Skocz do zawartości

Naliczanie pkt flot


spag

Rekomendowane odpowiedzi

mojemu koledze kkk pewnie chodziło o to że uciekanie i gra flotą na koncie może być łatwiejsza jeśli ktoś o to zadba tzn właściciel serwera i rozwiązań szeregu wielu problemów jest wiele tylko że to też wymaga trochę czasu i pewnie kiedyś się tego doczekamy, ale zwolnienie statów może odbyć się zaraz i już, nie trzeba czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje rozwiązanie kompromisowe:

statystyki liczone co 6 godzin, natomiast pojawi się coś dla flotowców - ale anonimowo.

 

Takie rekordy, podzielone na kategorię, np. flota od

 

1 do 10.000.000.000

10.000.000.000 do 50.000.000.000

10.000.000.000 - x

(podział punktowy podglądowy)

 

Taka statystyka byłaby co 30 minut odświeżana, ale dane posiadacza takiej floty na planecie byłyby tajne, tj. wiemy, że taka flota gdzieś na planecie/moonie jest, nie wiemy gdzie i kogo (bo jeszcze przeliczenia nie było) i szukamy, nie znajdziemy to przeliczenie nam pomoże (o ile ktoś nas nie uprzedzi).

 

Co wy na coś takiego ? To tylko propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystkie statystyki co 6h to ok plus dodatek jest ok tylko niech pokazuje ile ktoś anonimowy dorobił floty a nie ile aktualnie miał plus dorobienie:) nie co 30 min tylko co 1h -2h ze względu na podstawki np na gs 2 razy mi ktoś zawrócił :D przez statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat z du..y wziety taka prawda.... przeliczanie co godzine było od początku i jest dopasowane do szybkosci gry czyli do ogam.... to nie jest ogame ze ktos buduje flote ktos leci 2 godziny i mozna przeliczac co pare godzin....kto wpadł na taki debilny pomysł by to zmienic? a co mnie obchodzą dzieci neo ze im jest cięzko bo budują flote i jest przeliczanie i jej nie mają....od tego jest fs...nie chce przypominac ze serwer ruszył 1 czerwca ..kazdy zaczynał z kazdym i miał równe szanse by postawic flote....zasady gry sie zaakaceptowało w regulaminie...przeliczenie było od początku takie i nie widze powodu by zmieniac je tylko dlatego ze szczekają jakies słabe pałki ze im cięzko z tym...to niech idą marchewki sadzic w wiejskim zyciu na nk albo pasjansa układac albo najlepiej piłke kopac na podwórku ...co wam lamy jeszcze nie pasuje? moze niech wprowadzą poziom trudnosci co? heroes ogam serwer 6 poziom easy albo hard......hard dla nas easy dla łosi....a potem podział na krainy potem o cos dla kobiet ..jakis specjalny porgram surowców albo rózowe planety...zaraz ktos zawoła ze chce kucyki w sklepie albo eurogąbki wymienne na asty...rózowe misie buziaczki i najlepiej jeszcze rangink zrobic..kto ma najwiecej misiów dostaje surowce...bazarem jedzie równo....apeluje o rozsądek i zachowania zasad takich jakie były od początku...jak komus nie pasują niech nie gra proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlie "jak komus nie pasują niech nie gra proste? " tu nie chodzi o to ze ma przestać grac właśnie na odwrót ma zacząć grac zachęcić gracza do budowy floty i kupna astatów jak jesteście tak doświadczeni to zapraszam do podawania pomysłów związane z gra i zwiększeniem ilości flot deusx jak możesz wprowadź to co napisałeś na próbę zobaczymy jak to zda egzamin to zostanie jak nie wrócimy do tego co było. Cale ss zachęcam do podawania pomysłów na temat gry żeby zwiększyć ilość graczy i flot a nie tylko narzekania wiem ze będzie trudniej kogoś złapać :) ale coś za coś. Boicie się ze ktoś was będzie złomował a nie wy kogos i zas tematy na forum w SJ o złapałem kogoś bo podskoczył w statystykach i nie zrobił odrazy fs i radocha bo SJ macie i plus dla was :) zwiększenie poziomu gry na pewno wam nie zaszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat z du..y wziety taka prawda.... przeliczanie co godzine było od początku i jest dopasowane do szybkosci gry czyli do ogam.... to nie jest ogame ze ktos buduje flote ktos leci 2 godziny i mozna przeliczac co pare godzin....kto wpadł na taki debilny pomysł by to zmienic? a co mnie obchodzą dzieci neo ze im jest cięzko bo budują flote i jest przeliczanie i jej nie mają....od tego jest fs...nie chce przypominac ze serwer ruszył 1 czerwca ..kazdy zaczynał z kazdym i miał równe szanse by postawic flote....zasady gry sie zaakaceptowało w regulaminie...przeliczenie było od początku takie i nie widze powodu by zmieniac je tylko dlatego ze szczekają jakies słabe pałki ze im cięzko z tym...to niech idą marchewki sadzic w wiejskim zyciu na nk albo pasjansa układac albo najlepiej piłke kopac na podwórku ...co wam lamy jeszcze nie pasuje? moze niech wprowadzą poziom trudnosci co? heroes ogam serwer 6 poziom easy albo hard......hard dla nas easy dla łosi....a potem podział na krainy potem o cos dla kobiet ..jakis specjalny porgram surowców albo rózowe planety...zaraz ktos zawoła ze chce kucyki w sklepie albo eurogąbki wymienne na asty...rózowe misie buziaczki i najlepiej jeszcze rangink zrobic..kto ma najwiecej misiów dostaje surowce...bazarem jedzie równo....apeluje o rozsądek i zachowania zasad takich jakie były od początku...jak komus nie pasują niech nie gra proste?

