Skocz do zawartości

zdzis i cat kretacze i oszusci


chada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zlozyc skarge na sgo sa nie fer wobec graczy gdyz daja info lepszym gdzie czyja flota stoi podaja kordy i stany bankow czy jest ktos online czy tez nie czy leci na stacjonuj czy na pz itd... narazie zalaczam 2 scenery z rozmowy z gg ze zdzisiem...

http://zapodaj.net/70918a15f5857.png.html

http://zapodaj.net/e6da54f3c39f7.png.html

Prosze o wypowiedz w tym temacie tylko deusa i zdzisia spam niejest tu potrzebny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info lepszym gdzie czyja flota stoi podaja kordy i stany bankow czy jest ktos online czy tez nie czy leci na stacjonuj czy na pz itd... :)

 

W obu podanych linkach nie ma wyraznie pokazane ze Zdzis lub inny operator gry podawal komus gdzie stoi czyjas flota , czy jest online i na temat lotu floty .

Jedynie co pokazales to na temat banku z tym sie zgodze ze moze tak nie powinno byc ale wedlug mnie to jest drobiazg . Jezeli chodzi o kordy innych graczy to po prostu pomogl komus zaoszczedzic czas na klikaniu kilka set razy w galaktyce wiec w tym nic nie ma zlego . Na moje tylko szukasz powodu by sie zemscic ze Tobie zablokowali konta i nie chca odbanowac ..

 

Ps . Jezeli szantazowales Zdzisia a teraz na niego skladasz skarge to proponuje dorosnac bo drugi link tu nic nie wnosi tylko tak jak Zdzis pisal szczeniackie zachowanie .\

 

i za sama nazwe " Kretacze i oszusci " Czyli obraza administracji powinien byc ban .

 

Pozdrawiam T..

 

@ Edit : Kolega to sobie nazywaj kolegow z podworka to po 1 . Po 2 od kiedy jakis tam gracz bedzie decydowal gdzie kto i gdzie ma com pisac ? .A po 3 " umiesz czytac " to nie pyskuj cytuje " Szczeniaczku " ..

 

i za sama nazwe " Kretacze i oszusci " Czyli obraza administracji powinien byc ban .

Edytowane przez siwy19941
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażnik teksasu Neriel we własnej osobie. :D

Z tego co widzę, duży przekręt co tutaj podałeś to nie jest, ale jednak odbieram to jako bardzo negatywne ich zachowanie.

Napisałem post tylko po to aby przyrównać Neriela do strażnika teksasu. :D

Ciekawi mnie co z tego wyjdzie, czekam na wypowiedź administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie dzisiaj wydane oficjalne oświadczenie, na razie trwa sprawdzania wiarygodności linków i wyjaśnień operatorów.

A kolegę proszę o nie wyciąganie pochopnych wniosków.

 

 

EDIT 2: i przypominam autorowi, że jeden temat = jeden wątek, nie załatwiamy tutaj swoich tysiąca spraw i nie wylewamy tysiąca żali, temat dotyczy skargi na dwóch sgo i tylko tego się tutaj trzeba trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyciąganie wnioskow? to prosze sprawdz konto cata wszystkie rw i sprawdz czy nie kupowal surowcow :) tak samo konto araba wymieniac dalej ? :)

Proszę założyć osobny temat w dziale złamania regulaminu i podać wszystkie konta, które wg. Ciebie brały udział w kupnie surowców od innego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

zdzis sie tu nie wypowie..bo nie zamierzam wchodzić z Tobą w żadna konwersacje... zdzis napisał stosowną do tej sytuacji wiadke do deusxa i czeka na jego dalsze kroki...

 

skoro kolega zdzisLG nie chce sie wypowiedzieć na forum w tak poważnej sprawie, sprawie która dotyczy uczciwości w stosunku do wszystkich graczy ogam, prowadzi dyskusje z administratorem poza osobami trzecimi, to coś tu jest nie tak. Tym bardziej, że nie jest to błacha sprawa..... Krótko mówiąc, poziom zaufania do administracji spadł.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karaluch

Cat,ten temat dotyczy Ciebie i zdisiaLG i dotyczy oszustwa w grze. Jeak na ta chwie zad z Was niypowiedzial sie na temat stawianych zarzutow tylko probuje oczernic zalozyciela tematu, lub tez rozwiazac problem korespondencyjnie z administratorem gry. Wiec jak dlamnie sprawa jest baaardzo podejrzana.

 

@edit

#tylko czkac az temat zostanie zamkniety zwzg na spam......

Edytowane przez karaluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdzisLG (u2,u4,u6) oraz Catalyst (u5) zostają na razie zawieszeni w funkcjach SGO, sytuacja ta faktycznie miała miejsce, jednak nie odnosi się to do tego, co opisał autor tematu. Był to jednorazowy incydent i miał on miejsce dość dawno, trwa ustalanie szczegółów jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chada ( Neon) mozesz mi wyjasnic cos? co to jest?

Nie mieszaj mojej osoby do jakis dziwnych spraw , bo sobie tego nie zycze...

Nigdy nie robililem z nikim zadnych interesow z surowcami na uni2.

Wiec czekam na wyjasnienie tej sprawy.

 

 

(ze cat kupowal biliardy surki araba konto ktore bylo na licytacji ???

sprawdz czy nie kupowal surowcow tak samo konto araba wymieniac dalej ?

cat kupowal surke Arab I zdzis tez:-D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że moje konto (które wylicytowałem) jest w gronie oskarżeń tak więc wypowiem się i ja.

Deusx jak możesz sprawdź moje konto bo nie chcę potem słyszeć, że może i ja łapki w czymś maczałem...

 

Nie chcę też posądzać gracza ARAB o cokolwiek więc dla świętego spokoju sprawdź wszystko....

 

a co do Ciebie chada to powiem tylko tyle.... żałosny jesteś.....

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.