się poprostu boicie zmian i taki stan wam pasuje,

 

wg układu wstaje rano patrze w staty, szybki skanik ze statów, jak się nie znajdzie to zaglądamy w mapkę,,, a tu ma planetki, szybki skanik, flota stoi, lotka w układ, telepekiem w gale, recki już w drodze na pz, lot flotą albo na mona albo na planetke(zależy czy wszyscy śpią czy nie) potem atak, lot na własnego mona stałego, kasujemy lotkę, recki wracają, potem forum wpisujemy siebie potem tego noba co nie uciekł, potem piszemy na koniec że pozbierane, i dzień od chaczony, można się pochwalić że się zrobiło - skan - lot - buum :)

 

a jakby statów nie było trzeba by było albo być jak się staty odświerzają ( i wtedy też wszyscy by byli, szanse spadają) albo trzeba najpierw by było z godzinę poskanować żeby się coś znalazło... jakby to była godzina

 

 

szkoda nawet gadać jak to jest, wszyscy to wiedzą, wszyscy to widzą, prawdziwi flociarze? czy łapacze statystyk,,,,

 

bez komentarza

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza to jest twoje rozumowanie ;)

 

Teraz siedzę dajmy po 10h dziennie , jak przeliczenia będą raz na dzień to będe wchodził tylko po przeliczeniu bo po co więcej razy ??

 

I napewno wielu graczy teżbędzie wchodziło tylko po przeliczeniu.

 

Jezeli bedziesz wchodzil tylko po przeliczeniu bedzie mozna Cie farmic :D wiec tu jest kolejny + tej zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu trzeba się pilnowac.

 

Powiedzial chłop, ktory nakupil sobie 50 kkk owow i tyle samo lmow ;D ; na zezlomowanie ktorego nie wystarczylby acs wszystkich graczy z top 300 razem wzietych (bez urlopowiczow i jego sojusznikow). Dobre ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winiu, akurat stan u2 zawdzięczamy takim jak Ty (nie żeby bycie zawziętym flocierzem było złe.. po prostu negatywnie wpływasz na grę :P) - siedzą 10h dziennie łapiąc wszystko co się nie rusza i mamy 10 dużych flot, bo oni się dostosowali, a reszta niech idzie na inne gry.

No i poszli.. Z ~2000 mamy może 50-100 na u6. Ja na OGame nie wiedziałem co to idler, tutaj jest to 95% kont.

Nie mam aktualnie podglądu jak staty wyglądają na u6 ale na 99% coś koło TOP10-20 jest wyraźnie zaznaczona granica między przeciętnym graczem, a tymi którym pasuje obecny stan.

Edytowane przez Neriel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Winiu SIEDZIBA SZATANA 3.630.895.885.890

2 DropShot 3.089.534.066.430

3 bullshit_ SIEDZIBA SZATANA 2.795.540.087.850

4 Hejter SIEDZIBA SZATANA 2.591.515.323.320

5 livemylife SIEDZIBA SZATANA 2.497.760.973.890

6 wiktoria SIEDZIBA SZATANA 2.274.005.195.470

7 Dusha SIEDZIBA SZATANA 1.607.007.827.280

8 Luftwaffe SIEDZIBA SZATANA 880.502.079.327

9 BestiaOrg SIEDZIBA SZATANA 796.239.655.803

10 ARAB SIEDZIBA SZATANA 678.493.119.542

11 spieriz 320.197.630.452

12 Nyczu99 Nightingales 304.272.569.440

13 Czarny93 242.917.344.530

14 -shiwa- ALIEN INVADERS 214.024.176.909

15 GazowanySmalec ALIEN INVADERS 166.381.553.531

16 KKK ALIEN INVADERS 125.418.327.839

17 13 SIEDZIBA SZATANA 117.563.474.316

18 madwayn Sojusz Grecki 95.459.449.975

19 Alwego ANIHILATION 78.005.834.338

20 WucOsamma SIEDZIBA SZATANA 77.616.880.027

 

floty, dosyć podobnie, jak wszędzie, no ale im z SS pasuje, no bo jak miałoby nie pasować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów podkreślę iż pomysł jak dla mnie jest dobry, również brak statystyk flot rzuciłby troszkę "tajemnicy" i więcej ludzi stawiało by floty.

Winiu opowiem to na swoim przykładzie czemu TAK na rzadsze przeliczenia albo brak statystyk flot.

 

Buduje flotkę, skanuje coś tam farmię mam godzinę dobrej zabawy, potem po przeliczeniu masa skanów od Ciebie i Twoich sojuszników co skutkuje tym że skacze z flotą z miejsca na miejsce żeby się nie wychylić i w pewnym momencie trzeba zrobić fs bo zaraz polecą moony, albo trafisz na powrót floty która coś tam Sobie zbiera i wtedy buum. I mam dość latania bo to tylko ucieczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów podkreślę iż pomysł jak dla mnie jest dobry, również brak statystyk flot rzuciłby troszkę "tajemnicy" i więcej ludzi stawiało by floty.

Winiu opowiem to na swoim przykładzie czemu TAK na rzadsze przeliczenia albo brak statystyk flot.

 

Buduje flotkę, skanuje coś tam farmię mam godzinę dobrej zabawy, potem po przeliczeniu masa skanów od Ciebie i Twoich sojuszników co skutkuje tym że skacze z flotą z miejsca na miejsce żeby się nie wychylić i w pewnym momencie trzeba zrobić fs bo zaraz polecą moony, albo trafisz na powrót floty która coś tam Sobie zbiera i wtedy buum. I mam dość latania bo to tylko ucieczka.

 

 

budujesz flotę - mija 24godziny do przeliczenia i i tak masz multum skanów i musisz uciekać. Wiec to nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam dość latania bo to tylko ucieczka.

 

Prosty, sprawdzony, choc troche kosztowny patent z u6 jak z ofiary stac sie łowca. Po 15-nastym przelewasz pol swojej wyplaty na jeszcze lepszy serwer ogam. Stawiasz sobie flote 100 razy wieksza niz srednia flot top 100. I juz jestes zaje...fajny ;D

 

p.s

Pamietaj jeszcze tylko, zeby zaglosowac przeciw zmianom w dotychczasowym sposobie naliczania pkt za flote. Pozwoli Ci to bowiem z kazda kolejna godzina byc jeszcze bardziej zaje...fajniejszym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nikt z teamu się nie wypowie

 

jak to nikt z teamu się nie udziela ? Pare postów w tym temacie raczyłem napisać...

Jak już mówiłem na shoutboxie, nie jestem ani za tak, ale także nie wykluczam opcji nie. Jest mi to obojętne, jednak co do usunięcia statystyk flot uważam pomysł za nie trafiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwolnij 9,8,7,6,5,4,3,2,1,%: dodatkowe wyslanie floty zaczerpniete z innego serwera.przy tej predkosci mozna cofnac zabawki niech licza napalency np;z- ss-

 

wyslanie floty 1-dnym kliknieciem a nie przezucaniem stronek , co zajmuje Winowi 20 sek jak okreslil ,dodatkowo znaczek na kazdej stronie gry np (czrwony punkcik .ze ktos nas skanuje lub leci na napadaj )lewy lub prawy rog do wyboru tez zaczrpniety z innej gry chcecie wiecej nie grajcie tylko tu inne serwery tez sa i maja tez ciekawe rozwiazania

Edytowane przez KKKK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.