Ahh podnieciłaś mnie tą wypowiedzią, normalnie bym cie puknął w kakałko :D

Poza tym, dzieci neo..czy to nie obraza?

 

 

//warn za brak kultury

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh podnieciłaś mnie tą wypowiedzią, normalnie bym cie puknął w kakałko :D

Poza tym, dzieci neo..czy to nie obraza?

 

a jak Ciebie inaczej nazwac ?

no mozna jeszcze gimbusem pewnie....

To ze koledzy Cie "pukaja w kakałko" i nnych mozliwosci nieznasz to nie moja wina

z dziewczynami mozna jeszcze inne rzeczy robic :P

 

 

Co do przeliczenia , to ja bym zostawił tak jak jest....

Od kilku lat tak samo , wiec niewiem po co to psuc ?

Edytowane przez marshall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak Ciebie inaczej nazwac ?

no mozna jeszcze gimbusem pewnie....

To ze koledzy Cie "pukaja w kakałko" i nnych mozliwosci nieznasz to nie moja wina

z dziewczynami mozna jeszcze inne rzeczy robic :P

 

 

Co do przeliczenia , to ja bym zostawił tak jak jest....

Od kilku lat tak samo , wiec niewiem po co to psuc ?

Jak dobrze że wygrałem aukcje, jutro wpłata i będziesz zezłomowany lada chwile n0bku :*.

 

 

 

//warn x2

//spam + obraza

//deusx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje rozwiązanie kompromisowe:

statystyki liczone co 6 godzin, natomiast pojawi się coś dla flotowców - ale anonimowo.

 

Takie rekordy, podzielone na kategorię, np. flota od

 

1 do 10.000.000.000

10.000.000.000 do 50.000.000.000

10.000.000.000 - x

(podział punktowy podglądowy)

 

Taka statystyka byłaby co 30 minut odświeżana, ale dane posiadacza takiej floty na planecie byłyby tajne, tj. wiemy, że taka flota gdzieś na planecie/moonie jest, nie wiemy gdzie i kogo (bo jeszcze przeliczenia nie było) i szukamy, nie znajdziemy to przeliczenie nam pomoże (o ile ktoś nas nie uprzedzi).

 

Co wy na coś takiego ? To tylko propozycja.

 

sposób fajny ok, tylko te 6 godzin...

 

mi się wydaje że statystyki mają być dla samej statystyki, tzn tak: kto jest niżej kto jest wyżej, zasadnym by wtedy było szukanie flot

szukanie składu graczy żeby wiedzieć czym on dysponuje

a sama ilość przedziałów powinna być jednak dużo większa deusx, sam zauważ że winiu ma floty prawie 4kkkk pkt flot, to przy twoim podziale gracz 40 razy słabszy, już by był w najwyższym przedziale, zasadnym by było wtedy zastosowanie przedziałów procentowych np top 3 flot, to 1 zakres, a ich średnia to 100% kolejne przedziały dla flot to od 100 do 90% od 90%-75%, od 75-55%,55-35%, od 35-15% i od 15-5%

 

tak jaki pisałem statystyk flot nie powinno być bo wtedy powyższe rozwiązanie nie będzie miało sensu

 

statystyki flot to młyn na wodę dla topowców którzy 100-krotnie przekraczają wartości i praktycznie bez obaw latają sobie, cała reszta nie stawia flot, nie wydaje nawet małego % pln na statki bo z taką przewagą nie mają szans, a nie każdego jest stać na to aby zaraz zapłacić nie wiadomo ile jak istanieje szansa że po godzinie nic mu nie zostanie - no poprostu szkoda kasy

 

edit:

w zasadzie to jeszcze lepiej by było jakby do 30% wartości wogule nie było statystyk wtedy ci najsłabsi byli by wstanie co kolwiek robić z flotą a reszta nie kontrolowała by ich przez statystyki - byłaby to wtedy naturalna ochorna graczy najsłabszych

Edytowane przez oremi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co to "psuć"?

Po to, żeby każdy mógł grać. Od kilku lat jest tak samo i od kilku lat uni jedno za drugim zdycha.

 

Tu jest jak w Polsce, kilku "grubasom" się obecny stan podoba, a reszta może sobie wyemigrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do podawania pomysłów związane z gra

 

Od 2 lat nawijam o uni bez astatów, każdy ma równe szanse, wycofać surkę, flotę i obronę za astaty i święto, oficerowie wiele nie kosztują. Czemu zamiast tego uni testowego nie zrobić uni bez astatów, i tam wprowadzać jakieś nowości? Gdy będą tam ludzie grali, każdy będzie miał szansę przetestować.

 

Co do pomysłu deusx, przeliczanie co 6 h no ok, ale z tymi rekordami flot to was głowy bolą? Będę widział że ktoś gdzieś postawił flotę z której wyjdzie małe SJ, i będę 11 gal skanował bo gdzieś ta flota jest? To takie szukanie igły w stogu siana. Nie jestem SSmanem, ale ani ja ani nawet oni tego robić nie będą. Ktoś tam dał fajny pomysł, zostawić jak jest, tylko przeliczenia co 2-3 h robić. Tylko znów jednego nie rozumiem, co wam z rzadszego przeliczenia? Skoro floty robicie i je zostawiacie, jeszcze najczęściej na matce, no to się nie dziwcie że macie od razu złoma po przeliczeniu i skoku +500 pozycji we flotach. To jest OGam, tutaj floty latają 2 minuty, a nie 2 godziny jak na ogame, że zostawisz flotę, wbijasz po 2 godzinach a i tak uciekniesz przed atakiem. Tutaj ma być zaletą prędkośc gry, a wy chcecie grę zwalniać. Skoro przeliczenie co 6 h, to aby dostować, zróbcie niech floty będą wolniejsze żeby to szło w parze.

 

Ogam polega na robieniu fsów, skoro nie potrafisz upilnować floty, to jej nie rób i graj eko, proste. Ja nie mówię nikomu to tu nie graj, ale sam się nauczyłem coś tam latać dzięki temu że dostałem nie jednego nie dwa złomy. Jak nie zakosztujesz goryczy porażki, to nie zakosztujesz też i zwycięstwa :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz ale zgadzam się z Anonem bardzo dobrze napisał ;)

Moim zdanie też najlepiej zostawić tak jak jest z tymi przeliczaniami bo jak ktoś ma stracić flotę to już straci nawet jak przeliczenia by było co 24 h a nie nasza winna przecież jest ze ktoś buduje flotę zostawia ją w bunkrze przychodzi przeliczenie i ma złoma . Prosta sprawa brak fs brak floty tak zawsze było i nikt nie da sie nic z tym zrobić Moim zdaniem lepiej zabrać się za Demontownie i albo ją całkowicie zlikwidować albo ograniczyć np że raz w miesiącu można ją używać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat nawijam o uni bez astatów, każdy ma równe szanse, wycofać surkę, flotę i obronę za astaty i święto, oficerowie wiele nie kosztują. Czemu zamiast tego uni testowego nie zrobić uni bez astatów, i tam wprowadzać jakieś nowości? Gdy będą tam ludzie grali, każdy będzie miał szansę przetestować.

 

Co do pomysłu deusx, przeliczanie co 6 h no ok, ale z tymi rekordami flot to was głowy bolą? Będę widział że ktoś gdzieś postawił flotę z której wyjdzie małe SJ, i będę 11 gal skanował bo gdzieś ta flota jest? To takie szukanie igły w stogu siana. Nie jestem SSmanem, ale ani ja ani nawet oni tego robić nie będą. Ktoś tam dał fajny pomysł, zostawić jak jest, tylko przeliczenia co 2-3 h robić. Tylko znów jednego nie rozumiem, co wam z rzadszego przeliczenia? Skoro floty robicie i je zostawiacie, jeszcze najczęściej na matce, no to się nie dziwcie że macie od razu złoma po przeliczeniu i skoku +500 pozycji we flotach. To jest OGam, tutaj floty latają 2 minuty, a nie 2 godziny jak na ogame, że zostawisz flotę, wbijasz po 2 godzinach a i tak uciekniesz przed atakiem. Tutaj ma być zaletą prędkośc gry, a wy chcecie grę zwalniać. Skoro przeliczenie co 6 h, to aby dostować, zróbcie niech floty będą wolniejsze żeby to szło w parze.

 

Ogam polega na robieniu fsów, skoro nie potrafisz upilnować floty, to jej nie rób i graj eko, proste. Ja nie mówię nikomu to tu nie graj, ale sam się nauczyłem coś tam latać dzięki temu że dostałem nie jednego nie dwa złomy. Jak nie zakosztujesz goryczy porażki, to nie zakosztujesz też i zwycięstwa :).

 

napewno polega na robieniu fsów? a ja myślełem że na szukaniu floty, ściąganiu monów i szybkich atakach... no ale to tylko taki skrót myślowy... pytania retoryczne

pomysł zdjęcia astatów nie jest zły, aczkolwiek nikt tu charytatywnie robić nie będzie i gdanie w stylu " wprowadzić jakieś nowości" o właśnie, jakie? pan anon coś wymyślił, nasz nyczu coś wie? co to za nowości, kkk napisał ale to trzeba wiedzieć co, a nie po najniższej lini oporu skrytykować i po zawodach,

 

w myśl maksymy charlie i inych "tępogłowych: "nie chcesz, nie graj" i ja: " nie chcesz skanować, nie graj" a sonda też szbciej lata do 3-4 sekund z 1 do 11 gali, a nie 2 minuty jak ona ogame, ale to trzeba najpierw chcieć, a nie jedynie patrzeć w staty i udawać że się samemu znalazło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że trzeba robić FS jest ok, jednak, że trzeba go robić dosłownie cały czas choćby na czas śniadania to już bynajmniej mi się nie podoba.

No i fakt, że każdego FSa da się złapać..

 

Przeliczenia niewiele do tego mają, więc w tej kwestii nawet bym nie dyskutował - to niewiele da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno polega na robieniu fsów? a ja myślełem że na szukaniu floty, ściąganiu monów i szybkich atakach... no ale to tylko taki skrót myślowy... pytania retoryczne

pomysł zdjęcia astatów nie jest zły, aczkolwiek nikt tu charytatywnie robić nie będzie i gdanie w stylu " wprowadzić jakieś nowości" o właśnie, jakie? pan anon coś wymyślił, nasz nyczu coś wie? co to za nowości, kkk napisał ale to trzeba wiedzieć co, a nie po najniższej lini oporu skrytykować i po zawodach,

 

w myśl maksymy charlie i inych "tępogłowych: "nie chcesz, nie graj" i ja: " nie chcesz skanować, nie graj" a sonda też szbciej lata do 3-4 sekund z 1 do 11 gali, a nie 2 minuty jak ona ogame, ale to trzeba najpierw chcieć, a nie jedynie patrzeć w staty i udawać że się samemu znalazło

 

 

ale co Ci przeszkadza czy statystyki mi pomogą złapać Twoja flotę czy nie ??:>

TY nawet nie wiesz ile MY flociarze dziennie oddajemy skany na wszystkie planety ;) co TY pewnie przez tydzień tyle skanów nie dajesz :0 dla mnie prosta sprawa czy będą te statystyki czy nie to i tak floty będę padać bo to nie wina jest statystyk tylko brak fs, Ludzie którzy grają myśla ze jak mają trochę obrony to mogą zostawić flotę bez fs ; ) a po drugie niby nowe mooony miał poprawić grę ze niby będzie więcej flot i co to dało ?:> nic bo i tak mooony pękało i bez problemu je sie niszczy bo więkość graczy ma moon 3k a na większego go nie stać :) wiec kolejne wasze pomysł będą działa pewnie tak jak niby miały te mooon xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.